Jump to content
Kalandozok.hu - M.A.G.U.S.

Fiasco - szerda és esetleg szombat


Recommended Posts

Közzétéve:

Ahoy!

Idén is hoznám, Jason Morningstar 2009-es Fiasco rpg-jét.

Amit a játékról tudni kell: nem kell hozzá felkészülni, nem kellenek plusz szabálykönyvek, nem kell több órányi felkészítő videót megnézni. Ami szabály van, azt én kb. tíz percben el tudom mondani a helyszínen. Amire - természetesen - szükség van, az a fantázia, a történet építés, és a jó kedv!

Több setting is elérhető, amiben lehet játszani. Párat felsorolok ízelítőnek:
- Sam az időutazó
- Antarktiszi expedíció
- Vadnyugati aranyláz
- Az űrállomáson rekedve
- Londoni gengszterek
- Halálos kempingezés
- Kisvárosi történetek
- Salemi boszorkányok
- Szombat esti láz
- Das Boot
és még sok más ...

Négy, öt fővel működik a játék. A játékidő 1-2 óra között szokott lenni.

Kinek van kedve hozzá?

Szerda:
1 - Pistike
2 - Kata
3 - Stoney
4 - ?
5 - (Gábor)

Szombat (ha leszünk legalább hárman!):
1 - Neko (?)
2 - ?
3 - ?
4 - ?
5 - (Gábor)


Üdv.
--Gábor

Neko kedveli ezt
Közzétéve:

Hmmm... Halálos kempingezés, Salemi boszorkányok... vadnyugat, gengszterek, időutazó... Mind izgalmasan hangzik.
Még nem tudom, időben össze tudom-e hozni, de ha tudok, szívesen becsatlakoznék majd. :)

Gabor kedveli ezt
Közzétéve:

Beszúrtam ide is egy szavazást, az időpontról és a témáról. Lásd az első postnál!

Ja, és már 3 főtől el tudom indítani a játékot!

Neko és Pistike kedveli ezt
Közzétéve:

Kicsit még kevesen vagyunk ... De a szavazás végeredménye csak akkor marad, ha A Kiválasztottak Városa másik napra kerül, akármi okból kifolyólag.

Pistike kedveli ezt
Közzétéve:

Sajnos nekem még nem megy, hogy két különböző helyen legyek egy időpontban, így a csütörtöki este a fiasco-ra biztos nem lesz jó.
Módosítom a szavazást. Hátha találunk mindenkinek jó időpontot.

Közzétéve:

Akkor a szerda lehet a befutó.

Bár az nagy valószínűséggel nem lesz jó @Neko -nak.

De tavaly is evéssel jött meg az étvágy. Szóval elképzelhető, hogy szombatra össze lehet szedni egy csapatot.

  • Gabor erre változtatta a téma címét: Fiasco - szerda és esetleg szombat

A hozzászóláshoz be kell lépned, vagy regisztrálnod Kalandozó!

Kizárólag a városőrség által átvizsgált kalandozók hagyhatnak válaszokat.

Kalandozónév regisztrálása

Regisztált kalandozóként felhőtlenebb az élet!

Csatlakozás a Kalandozókhoz

Bejelentkezés

Már velünk kalandozol? Lépj be!

Belépés
×
×
  • Új...