Jump to content
Kalandozok.hu - M.A.G.U.S.

Debreceni mágusok találkozói


Debrecen jó hely?  

59 szavazat

  1. 1. Debrecen jó hely?



Recommended Posts

8)

Üdv!

Bazze csak most olvasgattam bele ebbe , azt látom hogy Jött Komattre..

Baxus vele már nagyon akartam dumálni :x hogy lehet azt ide cssalogatni!? :D

Mert meg kellen vele beszélni és inni valamit. (Nem feltétlen ebben sorrendben)

Jövőhéten ráérek és lemegyek egy Szgedi (már Debreceni) Barátommal, azt megiszunk, egy... pohár vizet.. mert csóró vagyok... :?

Üdv!

Link a hozzászóláshoz

Előre figyelmezetetek mindenkit aki jön, hogy egy orkkal fognak italozni. Ha pár szabályt betartotok akkor jó lesz a buli. Ha nem, akkor csatabárd meg ilyesmi.

Tehát:

-SOHA és SEMENNYIT ne adjatok az orknak kölcsön. Csak vatikáni hitelt ismer. Fog próbálkozni, de hazudjatok neki hogy már nincs pénzetek.

-Politikáról ne beszéljetek vele, mert akkor egy 12 órás kiselőadás részesei lehettek.

-A gyenge poénokon röhögjetek, de ne legyen feltűnő a műröhögés.

-Ne merjen senki korán lelépni mert az orkok messze laknak és csak reggel jön a busz, és nem jó egyedül inni.

-Fociról ne essen szó mert az orkéknál mindenki az ork csapatnak drukkol, és vannak olyan drukkerek akik az orkoknál is veszélyesebbek.

-Az ork mindig a társaság középpontjában akar lenni, ezért túlordít mindenkit. Próbálkozni lehet, de úgyis ő pofázik mindig.

Egy szó mint száz, az ork hazai pályán van, ezért aki duhajnak érzi magát és fogyasztásban meg akarja verni az orkot, annak kb. annyi esélye van, mint féllábú kalózkapitányanak a seggberúgóversenyen.

Link a hozzászóláshoz

Szeretnék szólni ahhoz, hogyha kedvetek van akkor tartsuk meg a szokásos összejöveteleket!

Attól még hogy eddig versenyek voltak most már megint járkálhatunk a jazzbe :D

Szívélyes üdvözlettel várunk minden egyes kalandozót a debreceni kalandozótalikra péntekenként 8tól a jazzben!

Aki nem ismeri ki magát az irjon levelet!(nekem vagy cathernek,afradnak,toxiknak,razenak,phoenixnek)!

Üdv :D

Link a hozzászóláshoz

Sziasztok!

Új vagyok még ezen a forumon, de szeretnék átnyujtani egy meghívót a debreceni szerepjátékosokak!

Mi is probálkozunk valamiféle szervezkedéssel, ami debreceni Képregény- és Szerepjáték találkozó néven fut. Ez eredetileg a kepregeny.net-ről indult ki, de mostanában szencsére eljutottunk oda, hogy havi rendszereséggel szervezzünk meg ezeket az összejöveteleket. Ezek az összejövetelek kb. ugyanarról szolnak, mint a tieitek. Összeülünk valahol és elbeszélgetünk mindarról, ami az eszünkbe jut. A fő témák természetesen a szerepjáték és a képregények körül szoktak kialakulni.

A következő találkozó Jun. 27-én lesz, este 6 orától az Egyetem Kávéházban.

Link a hozzászóláshoz

Szia Raze!

A forum technikai okokból bekrepált, a honlap, amin dolgozgattak, dettó, és sajnos az egyesületre is hasonlókat kell mondanom. Maradnak egyenlőre a találkozók, aztán meglátjuk majd, sikerül-e túllépni ezen, van-e egyáltalán igény a túllépésre debreceni körökben (értsd: klubra, egyesületre.)

Eddig úgy néz ki Mor ott lesz, ha csak addig közbe nem jön neki valami (egy-két vizsga :) )

Jó lenne, ha minél többen jönnének és ismernék meg kezdeményezésünket. :D

Egyetem Kávéház: Egyetem Sugárút 15, nem messze az Imperial biliárdszalontól.

Link a hozzászóláshoz

Sziasztok!

Bocsánatot kérek, hogy nem irtam beszámolót a 27-ei találkozóról, de sajnos mire sikerült volna irnom egyet, addigra már eltelt kb. 2 hét a találkozó ota. Elég kevesen voltunk egyébként, de hát a nyári időszakban erre számitani is lehettet, minden esetre jól éreztük magunkat.

Most viszont itt az ideje az ujabb találkozónak, amit mi szerveznénk.

Időpont: julius 25. kedd, 18 ora.

Helyszin: Kikőtő (Nagyerdő, a Csonakázó Tó és az Új Vigadó mellett).

Szeretettel várunk titeket.

Link a hozzászóláshoz

Bár egy kicsit késtem, de igéretemhez hiven kiraktam az asztalra két képregényt meg egy kis fadoboznyi kockát. Ennek ellenére sajnos nem jött oda hozzánk senki, aki eddig nem volt még találkozón. :( Minden honapban meg lesz azonban rendszeresen rendezve, és ha akarjátok, akkor majd szolok nektek is.

Link a hozzászóláshoz

A hozzászóláshoz be kell lépned, vagy regisztrálnod Kalandozó!

Kizárólag a városőrség által átvizsgált kalandozók hagyhatnak válaszokat.

Kalandozónév regisztrálása

Regisztált kalandozóként felhőtlenebb az élet!

Csatlakozás a Kalandozókhoz

Bejelentkezés

Már velünk kalandozol? Lépj be!

Belépés
×
×
  • Új...