Jump to content
Kalandozok.hu - M.A.G.U.S.

Versekkel kapcsolatos vélemények


Recommended Posts

Valaki: Hmm... érdekes kritika... :wink:

Pico: tetszenek a verseid csak nekem egy kicsit túl... irodalmiak... Remélem érted, mire gondolok, és azt is remélem, hogy nem haragszol

Ja, még valamit, Valaki: Nehogy még egyszer kisebbnek merd gondolni magad valakiknél, mert morcos leszek!! F?leg, ha ezekbe a valakikbe valamilyen ostoba véletlen folytán én is beletartozom. Több önbizalmat :wink: (Mondja az örök bizonytalan...)

Link a hozzászóláshoz

Nincs err?l szó, én mindig megjegyzem Vyergas, hogy nekem tetszenek és nagyon jók, a mostaniak is :D De az enyémekr?l nem vesz senki tudomást :cry:

talán azért mert nem találunk rá szavakat, és csak önmagunkat tudnánk ismételni, ami már unalmas...

Farkas játék: kyr!!!

Spartas: sajna, nem tok angolul:(

Link a hozzászóláshoz

Előre is bocs mindenkitől, de kissé most megint rezignált leszek...

Szerintetek volt értelme? Volt értelme 9 hónappal ezelőtt írni kezdeni? Tudom, hogy talán nem is olyan régen még én mondtam, hogy magamnak írok és hogy nem is zavarna nagyon más kritikája, de közben rájöttem, hogy amit csinálok talán magamnak tetszik a legkevésbé? Hát volt miért? Akinek, vagy akiről talán írtam őket, annak úgysem mutathatom meg, ha pedig mégis, azzal sem érnék el sokmindent. Volt értelme hülyeségeket kitalálni, volt értelme álmodozni, volt értelme 60 oldalas kötetbe rendezni mindazt a fájdalmat, amit átéltem? Hát volt?

Én... én már nem tudom. Ti igen?

Ti látjátok a miértet? Látjátok magatokban a célratörekvést? Ha igen szerencsések vagytok. Nektek van még kiút. Létezik egy erő, ami előrébb hajt. Talán feladom...

Link a hozzászóláshoz

Sziasztok!

Ti látjátok a miértet? Látjátok magatokban a célratörekvést? Ha igen szerencsések vagytok. Nektek van még kiút. Létezik egy erő, ami előrébb hajt. Talán feladom...

Ha az ember azért ír verset, mert akarja, szüksége van rá, akkor nem lehet, nem szabad gátat vetni elé. Az ilyen versekben benne van az ember lelke, mert a célja az, hogy valamit kiírjon magából és nem az, hogy tetszen másnak. Ezeket a verseket lehet a legjobban megbecsülni és ezeket a verseket kell a legjobban megbecsülni.

Ugyanakkor ehhez kell a hangulat is, amikor az ember nem bír az érzelmeivel és szabad utat enged nekik. A legtöbben szavakkal fejezik ki magukat ilyenkor, de páran versbe írják érzéseik. És amikor megfogalmazódik és ezért lecsillapul az indulat az ember egy fokkal közelebb kerül önmagához. Ez sohasem cél. Csak az út.

Mondod-é, hogy szükségtelen?

U.i.: Én örülök, hogy megosztod velünk gondolataid. És örülök a többiek szavának is.

("...Talán ki csak figyel

És sohasincs jelen

Szóla, hogy itt van és

Megerősít ebben..."

- Igrenon SpARTaS /Könnyek terhe/)

Link a hozzászóláshoz

sparta, Nesire, Nefi: ha találtam ré szavakat, majd szólok, jó?

Nefi. fizikán irulni fog a fejem :oops: a dícséret miatt, versed pedig akár hol is van kyr.

Vyergas: légysziii-légysziii-légysziii neeee. Ilyet azért nem modhatsz. Van benned szikra, amit jó lenne, ha tűzzé kovácsolnál, csak merd megtenni, ok?

Ja, és tapasztalatokat a legjobb papírra vtni, mert akkor lehet, hogy a másik már sikeresen elkerüli azt, amit te szenvedéseken keresztül átéltél...

Link a hozzászóláshoz

Köszönöm mindenkinek, ha sajnos nem is mondhatom, hogy segítettetek, de azért jól eset...

Nem tudom mi lesz, és nem tudom hogyan lesz, de azt tudom, hogy ez a topic nem csak rólam szól... Nem azért mondtam, tényleg hálás köszönet, de ne feledkezzetek meg a sok az enyéimnél lényegesen jobb alkotásról sem :!:

Na, most ennyi voltam.

Sajnálom...

Link a hozzászóláshoz

Sziasztok!

"...what's done is done, and what's won is won

And what's lost is lost and gone forever

I can only pray for a bright brand new day

In the town I love so well"

Ami történt, megtörtént, amit nyertünk, megnyertük

Ami elveszett örökre elveszett

Már csak egy fényesebb jövőért imádozom

A városban, amit annyira szeretek

Lassan haladok a teljes ferdítéssel...

Link a hozzászóláshoz

A hozzászóláshoz be kell lépned, vagy regisztrálnod Kalandozó!

Kizárólag a városőrség által átvizsgált kalandozók hagyhatnak válaszokat.

Kalandozónév regisztrálása

Regisztált kalandozóként felhőtlenebb az élet!

Csatlakozás a Kalandozókhoz

Bejelentkezés

Már velünk kalandozol? Lépj be!

Belépés
×
×
  • Új...