Jump to content
Kalandozok.hu - M.A.G.U.S.

Versekkel kapcsolatos vélemények


Recommended Posts

Üdv!

Hmm. Változtam. Változtak a verseim is. Nem tudom, hogy jobbak lettek-e az elmúlt majdnem két hónap szünet után, de remélem, hogy igen. Azt is remélem, hogy nektek is tetszenek majd. Én élvezem a társaságotok és a műveiteket egyaránt. Sokat tanultam itt. Jót és rosszat egyaránt. Nem fogok senkit név szerint megemlíteni, így legalább senki nem marad ki :) Na, legyetek jók, vissza a sötétbe...

Link a hozzászóláshoz

Orophin: Önvallomás: egész jó. egy kicsit lehangoló, bár van valami énekes benne(én már mindent éneknek tekintek???). Nem tudom, olyan dalszerű elbeszélés, vagy valami ilyesmi.

Vyergas: Csendes halál: Nagyon szép, nekem végülis bejött. Néha elveszítettem a fonalat(én vagyok csak ilyen béna nyugi), de asztán úgy minden helyre állt. Naon szép, tényleg, és komolyan megváltoztál... :lol: De a verseid ettől még szépek, ez biztos:)

Műgyűjtő: nekem szvsz a Csendes halál jobban tetszett. Ez inkább olyan ballada, vagy mittudomén, szóval érted? nem kezdek el a magyarázatba, mert a végén saját magammal kerülnék szembe.

Link a hozzászóláshoz

Dicsö utat

Én sajnos nem tudok verseket elemezni én csak érzem melyik tetszik és melyik nem. Ez meg ugy müködik hogy a hangulatomtol fugg éppen melyik tetszik és ami egyszer tetszik az már másnap nem ugyan az ugyhogy ez se egy jó alap. Legyen anyi hogy vannak mik tetszenek vannak mik katarzist okoztak és a többiröl meg nem beszélünk.

Nesztek lányok fiuk csak igy tovább :wink:

Minden alkalom alkalmas egy vers írására de nem minden ember képes ezeket megragani: Erre mindenki emlékezzen!

Link a hozzászóláshoz

Gord: Köszönöm, de úgy érzem beleestél a csapdámba. Az egyik értelmezést sikerült kifognod, a kettőből. Én sem vagyok hívő, legalábbis nem elég szilárdan ahhoz, hogy konkrétan erről írjak.

Ahoz, meg hogy legyen több vidám vers nem érdemben hozzászólni. Egyszerűen nekem ilyen hangulatban sikerül írnom. A többiek nem tudom, hogy vannak vele...

Üdvözlettel:

Link a hozzászóláshoz

Sziasztok !

Most egy picit kritikus leszek.Személy szerint senkit nem akarok megbántani, de...Azt gondolom, hogy versírásnál egy kicsit több figyelmet kellene fordítani a helyesírásra.És itt most nem a véletlen billentyűelütésekre gondolok.Egyik-másik versben kifejezetten sok a helyesírási hiba.Nagyon jó versek, ezzel nincs semmi gond, csak...Lehet,hogy ez csak az én "heppem", de úgy gondolom, hogy ez egy elég fontos szempont...

Üdv.Eleinor

Link a hozzászóláshoz

Az élet temet a felfogásomat nehogy meg állapitsátok a verseim véget mert csunyán tévedtek! Nem kell mindent elhinni mint egy furcsa ember furcsa elméje produkál.

Ezek csak egy-egy eszme futatások mik voltak vannak leszenek de nem eredményesek elmennek és soha többé nem leszenk. Nincs két ugyan olyan pillanat.

A boldogabb verseimet meg direkt nem teszem fel.

Addig is mindenkinek Dicső Utat

/csak igy tovább ne halgassatok senkire, mert azok már akkor nem ti lesztek :wink: /

Link a hozzászóláshoz

Az élet temet a felfogásomat nehogy meg állapitsátok a verseim véget mert csunyán tévedtek! Nem kell mindent elhinni mint egy furcsa ember furcsa elméje produkál.

Ezek csak egy-egy eszme futatások mik voltak vannak leszenek de nem eredményesek elmennek és soha többé nem leszenk. Nincs két ugyan olyan pillanat.

A boldogabb verseimet meg direkt nem teszem fel.

Addig is mindenkinek Dicső Utat

/csak igy tovább ne halgassatok senkire, mert azok már akkor nem ti lesztek :wink: /

a szó elszáll, az írás megmarad, és az részbe te vagy:) 8) :roll:

az én idióta dumáimra pedig nem kell figyelni:) :D

Vágy: no comment.... :lol:

Link a hozzászóláshoz
Köszönöm Nefi, bár nem hiszem, hogy olyan jók volnának. Egy hete még kiröhögtem volna azt aki azt mondja én verset fogok írni. De barátnőm kérésére írtam, és majd egy újabbat, megint újabbat...! :oops:

A tieid is teccetősek! :)

köszike :wink: Amúgy énb is úgy voltam tavaly januárban ha vki ezt mondja kiröhögöm :) Akkor elmesélem, én féltékenységből kezdtem el írni, mert mindenki azt mondogatta, hogy Rita ilyen verseket ír, stb... (unokatesóm) így elkeztdem én is, de mint kiderült szerencsére tehetséges voltam benne :) és már ott tartok, hogy kiadatom őket

Link a hozzászóláshoz

A hozzászóláshoz be kell lépned, vagy regisztrálnod Kalandozó!

Kizárólag a városőrség által átvizsgált kalandozók hagyhatnak válaszokat.

Kalandozónév regisztrálása

Regisztált kalandozóként felhőtlenebb az élet!

Csatlakozás a Kalandozókhoz

Bejelentkezés

Már velünk kalandozol? Lépj be!

Belépés
×
×
  • Új...