Jump to content
Kalandozok.hu - M.A.G.U.S.

Versekkel kapcsolatos vélemények


Recommended Posts

Nefadar Az utcát nem lehetne tovább folytatni több versszakosra?Jó téma,leheten egy mély verset írni bel?le szerintem.Persze ihletet nem adhaotk hozzá csak jó kívánságot.

Valaki és nem is akarod,nincs kedved,nincs id?d,nem tudod hogyan kell, kijavítani az elirásaidat?vagy ha már így születtekmeg akkor azt mondod hogy els? formájukban létezzenek tovább!?Akkor jöhetnek az önvallomások és a többi alkotás ! :wink:

Link a hozzászóláshoz

nekem nicsen bajom senkivel.legyen a földön béke és szeretet.egyetértés és megbecsülés.halál és háború soha!nekem minden jó,f?leg az itteni versek,és nem témasztok követelményeket ,vagy nem irigykedem másra a versei miatt.minden jó ahogy van,de lenne hova fejl?dni.bár nem muszáj.tegye mindenki azt amit akar!vigyázva a jóillemre!

MAKE LOVE

NOT WAR!!

Mikor ezt irtam a béke világnapja volt...

Link a hozzászóláshoz
Begépelve nincs, azok a saját világombeliek.,

És mágus világában játszodó novellád nics?

Nagyon fontos lenne!

De van egy, az itt fent van a f? oldalon. A Próba a címe.

Rándzsa(Valaki): amiket Te írtál azok is nagyon jók :wink:

Sneer: ha akarod folytatom, remélem sikerül hasonlóra mint azt az egy versszakot...

Takeda: nem igazán vagyok érzékeny lélek szvsz...

Link a hozzászóláshoz

A látszat és a valóság általában nem fedik egymást. Az er?s küls? néha (tudtunkon kívül is) nem a valóságot mutatja. (én már csak tudom)

Mintha csak az osztályombeli fiúkról írnád. Olyan nyápic alakok, hogy amikor öngyilkos hangulatomban vagyok nem dobnak ki az ablakon, pedig szívb?l utálnak. Ez csak tudom, vagy pedig nagyon tudják tikolni...

Link a hozzászóláshoz

A hozzászóláshoz be kell lépned, vagy regisztrálnod Kalandozó!

Kizárólag a városőrség által átvizsgált kalandozók hagyhatnak válaszokat.

Kalandozónév regisztrálása

Regisztált kalandozóként felhőtlenebb az élet!

Csatlakozás a Kalandozókhoz

Bejelentkezés

Már velünk kalandozol? Lépj be!

Belépés
×
×
  • Új...