Jump to content
Kalandozok.hu - M.A.G.U.S.

Versekkel kapcsolatos vélemények


Recommended Posts

Orophin:-Éjjeli pillangó: naon jó, nekem pl tetszett. Várjál, most összedobok egy vers elemzést:

szval szvsz változásról szólhat. ezt úgy értem, hogy először, gondolom az otthonodban, vagyis annak szánt helyen kezdődik el, hol még szülők istápolnak minket, aztán meg persze jön a kor a maga bajával és hirtelen változunk(na, persze.........).

tehát, ennyi, bocsi, h valami sültlenséget hordtam össze.

Erion: én valahogy még nyitottnak érzem, tehát szvsz még lehetet volna folytatni... de te érzed, hogy mikor kell a saját versedet lezárnod...:)

Lord Rufus: nemcsak a novijaid jók, hanem már lassan a verseiddel is fogsz tarolni:)

Nefi: Milyen könyvemről van szó????

Link a hozzászóláshoz

Szeretném ha leírnátok a véleményeteket "A légiós" c. versemről, mert nagyon kíváncsi vagyok rá, hogy mit gondoltok róla. Fél napot szenvedtem vele, mire mindenhol kijött a szótagszám. De a negatív kritikát azért csak módjával, még igencsak kezdő vagyok :wink:

Szvsz megérte a szenvedést. Nem tudok belekötni, naon jó, és szvsz balladaszerű érződik benne.

ennyi, lenne, remélem megfelel...

szvsz még folytatást is komponálhatnál hozzá:)

Link a hozzászóláshoz

Bahamuth(bocsi, ha rosszul írtam le a neved, de az ilyesmiket sose tudom megyjegyezni...): nos, a legjobb arra, hogy kifejezzük az érzéseinket, hogyha röviden, tömören, és állítva mondjuk el, és ez neked sikerült :wink: , gratula

Venes: nekem legjobban a Mennyire szeretlek? tetszett, büszke lehet magára az, aki beihletet :D

Egy angyal szenvedése: hmm, tényleg kéne oda még egy lezáró strófa...

A harmadik versed(sajnálom, de rövidtávú a fantáziám...): az is jó, csak benne valahogy nincs meg az a zeneiesség, amit a Mennyire szeretlek?-ben érzek. Esetleg, ha van türelmed rá, akkor azt javítsd ki, vagy ha nem, így is jó, nekem elhiheted :wink:

További jó elkotást mindenkinek!

Link a hozzászóláshoz

Dicsö utat

De rég nem köszöntem igy. Bele is vágnék tetszenek a verseitek meg nem. Egyszóval van mi igen és van mi nem. Ami nagyon tetszet és nagyon meg ragadott az a "A hit és a hitetlen" rég volt rám vers ilyen hatással. Na ennyit mára mert nem szeretek verset elemezni viszont ezt

elkellet mondanom.

Üdvözlet innen valahonan

Link a hozzászóláshoz

Kedves Alkotók!

Felon(ugye az avatorod a heroesból származik??? :roll: ): no comment, benned egy költő veszett el, nagyon jó, de tényleg;)

Pred: nagyon kyr.

valahogy ti ketten, meg Venes annyira meg tudjátok fogni a lényeget, hogy azt nem is lehet körülhatárolni...

Orophin: bocsi, ha ez durva lesz, de a versed, az nem te vagy. sztem, nem az az Orophin, akinek a verseit eddig olvastuk...sajna, de nekem ez a véleménem...

Link a hozzászóláshoz

Liena: Úgy örül szívem,

hogy újra láthat itt fent.

Jó kis vers. Bár a végén nekem volt egy kis akadás, de ez csak saját tudatlanságomnak köszönhető, vagyis képzetségtelenségemnek. :wink: Azt a másikat nem akarod feltenni, azt a tudod melyiket :P Na így most biztos ki fogod találni.... :lol: Tudod, na. Amelyiknél jelen voltam amikor írtad...

Link a hozzászóláshoz

Valaki:) nagyon aranyos vagy... egy újabb szerelmes verssel "örvendeztetlek" meg.. ez most született, lehet holnap már rossznak gondolom, de te úgyis tudod, hogy az eredeti marad:) csak azt tudom mondani neked, hogy így tovább, én rajtad tartom egyik szemem, figyellek téged, mert tetszik, amit csinálsz:)

Link a hozzászóláshoz

A hozzászóláshoz be kell lépned, vagy regisztrálnod Kalandozó!

Kizárólag a városőrség által átvizsgált kalandozók hagyhatnak válaszokat.

Kalandozónév regisztrálása

Regisztált kalandozóként felhőtlenebb az élet!

Csatlakozás a Kalandozókhoz

Bejelentkezés

Már velünk kalandozol? Lépj be!

Belépés
×
×
  • Új...