Jump to content
Kalandozok.hu - M.A.G.U.S.

Debreceni mágusok találkozói


Debrecen jó hely?  

59 szavazat

  1. 1. Debrecen jó hely?



Recommended Posts

Szerintem a fórum nem arra van, hogy egyesek kiéljék moderátori hajlamukat... nem akarok senkibe se belekötni, de Tao, amikor ti megcsináltátok a dolgot a novellás résznél, akkor az mi volt?

És szerintem egy kis vicc, poén, humor, seholsem árt...

Talán egy érzékeny ember novellája után... De ebben a fórumban semmiképp.

Gondolom off, úgyhoyg törölve lesz, de fel vagyok rá készülve...

Na de azért is:

És, Debrecen, igyekszem úgy alakítani a programomat, hogy valamikor tudjal elugrani egy ilyen beszélgtésre... múltkor meg is akartam kérdezni, hoyg mennyi a vonat, de elmaradt... mindegy... szerintem jó, hogy ittvan ez a fórumrész, mert az ember értesül a Debreceni szerepjátékos életről. És nem csak annyi van írva, hogy mikor, hol, hanem kicsivel több is. És ez szerintem jó is. És ha jóltudom a Nyt-nek is volt élménybeszámolója ehelyt...

Na, látszik, hogy fáradt vagyok, de szerintem túlzásba viszitek a moderálást.

És nem a Debreceniek kell hálásak legyenek azért, mert ittvan ez fórum, hanem valamilyen szinten ti is, hogy olvassák és használják. Hanem nézéntek az üres fórumot... na, azért mindig is volt, aki azon ügyeskedett, hogy megtöltse.

Szóval adni is jóérzés, nem csak kapni... és aki kapott, ne érezze foltyon, hogy milyen keretek között van

Na megyek alunni, sziasztok

Link a hozzászóláshoz

Én úgy vélem, hogy Cathernek van igaza, nem kellene ezt a topicot csak és kizárólag talik megbeszélésének szentelni, hanem amolyan debreceni szerepjátékos gyűjtőhelye lehetne, ahol a lezajlott játékokat és talikat lehetne megbeszélni. A játékosok egymás között dumálhatnák emg mekkora Debrecenben szerepjátékosnak lenni, meg hsonló okosságok. Meg mellesleg sztem azért is kapnánk, hogyha elkezdenénk beszélni a dumateremben arról, hogy mekkora jóvolt a múltkori játék mert... Azért kapnánk, mert mások ehhez nem tudnak hozzászólni, csak akik ott voltak, és max még a Debrecenben élőket érdekelné, szal szerintem ez ne talis megbeszélős topic legyen, hanem egy olvasztótégely a debreceni játékosok számára, és ha máshonnan esetleg kíváncsiak, hogy mi hogy játszunk, vagy hogy szervezünk talikat, akkor abba is bepillantást nyerhet, és egy püvel bárkitől meg tudja kérdezni, hol lesz tali, ha el szeretne jönni. Részemről ennyi.

Link a hozzászóláshoz

Sokáig azon gondolkoztam, hogy beírjak-e, vagy sem, hiszen az is off lesz, de végülis úgy döntöttem, még nem lett tisztázva a dolog teljesen.

Először is: sohasem moderáltunk és sohasem moderálunk önkényesen, csak azért, mert nekünk nem tetszik egy hozzászólás. Erre éppen elég példa van a fórumban, mivel éppen azok a hozzászólások nincsenek törölve, amiben olykor nyomdafestéket nem tűrő módon rágalmaznak bennünket.

Másodszor: Igen ritkán moderálunk, így nincs igazán esély túlkapásokra. Elég ritka az, hogy tömegesen kell törölni, éppen most erre került sor, de ebbe már bele lehetne nyugodni, hiszen megszületett a szép új topik, kérésre, és emellett vannak a többi topikok is.

Harmadszor: TAO nem azért szólt, hogy megint "beszóljon", mint moderátor, hanem hogy TI, mint Debreceniek ne szeparáljátok el magatokat ennyire a többi fórumtól. Ne csak ide írjatok, hiszen ez a topik elsősorban találkozók megbeszélésére van, ahogy azt Antail is mondta, a többi megbeszélésre, amit szerintem más is elolvasna ott a Dumaterem.

Negyedszer: Nem csak Debrecen van, éppen ezért a magam részéről kissé bántónak veszem azt az érvet, hogy titeket csak a debreceniek élete érdekelne. Van még ezen kívül Zalaegerszeg, van még Székesfehérvár, van Budapest, és van Szeged is. Eddig nekik nem született külön topik, jól lehet nem is kérték, de attól ők is szerepjátékos közösség, ők is kalandozók, mint ahogy Debrecen is kalandozók. Szerintem nem kellene ennyire elszeparálnotok magatokat.

Ötödször: Moderátornak lenni nem túl kellemes, mivel neked empatikusnak kell lenned, míg azok, akiknek a beszélgetésére figyelsz, általában nem azok veled szemben. Mindenesetre a magam bőrén érzem, mivel itt moderátor, máshol admin vagyok, hogy nem túl hálás ez a feladat, és nem is túl támogatott. Sajnos éppen elég megjegyzést hallunk arra vonatkozóan, mit hogyan kellene csinálnunk, vagy éppen hogyan nem. Vagy éppen, mint itt is történt, a torkunknak esnek, szükségtelenül. Ennek lenne más elintézési módja is, amennyiben valaki nem értett egyet valamivel.

Éppen ezért egy kis megértés kellene a ti részetekről is, ha már moderálás történik, mivel ez elég ritka és általában nem szó nélkül csináljuk, akkor bele kell gondolni, hogy tán nem alaptalanul tettük, ahelyett, hogy visszatámadnának több oldalról is. Emellett érdemes megszívlelni általában azt is, amit Antail mond, mint Adminisztrátor.

Hatodszor: a kis humor, poén dolog bárhol megfér, amennyiben nem chatelés szintjén megy. Erre ott a Dumaterem.

Utoljára:

Remélem, most már se Antailnak, sem másnak nem kell újra ide írni ezekről a dolgokról. Számtalanszor el lett ez mondva, meg lett bezsélve, és feleslegesnek tartom, hogy ezek után is mindig újrakezditek a vitázást.

Még egyszer elnézést az offért, jó megbeszélést, szervezést minden Debreceni kalandozónak.

Üdvözlettel:

Andoron

Utóiratként annyit hozzátennék, elejét véve minden további vitatkozásnak, és annak is, hogy pont ez a hozzászólás szüljön veszekedést:

Nem azért írtam most, hogy támadást indítsak el, vagy éppen dühöt szítsak. Éppen ellenkezőleg.

Link a hozzászóláshoz

Most hétvégén meg volt a szokásos találkozó!

Nagyon szomorúan vettük hogy nem találkoztunk új emberekkel és szeretnénk ha jönnétek,mert igy egy kicsit nagyobb lenne a debreceni szerepjáték!

Most pénteken lesz a következő találkozó 8 órától a Jazz C részében!

Mindenkit szeretettel várunk!

A pult körül leszünk vagy a lépcső alatt(belül)! :-)

Link a hozzászóláshoz

BYCS: Egyszer tényleg lenézhetnél zülleni velünk biztos van sok ember közülünk aki nem ismer téged(Pl: Én :) ), és ha már játszanál velünk azért nem hátrány ismerni is egymást valamennyire.

Fogd fel ugy az egészet mint egy LIVE rpg-t ülünk a kocsmába iszunk dumálunk és ha nagyon akarod akkor a végére rendezünk egy kocsmai verekedést is, de ahhoz kell Raze :lol:

De ez minden debreceni Rpg-snek szól. Gyerekek ismerjük meg egymást.

:!: Szerk. 2006.03.09. 18:53

Aki nem szól a fórumba 18:54-ig hogy nem jön annak kötelező eljönni :!:

Link a hozzászóláshoz

én megyek, szal midnenki jöjjön!!!! Kötelező!!! tomi, dzsordzsi :D Mihály, betegség miatti hiányzás elfogadva, de csak igazolással :D ,ez Zsuzsi neked szól!!! És illés Te is gyere, meg hohó, emg BYCS, végre Te is gyere le!!!! Meg mindenki! Nézzétek meg, hogy hosszú idő utéán nem iszom :). Sztem a pultos hülyének fog nézni :)

Link a hozzászóláshoz

Huhhh...bocsika több mint 1 hete nem voltam fent itt a Kalandozókon,úgyhogy most kiélem magam.

A tegnapi debreceni találkozó felejthetetlen élmény volt számomra.

Vendégünk volt 3 szerepjátékos és ketten Budapestről utaztak le hozzánk.(Vico és "bocsánat de neki elfelejtettem a nevét") és Amund.

Nagyon jó hangulatban telt el az este.

3 különleges szerepjátékost is megismertem,de leginkább 3 nagyon jó embert.

Mindenkit szeretettel várunk szokásos debreceni összejöveteleinek.

Pénteken 8órakor gyűlünk össze minden 7en a Jazzben.

ßye

Link a hozzászóláshoz

A hozzászóláshoz be kell lépned, vagy regisztrálnod Kalandozó!

Kizárólag a városőrség által átvizsgált kalandozók hagyhatnak válaszokat.

Kalandozónév regisztrálása

Regisztált kalandozóként felhőtlenebb az élet!

Csatlakozás a Kalandozókhoz

Bejelentkezés

Már velünk kalandozol? Lépj be!

Belépés
×
×
  • Új...