Jump to content
Kalandozok.hu - M.A.G.U.S.

Versekkel kapcsolatos vélemények


Recommended Posts

Azzal kezdeném, hogy a nevem Felon, és nem moderátorocska.

Ha szerinted nem hordoznak a versek művészi értékeket, akkor nem olvasod, ez ilyen baromira egyszerű.

A csíra megszólítás meg szerintem rád illik, mert idejössz, és lefikázod azoknak az embereknek a gondolatait, akiket nem is ismersz.

Gyúrjál te is... Mégpedig arra, hogy hogyan fogalmazz meg egy hozzászólást úgy, hogy ne tartsanak miatta taplónak.

Link a hozzászóláshoz
Akkor ide írommoderátorocska!

Hát ezek a versek akkora gyíkságok, hogy nem hiszem el! Mekkora csírák vagytok. Két rímtől nem lesz valami odafirkált izé vers. Annak kell lennie valami művészi értékének. Tehát sztem még kicsit gyúrjatok rá, mielőtt ilyenekkel próbálkoztok!

Emberevő Hulla

No, hát nem mindenki lehet CSIRKE mint te, kedves hulla barátom :)

Vannak moderátorok is... És ha ez a név sokat nem mondana neked, mert gondolom te mindenhol a "jófejmegmondomafrankót" csákó vagy, megmondom, hogy a moderátorocska dolga az, hogy moderáljon, amiért még az olyan emberkezdemények, nevezhetjük embercsírának is, beszólnak neki. Ez a világ rendje mondhatnánk, ahogy az is, hogy a CSIRKÉket előbb utóbb megeszik....

Ha a versek nem tetszenek, az egy dolog. Nem kötelező elolvasni őket, ha meg mégis, akkor is lehet rájuk olyan kritikát alkotni, hogy elhiggyük tényleg értesz hozzá... igy viszont,ne haragudj...majd ha bizonyitod hogy jobbat tudsz, akkor lehet a többieket lecsírázni...

Addig meg én CSIRKÉzni foglak... :)

Link a hozzászóláshoz

Sokat gondolkodtam azon hogy beírjak e, de reggel még túl fáradt voltam hozzá. Meg most már páran kifejtették a véleményüket és nem tudom, hogy hiányzik e mér az enyém is. De ha már ezt ide írtam akkor mondok egy-két dolgot.

Kedves Emberevő Hulla! nem szokásom leosztani az embereket, nem erről vagyok híres(csak néha), de azért egy-két szót szólnék.

Lehet hogy nem ütjük meg a te elképzeléseidet és te biztosan valami profi költőlehetsz és mi meg csírák. Csak hogy már a hozzászóláso sem tükrözte azt hogy te mekkora egy fene nagy megfontolt és intelligens ember vagy. ha valakinek van negatív véleménye annak hajrá, írja meg. de úgy vélem, hogy mindennek meg van a maga hangneme és stílusa. Ide bárki írhat de szerintem az a minimum, hogy ember módjára tegye azt. Ha nem tetszenek a versek és csak így tudod a nem tetszésedet kinyílvánítani, akkor inkább tartsd meg magadnak, még ha igazad is van, vagy pedig megfelelő módon közöld.

Lehet hogy nem vagyunk valami nagy ,,költők", de itt nem is az a lényeg. Ez nem egy ,,költők foruma", itt ,,amatőrök"vannak, ahogy vesszük. A többségnek biztosan nem az a célja, hogy verses könyvet jelentessen meg. Nekem tetszenek a versek és van jó pár ami egy két neves költő versével erősen felvenné a versenyt, de ez csak az én meglátásom.

Egyébként minden tiszteletem, hogy felvállaltad, hogy mennyire gerinctelen vagy. Egyébként bocs ha megsértettem a lelkivilágod, de gondolom a hozzászólásodból ítélve, hogy te egy kemény csávó vagy és nem érintenek meg az ilyenek...

Link a hozzászóláshoz

Már most nem azért, de az egy dolog hogy nem profik az írók, de mint már mondottam, nem attól lesz egy vers, hogy benne van két rím. Nem vagyok egy nagy költőzseni, de fel tudom mérni, hogy egy vers jó e, avagy nem. Ezek nem versek, csak egymás alá írt sorok, amik némelyest rímelnek. Elolvastam már nem tudom kitől egy ilyen rímes soregybefűzést, és valami olyan marha ideges lettem, hogy azt mot nem fejteném ki bővebben. Az egy dolog még hogy leírkálnak ilyen dolgokat, de legalább ne bíztatnátok annyira őket. Nem olvastam mindet, csak egyet kettőt, de az nagyon szar volt! Schyntar (remélem jól írtam) versei sem hordoznak olyan nagyon nagy művészi értéket, mint mondjuk Petőfi versei, de azoknak van valami mondanivalója. Van egy belső lényege, védd a hazát, és ez nekem igenis tetszik. Nos persze ez nem atz jeleni, hogy most megváltoztatom a véleményem, de neked Schyntar csak sok sikert akarok kívánni!

Nos, az a megfogalmazás, hogy én mindenhol megmondom a "tutit" az igen csak rossz megjegyzés.

Most már kicsi higgadtabban tudok hozzászólni, azóta nem olvastam Schyntas, mondhatom művein kívül egyéb, hm... "verseket".

Először is:

Moderátor, vagy Falin vagy tudjam én ki, elnézésedet kérem!

Andoron:

Hát én inkább téged neveznélek emberkezdeménynek, mivel sok ilyen "verset" pártolsz (kivéve Schyntas művei). Másrészről ez a csirke dolog nem is tom mi.

Venes:

Most már mint mondtam higgadtabban írok, de az hogy valak amatőr, az nem azt jelenti, hogy csak úgy bele a fene nagy világba szégyenítheti a magyar irodalmat. Ez egy sajátos dolog, és igen is kikérem magamnak, hogy itt visszapofázol nekem, mikor olyan "verseket" pártolsz amik csak úgy hetykén le lettek firkálva (kivéve Schyntas művei).

Tehát ha valamit még vissza akartok szólni, akkor csak tessék, Schyntas, ha születik egy új műved, el tudnád küldeni nekem a

a_rock_katonaja@yahoo.co.uk

email címre! A verseidet komolyan mondom, terjeszteni fogom. ÉS tőled mégegyszer elnézést kérek, hogy ha magadra vetted a hozzászólásom.

Nos tehát, akkor minden jót mindenkinek.

Emberevő Hulla

Link a hozzászóláshoz

Emberevő Hulla:

énis irok verseket, meg sok mást is. és az, hogy csak ugy oda van firkantva ; csak egymás alá irt sorok müvészi érték nélkül, etc... felháborít.

És az hogy amatőrök lennénk. hmm. ez akkor egy amatőr oldal,amatőr művészekkel, amatőr emberekkel. Mégis másnak tetszenek e művek. De te csak egy amatőr pancser vagy ízlésvilág és értelmes modor nélkül.

Tégy egy sziveséget és menj oda vissza ahonnan jöttél, és kopj le erről az oldalról, Te utolsó neveletlen bunkó!... :twisted:

Üdv!

ui.: ez a véleményem a hozzászólásaidról, és egyben rólad: :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Link a hozzászóláshoz

Hm, ízlésvilágilag egy amatőr pancser...

Érdekes, ezt pont olyan valaki írja, aki művészi érték nélküli izéket ír.

Arról meg hogy kopjak le erről az oldalról és menjek vissza ahonnan jöttem...

Először is, a gép előtt ülök, tehát csak ide tok visszajönni, arról meg hogy kopjak le, arról csak annyit, hogy mit pattogsz itt nekem?

Milyen jogon parancsolgasz itt?

Teljesen egyenlőek vagyyunk ezen az oldalon. Tehát erre scak annyit tudok hozzáfűzni, hogy*censored*

És ez nem egy amatőr oldal, nem amatőr emberekkel, csak amatőr versekkel.

És ez még eddig nem is lenne baj, csak az a gáz, hogy a versek *censored*, kivéve a kivétel emberem.

**censored**

Emberevő Hulla

Link a hozzászóláshoz

EmberevőHulla: már a neved is tükrözi az intelligenciádat. Meg az e-mail címed, meg a beszédstílusod, meg az h nem érted a CSIRKÉt, meg etc... Te ilyen military gatyás málhás kopasz, acélbetkósba gyatát belehúzós cigányverő rasszista hungarista ember lehetsz. Nézz magadba és akkor fikázz mást ha ott nem találsz fikát.

Warlock

Link a hozzászóláshoz

Úgy döntöttem nem reagálok Rád többet, nem vagyunk egy szinten, túl primitív vagy hozzám, vagy bárkihez itt...

Mondhatni nem vagy alkalmas értelmes kommunikációra, mert valahol kb. a homo erectus fejlődési ciklusában nagyon lemaradthattál... verd a fejed a falba és örülj annak, hogy van két füled és nem vagy szatyor. Remélem menni fog, bár...

Üdv!

Link a hozzászóláshoz

Andoron:

Hát én inkább téged neveznélek emberkezdeménynek, mivel sok ilyen "verset" pártolsz (kivéve Schyntas művei). Másrészről ez a csirke dolog nem is tom mi.

Emberevő Hulla

Tévedés. Nem védem őket. Más dolog, hogy most inkább nem írok kritikát egyhez sem. Mert inkább nem olvasom őket, ez más téma.

Én az embereket védem itt, mert ahogy te leszólod őket annak ellenére hogy

'. új vagy az oldalon

2. alig volt még beiráspd

3. azt hiszed ezzel valami is változik

4. ráadásul még a hangnem sem volt éppen épelméjű..

No ez nem tetszett. A versek meg olyanok amilyenek, az engem nem izgat.

Link a hozzászóláshoz

1. Kb már több mint egy éve ismerem az oldalt, még az előző verziója előtt találtuk egy pár hónappal. Tehát én már eléggé ismerem.

2. Ennek oka, hogy az előző felhasználómnak eltűnt a jelszava, de már egy ideje me vagyok regisztrálva.

3. AKartam én ilyet? Nem. Csak véleménykinyílvánítás.

4. Mint olvashattad, fel****ta az agyam a sok jó versike...

Minden jót:

Az Emberevő Hulla (a gyengébbek kedvéért (pl.: Warlock) Cannibal Corpse)

Link a hozzászóláshoz

Kérném a moderátort moderálni, anyázásra nincs szükség.

Emberevő. NE el ne menj innen, figyelj, és tanulj meg más szőt is a "művészi érték nélküli izén" kivül. Lehet hogy sikerül...

Amúgy volt a második "higgadt" kritkádban olyan, ami már egészen hangnemben volt...az viszont nem gondolod hogy elég nagy bunkóság, hogy attól akinek a verse tetszett, bocsánatot kérsz, ha rosszul írod le a nevét, a moderátort pedig nemhogy rosszul irod, ez nem is érdekel, és anyázod is. A legszebb, hogy egyiküket sem ismered, csak megitéled. Ez egyrészt rendkivül intelligens ugye, dehát mit pattogok én, hiszen milyen csira vagyok (rettentőelmés volt ennyire izléstelenül visszatámadni a saját poénommal, node ezt most hagyjuk... :) ) másrészt pedig: eléggé taplóság. Erre nincsen se jobb, se jobban kifejező szó.

De azért üdvözlünk magunk között, remélem eljössz táborba is, és akkor kiderül rólad, hogy milyen is vagy, ha éppen nem fórumozol...

Link a hozzászóláshoz

Tábornál Skóciában leszek, tehát nem jó.

Egyébként meg normális vagyok,... jó néha meglovaglom a villamosütközőt, de attól még van elmém. Nem is szoktam paraszt lenni, csak most jött rám.

Igencsak jó gimnáziumba járok, a legjobb tagozatra, tehát ezzel sincs baj.

Egyébként dwoon Ranil-lovag vagyok.

És ha nagyon ízléstelennek tartottad a hozzászólásaimat, akkor nesztek, bocsánat! Igaz, lehet hogy túllőttem a célon, akkor bocs. Az üdvölést meg kösz.

Az Emberevő Hulla

Link a hozzászóláshoz

hmmm

helló

emberevő hulla szépen megkérlek arra, h télleg vegyél viszaz a hangnemedből, meg a fikázásból/leszólásból, mert az ide nem kell, sem a kritikákhoz sem az egész oldalra!

ha nem teccenek a versek akkor mért olvasod őket?ezt komolyan nem értem!!én nem vok egy zseni, de addig eljutottam, h ha vmi nem teccik nekem, azt nem erőltetem, kivéve ha kötelező!

de mint tudjuk ez az oldal, és a fórum olvasása nem kötelező, de ha már írsz is ide akkor viszont a netetikett betartása,és az adott közösség illem szabályainak betartása az kötelező. ez kezdőik a modornál, a hangnemnél, a stílusnál, mindennél!

amit te írtál "verset" a versekhez, az egy egyszerű repp, semmi más.nem rossz, poén meg midnen de az nem irka-firka.

amit többiek írtak itt, azt nincsen kedvem itt és most véleményezni, mert ahhoz sem időm, sem energiám nincsen, h végig olvassak több oldalnyi verset!

a helyesírási hibáimért elnézést kérek mindazoktól, akik olvassák a hozzászólást...

byeezz

Link a hozzászóláshoz

Na akkor most van ennek vége!

Minden olyan hozzászólást törlök, amiben anyázás, vagy hasonló szépségű dolgok vannak, utalok ezzel Rád, Emberevő Hulla. Tudnék ilyen nagyokat, meg elméseket mondani én is neked. De én legalább megtiszteltelek annyival, hogy a neved normálisan leírtam. Elegem van abból, hogy mindenkit leszólsz, közben olvasod az írásaikat. Azok olyanok, amilyenek. Stílusosan is fogalmazhatnál, ha már olyan elit suliba jársz. Vagy ott csak azt tanítják hogyan sérts meg másokat?

Arról meg, hogy húzzál el, ahogy RQ mondta... ha nem érdekel a téma, tedd meg. Menj el innen, és ne rontsd el mások kedvét, lelkesedését.

És ha megkérdezed tőlem is, nyugodj meg, nem vagyunk egyenrangúak itt, nem fáradok el, ha állandóan törölgetnem kell az infantilis beszólásaidat. Ha viszont értelmeset, "értékelhetőt" írsz, téged is szívesen látunk. DE! csak akkor.

Link a hozzászóláshoz

Tisztelt Emberevő Hulla!

Bocs, a kicsit érdekes megszólításért, ez inkább valami horror filmet sejtet. Szóval...

Köszönöm szépen, hogy ilyen jókat mondasz a verseimről, nagyon örültem nekik, de tudnod kell, hogy nem a vers a fő műfajom. Amiket olvashatsz azok csak szösszenetek, melyek a magyar politika válsága miatt fogalmazódnak meg bennem. Ehez még hozzáadódik az ősmagyar életmódom, és te ezen tényezők gyermekeit olvashatod.

Sokkal jobban szeretem a novella műfaját, szerintem sokkal kisugárzóbb. - Aki szerint ez nem így van attól elnézést kérek, ez egy szubjektív kijelentés! - Ha szeretnél műveket, természetesen elküldöm Neked, amit magam is jónak tartok, vagy itt megjelentetem, de tudnod kell, hogy én a Kalandozók körforgásából már kiestem, ha azonban még mindig így gondolod... szívesen.

Link a hozzászóláshoz

Emberevő Hulla!

Az ősmagyar életmód annyit takar, hogy vannak lovaim, lovasíjászom, egy Hagyományőrző Történelmi lovas és íjász egyesületnek vagyok az alapító tagja, egy hatalmas magyar zászló van mind az otthoni, mind a kollégiumi szobámban, tanulok rovásírni, hétköznaponként is lovasíjászövben, és tarsollyal járok az utcán, meg mindenhol.

Link a hozzászóláshoz

Warlock.

Erről már beszéltünk, mármint a versed témájáról... Olvastad mit írtam a honnan jöttünk.. stb témába? :) Azt hiszem abban volt szó a Bibláról mint olyanról :) Hát.. tudod.. most is olyat írtál, amit én is gondolok :D

(Sychter: megkérhetnélek arra, hogy az "ismerkedést" más, erre való témában, vagy pszi-üziben folytassátok? Már elég nem ide illő hsz van úgyis itt. Köszönöm :) )

Link a hozzászóláshoz

A hozzászóláshoz be kell lépned, vagy regisztrálnod Kalandozó!

Kizárólag a városőrség által átvizsgált kalandozók hagyhatnak válaszokat.

Kalandozónév regisztrálása

Regisztált kalandozóként felhőtlenebb az élet!

Csatlakozás a Kalandozókhoz

Bejelentkezés

Már velünk kalandozol? Lépj be!

Belépés
×
×
  • Új...