Jump to content
Kalandozok.hu - M.A.G.U.S.

Kiválasztottak Városa - csütörtök késő este


Recommended Posts

Közzétéve:

Ahoy!

Ha jól számoltam, akkor ez lesz az ötödik éve, hogy itt mesélem, vagy legalábbis szeretném mesélni, a Kiválasztottak Városát! Lélekmelengető érzés! :ordog:

Idén is meghirdetem a játékot, és várom a régi vagy új Kiválasztottakat.

Amit a játékról tudni kell: :olvasos:
- Alapvetően M.A.G.U.S világára írt játék (modul), de nem a M* szabályok lesznek a legfontosabbak benne, hanem a karakterek és a környezet.
- A kasztot, fajt, életkort és a kinézetet mindenképpen előre találjátok ki!
- Viszont semmi mással ne készüljetek!
- Ne legyen előtöri, ne legyen felszereléslista, se házikedvenc, és főleg ne legyen neve a karakternek!
- Hagyományos szerepjátékos mesélésre kell készülni. Talán egy kicsit több in-karakter résszel.
- Vannak jegyzeteim a régi karakterekről, de ha ti is emlékeztek egy-két dologra, az sokat segít ha elkülditek nekem!
- A hangulat felelevenítéséért nézzétek meg az alulra belinkelt videókat.

Ki jöhet játszani? :pajti:
- Alapvetően bárki. Az se baj ha nem játszottál még benne.

Mikor lesz a játék? :zzz:
- Én szeretném szombat este tartani a játékot, de ha a többség egy másik nap estéjére teszi le a voksát, akkor az is szóba jöhet.

Milyen lesz a játék? :ndo:
- Aki új, és még nem játszott, annak ... remélem, meglepő, és érdekes.
- Aki játszott már, és visszatérő, annak nem kell ... megijednie? vagy mégis?
- Szóval ... nem szokványos.
 

Kommentben várom a jelentkezést!

 

Kinek van kedve belépni a Kiválasztottak Városába? :respect:
 

Játékosok:
1 - Rayen Reval
2 - Neri
3 - Pistike
4 - Nekdolan
5 - Shordanus
6 - Dryen
7 - Neko?
...

 

Üdv.
--Gábor

 

Hangulatkeltő videók:

 

Közzétéve:

Sziasztok,

Úgy látom, hogy csütörtökre esett a legtöbb szavazat, viszont én akkor részt vennék a Rapid KM programon is. Ha az nem zavarja meg a játékmenetet, akkor utólag becsatlakoznék még. :) 

Pistike kedveli ezt
Közzétéve:

Automatikusan lezárt a szavazás hétfőn ... gondoltam ez elég idő mindenkinek.

Arra emlékszem, hogy előző alkalommal is megvártuk a RapidKM végét.

Az úgy jó a többségnek?

Rayen Reval és Pistike kedveli ezt
  • Gabor erre változtatta a téma címét: Kiválasztottak Városa - csütörtök késő este
Közzétéve:
On 2026. 06. 01. at 18:53-kor Gabor írta:

Akkor csütörtök késő este lesz a "szeánsz"
@nekdolan , @Neko , @Dryen még gondolkodtok rajta, vagy csak én figyelmemet kerülte el a válaszotok , vagy ütközik mással az időpont?

Még egy másik játéknál, (ahova korábban bejelentkeztem) lebeg, hogy csütörtökön lesz-e vagy sem, azért nem írtam még. De amint biztosat tudok, írok!

Gabor kedveli ezt

A hozzászóláshoz be kell lépned, vagy regisztrálnod Kalandozó!

Kizárólag a városőrség által átvizsgált kalandozók hagyhatnak válaszokat.

Kalandozónév regisztrálása

Regisztált kalandozóként felhőtlenebb az élet!

Csatlakozás a Kalandozókhoz

Bejelentkezés

Már velünk kalandozol? Lépj be!

Belépés
×
×
  • Új...