TAO Közzétéve: Csütörtök 03:50-kor Közzétéve: Csütörtök 03:50-kor Szinten minden évben van róla kérdés, igény jelzés, én meg az utóbbi években általában otthon hagytam a hangszert. Most megpróbálom nem otthon felejteni. Program Időpont: szombat késő este, kb. 23 óra körül, de lehetőség szerint megpróbáljuk igazítani az esti programokhoz, játékokhoz pl. ha minden résztvevő éjfélig játszik, akkor éjféltől is jó. Hajnali 1 után már nem vállalom, és a tapasztalatok szerint a résztvevők jelentős része is visszamondaná. Helyszín: jó idő esetén foci pálya, rossz idő esetén még kitaláljuk Időtartam: max 30 perc Létszám: min. 4, max 6 Érdemes hozni valamit, amire le tudsz feküdni. De feküdhetsz a fűbe is. NE hozz telefont, zseblámpát, stb. Nem baj, ha pizsamában, kócos fejjel csatlakozol. Meditálhatsz. Vagy bealudhatsz. Vagy csak nézed a csillagokat. Feküdhetsz vagy ülhetsz a földön, állhatsz, sétálhatsz. Ahogy neked jól esik. Egyetlen játékszabály van: maradj csendben, ne beszélgess, ne zavard a többieket! Jelentkezni ebben a fórumban vagy psziben lehet. Daru, nekdolan, tetra és 2 további kalandozó kedveli ezt
Recommended Posts
A hozzászóláshoz be kell lépned, vagy regisztrálnod Kalandozó!
Kizárólag a városőrség által átvizsgált kalandozók hagyhatnak válaszokat.
Kalandozónév regisztrálása
Regisztált kalandozóként felhőtlenebb az élet!
Csatlakozás a KalandozókhozBejelentkezés
Már velünk kalandozol? Lépj be!
Belépés