Gabor Közzétéve: Április 24 Közzétéve: Április 24 Ahoy! Ha jól számoltam, akkor ez lesz az ötödik éve, hogy itt mesélem, vagy legalábbis szeretném mesélni, a Kiválasztottak Városát! Lélekmelengető érzés! Idén is meghirdetem a játékot, és várom a régi vagy új Kiválasztottakat. Amit a játékról tudni kell: - Alapvetően M.A.G.U.S világára írt játék (modul), de nem a M* szabályok lesznek a legfontosabbak benne, hanem a karakterek és a környezet. - A kasztot, fajt, életkort és a kinézetet mindenképpen előre találjátok ki! - Viszont semmi mással ne készüljetek! - Ne legyen előtöri, ne legyen felszereléslista, se házikedvenc, és főleg ne legyen neve a karakternek! - Hagyományos szerepjátékos mesélésre kell készülni. Talán egy kicsit több in-karakter résszel. - Vannak jegyzeteim a régi karakterekről, de ha ti is emlékeztek egy-két dologra, az sokat segít ha elkülditek nekem! - A hangulat felelevenítéséért nézzétek meg az alulra belinkelt videókat. Ki jöhet játszani? - Alapvetően bárki. Az se baj ha nem játszottál még benne. Mikor lesz a játék? - Én szeretném szombat este tartani a játékot, de ha a többség egy másik nap estéjére teszi le a voksát, akkor az is szóba jöhet. Milyen lesz a játék? - Aki új, és még nem játszott, annak ... remélem, meglepő, és érdekes. - Aki játszott már, és visszatérő, annak nem kell ... megijednie? vagy mégis? - Szóval ... nem szokványos. Kommentben várom a jelentkezést! Kinek van kedve belépni a Kiválasztottak Városába? Játékosok: 1 - Rayen Reval 2 - Neri 3 - Pistike 4 - Nekdolan 5 - Shordanus 6 - Dryen 7 - Neko? ... Üdv. --Gábor Hangulatkeltő videók: Neko, tetra, Shordanus és 1 további kalandozó kedveli ezt
Pistike Közzétéve: Április 25 Közzétéve: Április 25 Szívesen jönnék, de nem lehetne egy másik nap esetleg??? léciléciléci.... Gabor kedveli ezt
Neko Közzétéve: Május 5 Közzétéve: Május 5 Még nem tudom, időben össze tudom-e hozni, de ha tudok, szívesen csatlakoznék majd. Gabor kedveli ezt
Rayen Reval Közzétéve: Május 7 Közzétéve: Május 7 Nerivel együtt mi is szeretnénk részt venni a folytatásban. Gabor kedveli ezt
Pistike Közzétéve: Május 7 Közzétéve: Május 7 Léci léci léci! Legyen megcserélve a Fiaskóval. Inkább azt buknám szombaton, mint a Kiválasztottak városát! Gabor kedveli ezt
Gabor Közzétéve: Május 7 Szerző Közzétéve: Május 7 Na, összejön a tavalyi csapat? Kiírtam egy szavazást az időpontról. Elvileg a topic tetején kell, hogy megjelenjen. Remélem nem rontottam el semmit! Pistike és Rayen Reval kedveli ezt
Rayen Reval Közzétéve: Május 19 Közzétéve: Május 19 Sziasztok, Úgy látom, hogy csütörtökre esett a legtöbb szavazat, viszont én akkor részt vennék a Rapid KM programon is. Ha az nem zavarja meg a játékmenetet, akkor utólag becsatlakoznék még. Pistike kedveli ezt
Gabor Közzétéve: Május 19 Szerző Közzétéve: Május 19 Automatikusan lezárt a szavazás hétfőn ... gondoltam ez elég idő mindenkinek. Arra emlékszem, hogy előző alkalommal is megvártuk a RapidKM végét. Az úgy jó a többségnek? Rayen Reval és Pistike kedveli ezt
Gabor Közzétéve: Hétfő 16:53-kor Szerző Közzétéve: Hétfő 16:53-kor Akkor csütörtök késő este lesz a "szeánsz" @nekdolan , @Neko , @Dryen még gondolkodtok rajta, vagy csak én figyelmemet kerülte el a válaszotok , vagy ütközik mással az időpont?
nekdolan Közzétéve: Hétfő 17:41-kor Közzétéve: Hétfő 17:41-kor nekem ok csüt este tudtommal. Bordás nélkül nincs játék. Pistike és Gabor kedveli ezt
Shordanus Közzétéve: Hétfő 19:48-kor Közzétéve: Hétfő 19:48-kor Erre a csütörtöki Kiválasztottak városi szeánszára én is vevő lennék, ha még van hely egy meggyötört lélek számára.... Pistike, Gabor és Neko kedveli ezt
Dryen Közzétéve: Csütörtök 10:05-kor Közzétéve: Csütörtök 10:05-kor Bármikor is lesz a főmodul után nekem ez a prio 1. ott leszek. Gabor, Shordanus és Pistike kedveli ezt
Neko Közzétéve: tegnap 07:30-kor Közzétéve: tegnap 07:30-kor On 2026. 06. 01. at 18:53-kor Gabor írta: Akkor csütörtök késő este lesz a "szeánsz" @nekdolan , @Neko , @Dryen még gondolkodtok rajta, vagy csak én figyelmemet kerülte el a válaszotok , vagy ütközik mással az időpont? Még egy másik játéknál, (ahova korábban bejelentkeztem) lebeg, hogy csütörtökön lesz-e vagy sem, azért nem írtam még. De amint biztosat tudok, írok! Gabor kedveli ezt
Recommended Posts
A hozzászóláshoz be kell lépned, vagy regisztrálnod Kalandozó!
Kizárólag a városőrség által átvizsgált kalandozók hagyhatnak válaszokat.
Kalandozónév regisztrálása
Regisztált kalandozóként felhőtlenebb az élet!
Csatlakozás a KalandozókhozBejelentkezés
Már velünk kalandozol? Lépj be!
Belépés