Jump to content
Kalandozok.hu - M.A.G.U.S.

Versekkel kapcsolatos vélemények


Recommended Posts

Ne, ne, kérlek, csak ezt ne! Én csak egyszerűen "nem akarok könyvlap lenni..." Nemtom ez kinek mit jelent, de asszem, ha úgy értitek, ahogy én, akkor nagyon sokat.

Mindenki: Nem érdemlem meg, hogy közöttetek legyek... De azért köszönök mindent. Jók vagytok és ha ez így is marad túl sok mindent kell megtanulni utódaitoknak... (aki ezt nem veszi elegendő bóknak... az kap még :) )

Link a hozzászóláshoz

Valaki: Szép az a vers amit arról a valakiről írtál aki a sorsát kereste. Nekem legalábbis nagyon tetszett. Megragadott, a mondanivalójával.

Nefadar: Nagyon jó stílusban tudsz írni, szép és szól valamiről, plusz teljesen szabályos versforma.

Orophin: Az utolsó két versben két különböző személyt ábrázolsz, a két vers valamilyen szinten ellentéte egymásnak? Mert szerintem össze lehet őket kapcsolni, mint ellentét, meg amiben megegyeznek: mindketten boldogtalanok. Nagyon jók, mély/fontos mondanivalójuk van.

Meg úgy egyeltalán mindenki nagyon jókat ír, nem is sorolom fel, mert kezdem úgy érezni, mintha ezzel lerontanám a verseiteket. Szóval, mindenkinek további, nagyon jó, versirogatást. Csak így tovább, jók vagytok.

Link a hozzászóláshoz

Azért irtam én is öket egymás után mert szerintem egy szeméyröl szól.

És csak abban ellentétek hogy mig az egyiket mindenki utálja és ugy boldogtalan addig másikat szeretik sokan és még is bele veszik a világába

Mindenkinek ajánlom hogy irjon verset ha rossz a kedve mert nagyon sokra rá vezeti az embert. Azt nem mondom hogy jobb lesz töle de legalább eredményesen vonta kimagát a vílágábóó. :o

Link a hozzászóláshoz

A hozzászóláshoz be kell lépned, vagy regisztrálnod Kalandozó!

Kizárólag a városőrség által átvizsgált kalandozók hagyhatnak válaszokat.

Kalandozónév regisztrálása

Regisztált kalandozóként felhőtlenebb az élet!

Csatlakozás a Kalandozókhoz

Bejelentkezés

Már velünk kalandozol? Lépj be!

Belépés
×
×
  • Új...