Jump to content
Kalandozok.hu - M.A.G.U.S.
Keresés Itt
  • Több lehetőség...
Eredmények keresés, amik...
Eremények keresése...

Versekkel kapcsolatos vélemények

Recommended Posts

Mazsinó: mikor küldöd a versed :lol:

A versemet még akkor elküldtem Antailnak, csak még nem került ki! Mondjuk amilyen versek kint vannak, már ugy érzem még nem méltó a bekerülésre! Igyekszem szebbet irni!

Itt a vers:

Gonosz manó (ez a címe)

Mi lágy,

mi sír.

Ki él,

kí hív!

Ha meghalunk is,

még élünk!

A vágyunk,

s örök reményünk...

a hatalom!

Mali Zeku

2003. 09. 26

Mazsinó

Link a hozzászóláshoz

mondom magyarul:mi az Isten retkes faszáért nem hisznek az emberek magukban.értsd jól:mazsínó mi a faszt csinálsz ,jók a te verseid és különben is magadnak vagy a világnak írod ?ket?ezen gondolkodj el.másrészt persze fontos az emberek vélemény is persze de ez csak másodrangú.ha neked teszenek akkor jók.

MAKE LOVE NOT WAR!

MAKE LOVE NOT WAR!

MAKE LOVE NOT WAR!

Link a hozzászóláshoz

Szia Nefi!

Köszönöm az elismer? szavakat,az ,hogy Te írsz ilyet Nekem számomra a legnagyobb elismerés amit kaphatok.Bár nem az én érdemem,hiszen ezeket a verseket mások írták,én csak szerettem volna megosztani Veletek.

Te viszont,úgy gondolom,olvasva az írásaidat tehetséges,remek lány vagy. A verseid néha kicsit szomorúak,de tetszenek.Remélem azért nem vagy mindíg ilyen szomorú :cry: Annyit szeretnék Neked mondani,hogy valamit megteszel vagy nem (tudni fogod mire gondolok) ,ne a Barátod miatt tedd vagy ne tedd, HANEM MAGAD MIATT!

Remek lány vagy ,írj sokat...

?szinte Tisztelettel Eleinor

Link a hozzászóláshoz

Ülj oda az asztaltársasághoz...

Hozzájuk szólhatsz anélkül is, hogy bemutatkoznál. Ha ismert kalandozó vagy, Fedd fel kiléted hogy megismerjenek.

Vándor
Válasz a témára...

×   Formázott tartalmat illesztettél be.   Formázás megszüntetése

Only 75 emoji are allowed.

×   A hivatkozásodat beágyazta a gépszolga automatikusan.   Mutasd inkább hivatkozásként

×   A Pszi-emlékfelidézés sikeres volt.   Szerkesztőablak kiürítése

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Új...