Jump to content
Kalandozok.hu - M.A.G.U.S.

Debreceni mágusok találkozói


Debrecen jó hely?  

59 szavazat

  1. 1. Debrecen jó hely?



Recommended Posts

Vasárnap, Zsuzsitól függ ugyanis úgy beszéltük meg hogy ő fogja a legközelebbit mesélni ha nem jön írjuk tovább hohó előtörijét. Mai nap valószinüleg később érek csak le szintén úgy 10 után sorry progim van azok az átkozott nők ejnye ejnye :) Szombati napon kicsit korábban kéne lemenni amúgy Csabi ááá megöllek te dög hogy nem jösz szombaton :P BYCS akkor ma lesz tali hogy mikor sajna nem tudom pontosan megmondani de szerintem 8órától mindenki ott lesz a helyszinen :)

Link a hozzászóláshoz

8)

Üdv!

Én & Aszonyom lent vokltunk 9-9.30 g.. de senkit sem láttunk. én talán.. felsimerném A'frad-ot de nem láttam bár nem is jó az arc memom.. Nahh a lényeg én Hosszú hajjal, szakállal, szövetkabáttal, és egy asszonnyal az odlallán mentem.. de senkis em játszott.. és nem állok végig kérdezni 200 alkpholistát.. bocs te szerepjátkozol..,?

A léyneg hogy szívesen mentünk volt, de kicsit= kurva pontosan adjatok leírást a helyről, és kezdjetek talán játszani.. az elég feltünő!!!

MOst ennyit..

Üdv!

Link a hozzászóláshoz

BYCS:

Igen csak feltűnő helyen ültünk pedig...

Jazzben játszani? Beszélgetni is csak kiabálva lehet...Legközelebb kérd el vki számát, és akkor megtalálod a népet.

Egyébként egész jó volt, csak kicsit belerondítottak az estébe, de csabeeeeeeetól kaptam egy olyan 'pont nekem való' tüncibünci kis karkötőt :D Úgy veszem, hogy a szándék a fontos :) :roll:

Ez úton is csók csabeenak, és Hohókának 8) 8) 8)

Link a hozzászóláshoz

:D

De sok mindent olvastam!

BYCS te az asszonnyal aC részbe jöttél??

Tod fel kell menni a lépcsőn,az a C rész! :D

Mi ott voltunk a pult mellett!

Hát a csajozás meg volt csak nem a jazzbe!

A végén ha A'frad tovább puszilgat akkor ő lesz a csajozásom tárgya :D (zsuzsi ne vedd a lelkedre :-9) )

Csabi a gyenge poénjaid hagyjad és csinálj legalább annyit egy nő iránt mint én :D

De sajnálom h ma nem tok játszani a többiekkel...de sajna ez is megesik 1x az évben :cry:

Link a hozzászóláshoz

Minnyá' elpirulok...Miért is nem adtam még vagy két puszik Hohókámnak :cry: :D .....................................

Én szeretem Csabi poénjait. Némelyik olyan rossz, hogy már az vicces. Tegnap este is hozta a formáját... :D

Egyébként cather és Csabi kínpadra kerültek, Phoenix meg egy kellemes vacsorára, bár rajta kívül nem volt olyan vendég, aki ne tudott volna ölni a fogpiszkálójával :)

De hát egy bájos gorviki modulban...előfordul mindez...

Link a hozzászóláshoz
Csak azé' vacsizhatsz velük mert megtetszettél a leányzónak' date=' aki meg apuci kicsi lánya :D

Fejbevágtad volna őket a csirkecombbal? Vagy mi?

A két gorviki meg hibázott :twisted: :D

Olyan szívesen lemeséltem volna a kínzásokat, de nem akarták :cry:[/quote']

Jah mi szemetek, akik nem vagyunk szadistánk, és nem voltunk kíváncsiak arra, hogy hogyan kínoznak meg minket :). Amúgy elég volt hányni arra, mikor illés bepipilt :)

Hohó: Mi az, hogy csináljak legalább annyit egy nő iránt, mint Te??? Ezt püben lécci fejtsd már ki! Ja és írj témát, mert amúgy nem jön el a pü :)

Zsuzsi: Teljesen belepirultam a csókodba :). Máskor is adok majd valamit :).

Meg van egy fél dekás vodkám :), szal péntek Jazz!!!!!!!!!!! Viva la Alkohol :D!

Link a hozzászóláshoz
Csak azé' vacsizhatsz velük mert megtetszettél a leányzónak' date=' aki meg apuci kicsi lánya :D

Fejbevágtad volna őket a csirkecombbal? Vagy mi?

[/quote']

Ühm még szép hogy megtetszettem neki, az utánozhatatlan stílusommal :D , és utánozhatatlan szagommal 8) . Amúgy meg khm kocsmai verekedés és ökölharc-mf, úgyhogy csirkecombbal, söröskorsóval, vagy akár egy ezüst színű rojtos kendővel is :).

Ja és Kösz TAO: úgy hiányzott már hogy valaki ismét leszóljon.

Link a hozzászóláshoz

Gondoltam, hogy valaki majd azonnal leszólásnak fogja venni, és nem gondolkodik el azon, amit írtam. Érdekes módon mégis az előző hozzászólás is ugyanannyira illik bele a találkozószervező topicok közé (csirkecomb-forgatás mf, stb), mint az azt megelőző egy-kettő, vagy akár ez. :)

És ez nem leszólás, hanem moderátori figyelmeztetés. Nem kövezés.

Üdv

Link a hozzászóláshoz

Hüm :wink: (most éppen szomorkás kacaj hagyja el a számat) , hát erre most mit mondjak. Szerintem senki nem kérte hogy a rendezvények topicba kerüljön, aszem eredetileg nem is itt volt. Mostmár lassan kezdem úgyérezni hogy sehova sem írhatok, mert úgyis kitörlik, lásd a cigi/pia/stb. topic ahova szerintem full odaillő hsz-eim voltak (na jó lehet hogy nem mind 8) , de azért na), mintha: Phoenix-na jó töröljük, alapon le lett volna tudva az egész. Lehet hogy kicsit szétszórtan írtam le a véleményem, de lényeg a lényeg. (most amúgy is kételyek közt őrlődöm, hogy hogy is reagáljam le ezt a "moderátori figyelmeztetést", de végűl is maradt a szomorkás mosoly).

Peace.

Link a hozzászóláshoz

Tiszteletem!

Mivel a moderátor szava nem segít, jöjjön az adminisztrátor szava?

Nevetséges és gyerekes hozzáállás. A szabályok azért vannak, hogy betartsuk őket.

A témáról: azért született az általános beszélgetőben, hogy az épp aktuális szerveződés lehetőséget kapjon. Azért került át ide, mert ide való. Ugyanis a fórum nem chat és nem arról szól, hogy kétsoros jópofa beírásokkal örvendeztetjük meg saját magunk...

Mivel ide átkerült, ez azt jelenti, hogy szervezkedésre van kitalálva, minden egyéb dolog az általános beszélgetőbe.

Bárki bármelyik moderátor munkáját kétségbevonja egyúttal engen is kétségbe von.

Phoenix igaz kalandozóhoz nem méltó hozzászólásaidért szóban elmarasztallak, mint admin. Nem tűröm senkitől el, hogy akár egy másik fórumozóval akár moderátorral akár akárkivel negatívan gúnyolódjon. Kérem gondolkodj el azon amit írtam.

A fórum értetek van nem ellenetek, ebből következik, hogy minden ami ittvan értetek van.

És nem szükséges mindenre reagálni, ha valakit valaki figyelmeztet valmiért annak oka van.

Lehet egy kicsit magábaszállni ilyenkor mindenkinek és átgondolni a helyzetet.

Továbbiakban a téma a debreceni közösségi élet fejlesztése érdekében van fenntartva azzal a céllal, hogy közös programok időpontjait, programját megbeszéljétek.

üdv:

Adminisztrátor, ha így jobban tetszik

Link a hozzászóláshoz

Zoltán!!! már megbocsás nincs igazad ezzel kapcsolatban, egyáltalán nem... szerintem a hszek törlése is felesleges volt a buliról szólt a dolog... no de ez mindegy köszönjük a fórum darabbkát szó sincs róla... de azt hiszem egy szervezéshez a szervezett dolog megbeszélése is hozzá tartozik... ha nem akkarjátok szivesen látni az embereket akkor szóljatok és nem írunk ide... amúgy nem csak a mi viselkedésünket kell megvizsgálni nosza másokét is, egyedül Vicot tudom kiemelni aki képes korrekten jelenleg hozzá állni a dolgokhoz... az utóbbi időben egyáltalán nem pozitív a fórummal szembeni megitélésem... mindenre kapok egy ellenválaszt és nem attól akire vonatkozik, a moderálás szerintem a normálatlan viselkedésért jár ezzúttal ha lehet akkor nevezzétek át a fórumot mondjuk Debreceni dumateremnek vagy Debrecen fogadójára vagy mittudom én vagy töröljétek és megoldjuk máskép a dolgokat... Nem szükséges a fenyegetés sem, és tudtommal amúgy is átakartad helyezni a topicot máshova szvsz jogtalan volt a moderátori fedés...

Minden jót!!!

Cather,

Debrecen

Link a hozzászóláshoz

Sejtettem, hogy megint lesz valami balhé...

Annak is örülhetünk, hogy megkaptuk ezt a topicot, úgyh szerintem próbáljunk meg most mi alkalmazkodni, és itt csak a találkozókat lefixálni. Nem kerül sokba a találkozókhoz nem kapcsolódó dolgokat egy másik topicba írni.

Szerintem jobb, ha lezárjuk a vitát. Ha mi jó helyre írunk, akkor nem fognak a moderátorok sem "piszkálni" minket.

béke, peace, paz, stb...

Link a hozzászóláshoz

A találkozókról a dumateremben vagy a Klubbos találkozók élménybeszámolóiba irhatjuk véleményünket csevegéseinket?

Debreceni magusok, fejvadászok és mocskos kalózok :wink: :

Lesz most pénteken is valami összeröffenés? Mert akkor én munkából oda m1ek és nem haza. Tiszteletem az uraknak, és hódolatom a hölgynek :wink:

Link a hozzászóláshoz

Akkor holnap 8kor jazzben tali? Bár a fél linyó vodkeszem ugrott, mert akitől kaptam volna (ajándékba :)), az azt mondta, hogy túl sokat iszom :), pedig még nem is reszketetetetetetetetetek, ha iszom, csak néha begööööööööööörcsöl egy------------egy ujjam :D. Szal neeeeeeeem értem miért agggggggggódik :DDDDDDDDD

Link a hozzászóláshoz

A hozzászóláshoz be kell lépned, vagy regisztrálnod Kalandozó!

Kizárólag a városőrség által átvizsgált kalandozók hagyhatnak válaszokat.

Kalandozónév regisztrálása

Regisztált kalandozóként felhőtlenebb az élet!

Csatlakozás a Kalandozókhoz

Bejelentkezés

Már velünk kalandozol? Lépj be!

Belépés
×
×
  • Új...