Jump to content
Kalandozok.hu - M.A.G.U.S.

Humor


Recommended Posts

3 törpe kalandja sorrán hangzottak el a következ?k:

Km:-Tarintól nyugatra csak füves puszták találhatók egészen Elfendelig.

Km:-Jellemed?

Tooma pap:-Élet, természet.

Tooma pap:-? a hátvéd.Mi az elvéd.

Km nagy átéléssel meséli a kalandot.

Törpe határvadász közbevág:-Várjatok meg kell igazítani a p***met!

Az egyik Jk vigyáz a törpe munkásokra míg másik két társa felderíti a tertepet. A bányászok türelmetlenek a gyémánt lel?hely közelében.

Km:-Nagyon menni akarnak.

Törpe harcos(ránéz a Jk az órájára):-Még várunk egy percet.

Km:-Mikor visszaérkeztek látjátok hogy társatok ott áll a járat közepén a bányáaszokkal és számolgatja a cseppköveket.

Határvadász:-Tényleg ezt csinálja?

Km:-Igen

Határvadász:Ráordítok.Mit csinálsz?

Km (viszhangként):-Mit csinálsz?...csinálsz?

Tooma pap kiálltva:-Kuss!

KM-Kuss...uss...us.Na elég volt a viszhangból.

Törpe harcos.-viszhangból...ól....ól.

Km ismét nagy mesélésben van.

Határvadász közbevág:- Eligazítom a golyóimat.

A bányászok egy hordoható tükör segítségével világítják meg az új tárnát.

Tooma pap:-Mekkora a fénytávja és mekkora az er?sítése a tükörnek?

Km kör elején:-Sebezzél!

Törpe harcos a ködben halad a felé botorkáló goblinokkal szemben.

Km:-Ketten megtalálnak.

Törpe harcos:-De jó , akkor már 3-an vagyunk!

Km:-Szöges rövidkard.Meneth b*zd meg!

Km a határvadásznak:-Közben a sebesült goblin hátbatámad.

Törpe harcos:-A hátán fekv? határvadászt?

Km:-A harmadik halottat oldalról hátbaszúrták.

Km az egyik Jk rajzáról:-Ezért kapsz a középcsoportos rajzversenyen egy zsírkrétát.

Link a hozzászóláshoz

igen asszem ennyi elég is a kalandból...

ne hari, h minedhez hozzá szólok, de:

fejvadász felderités közben: Nekem jó a szemem, látom a szuszogást!

avagy:

"Draksheer önkritikus varja:

-Nos, a varimnak 18-as asztrálja lett, ami kb annyit tesz, hogy megsem rezdül, ha mondjuk a feje mellett egy kést vágnak a falba... s?t, mivel az érzékelése (észlelésként is ismert) 11-es, talán észre sem vaszi ... ami talán jobb is mivel az ügyessége 7-es, és talán még az ütjába is ahjolna...

Link a hozzászóláshoz

Lithas!

Két JK (harcos és boszorkánymester) áll a raktárban. Feladat: megvédeni a raktárat. A harcos a bejáratnál áll, hallja, hogy v.kik közelednek a bejárat felé. A BM látja az ablakból, hogy város?rök. Megállnak a bejárat el?tt. Jön egy újabb csapat. A harcos azonnal tudja, hogy ?k az álváros?rök. Kinnt némi dulakodás hallatszik, aztán a JK elbújik a bejárat mellett. Kinyílik az ajtó, belép 3 alak. A harcos elrohan mögöttük és átvágja a térdhajlataik izületeit. Mindhárom alak a földre kerül.

-(JK harcos): Most átszúrom a kezüket, hogy ne tudjanak felállni. :?

A JK egy 70 év körüli id?s, szenilis, "kissé" alkoholista pap. A kocsmában találkozik régi osztálytársaival, és meginvitálja ?ket a másnapi misére.

-(JK): -Reggel nyugodtan bejöhettek a templomba.- hatásszünet- Ha csak nem felejtem el kinyitni a kaput. -JK gondolkodik egy kicsit- Kivéve, ha elfelejtem bezárni.

Ezek után vagy öt percig röhögtünk, aztán a KM bejelentette, hogy folyt. köv. Egyébként az egész 3 órás játék alatt azon szórakoztunk, hogy a pap mit szerencsétlenkedik. Látni kellett volna. :lol::lol::lol::lol::lol:

Darun

Link a hozzászóláshoz

KM: ott van egy bazinagy épület.

Kyel-pap: lehugyozom a sarkát.

KM: jó, lehugyoztad.

ez egy kyel templom volt.

A party tolvaja egy darabokra tört szekérb?l és pár cuccból egy embert viv? kétkocsis "szekeret álíított össze öt és fél óra alatt. Addig a pap és a gladiátor ettek meg aludtak a fa tövében. Ja és jól bepiáltak.

A tákolmány:

egy ló húzza.

két kocsirúd volt a nyeregre rögzítve.

közöttük a szekér ponyvájának egy része és rákötve egy medencecsonttöréses ember.

Hátul kerekek:

két kocsikerék, tengelyük egy kis kalapács nyele, ronggyal körbetekerve.

vasszögekkel rögzítve a kerekekhez. ( a kalapács fejével ütlegelte egy negyed órát). A kerekek rögzítése: két lakatból kiszedve az az U alakú acéldarab. ( a lakatokat nagy kegyesen a gladiátor verte szét és a papé volt mindkett?, ? pedig kifizettette a két-két ezüstöt a tolvajjal. Egy puszta közepén, 60 mérföldre egy állítólagos települést?l) Ezeket az U alakú darabokat a tolvaj két órán át hegyezte egy reszel?vel, hogy bele tudja nyomni a kocsirúdba. De az egyik kocsirúd balszerencséjükre eltörött. Ezt a tolvaj három méter dróthuzallal kötözte össze.

utána a tolvaj lelépett ezzel a cuccal, egy kanyonban egy rég elfeledett törzs fogadta maguk közé, utána elteleportálták erionba, és emlékfeledést alkalmaztak rá. A pap és a gladiátor meg csak sétáltak, sétáltak és sétáltak. ?ket lesz#rta az elfeledett törzs. Úgyhogy ?k hat hónapon keresztül csak sétáltak. Aztán elértek Tarinba. Ott meg épp meghalt a f?varázsló, aki kisegíthette volna ?ket.

Egy bárd megmenti az arel-papot. Elmennek együtt egy bordélyházba. A bárd lenyúlja az arel-pap kiszemelt n?jét. Erre a pap, miközben a bárd "szórakozik", ellopta a bárd könny? harci lovát. Aztán a bárd vesz egy újat, de utána összetalálkozik az arel-pappal, de a pappal már van egy Boszmester és egy harcos is. Parázs csatában a bárd visszaszerzi a régi lovát, és kinyírja a harcost. A harcos lett volna a boszmester és a pap megbízója. Ezután a pap eladja nagy gonddal összegy?jtött hét kézi nyílpuskáját. Visszamegy a pap és a BM a tett színhelyére, a harcos halott és egy házban van, egy ágyon fekve. A BM wier. kiszívja a halott vérét, de az arel pap rajtakapja:

Te VÁMPÍR vagy?

wier: ööö...NEM.

Pap: akkor jó.

Még holnap is írok.

Link a hozzászóláshoz

KM: leütnek titeket, fejvadász, te ébredsz els?nek.

Látod,hogy egy terem közepén ÁLLTOK. mindhárman.

KM: teljesen sötét a terem, de érzed, hogy hatlamas.

KM: BM-nek: üdvözöllek XY nagyhír? boszorkánymester.

Bárd: te Boszmester vagy?!

KM: ha nem tértek vissza, életeteket egy nemes célért áldoztátok.

BM: mi az,hogy nemes cél? (káosz, halál a jelleme)

Bárd: Az olyan cél, ahol egy nemest kell lel?ni.

JK haldoklik ediomad tárániban

BM: legalább nem kell temetéssel foglalkozni, úgyis a föld alatt vagyunk és úgyis megeszik az aquirok...

Megbízó, hófehér ruhában, mögötte vakító fény: Látom, mindnyájan itt vagytok.

Bárd: én is NEM látom ett?l a k###a nagy fényt?l.

JK: milyen szín?.

KM: hideg.

Bárd: nem lehetne ezt megbeszélni azzal a VALÓVÉR?VEL?

KM: a Valóvér? téged talált legveszélyesebbnek. Eld?lsz, mint egy zsák. (egyébként életvízzel segítettünk rajta.)

KM: a 18. szint? ellenséges BM 15-tel növelte meg pszivel az erejét.

BM: 16384Pszipontja van?

KM: pontosan!

BM: egy Lyennaranak van 1000 körönként.

KM: ennek meg 16384!

Link a hozzászóláshoz

Ti aztán nyomjátok rendesen Salamander! :lol:

Még a táborban történt Sneerrel és népi zenekarával, egy nagyon jó rész a Föld vére kalandmodulban.

Egy barlangrendszerbe mentek be a JK-k menteni az egyik társukat. Sikeresen meg is találják szinte hullaként. De csak ugy tudják megmenteni a tolvajt, hogy beöltöznek a házigazdák ünnepi áldozó ruhájába (Ranagol hívőkre tessék gondolni). A katonák orra elöl félhullaként elorozzák a testet, majd beviszik egy kémikus laborba és felteszik egy asztalra. No de azt nem jelentik be, hogy az álca ruhát leveszik magukról.

Képzelhetitek mire ébredt szegény tolvaj mikor magához tért! :lol::lol::lol:

Sajnos ekkor már nagyon fáradt voltam és nem tudtam kijátszani a kettős helyzetet, de ettől függetlenül nagyon jót nevettünk. Ugye srácok?

M

Link a hozzászóláshoz

JK-k egy 100 láb magas toronyban: egy tolvaj, egy arel-pap és egy Wier boszmester:

KM: felértek a tetejére, ott áll egy fekete massza, piros szemekkel.

KM:Massza: mit akartok?

Arel-pap: Te meg ki vagy?

KM:Massza: én vagyok a klotyómanó! Na mit akartok.

Arel-pap: azt a koponya lakú izét... Ereklyét.

KM:Massza: jó, tessék (átnyújtja).

Arel-pap: elindulunk visszafelé.

KM: a massza utánatok gurít egy féltonnás kőgolyót. A lépcsők furcsán U lakot vesznek fel utána...

Tolvaj: én kötélen mászok lefelé.

KM: a massza kiakasztja a kampódat...

Arel-pap: jó, Természeti lények megidézése, 21 Mp-ért. A három kör alatt ugyanúgy futok. k10 db: 7 db jön, a környék legnagyobb szörnyeiből vagy állataiból.

KM: jó... Lássuk csak... Hét byzon. Hármon átgurul a golyó, kettő meg a torony mellé teleportálódik , úgyhogy azonnal megdöglenek. Kettő azonban beszorul a vékony csigalépcsőn. Farral a golyó felé.

Arel-pap: tovább futunk.

KM: tíz másodpercig bőgést hallotok, majd hatalmas reccsenéseket és roppanásokat.Tolvaj, te zuhansz, dobj erő és ügyességpróbát.

Tolvaj: megvan (hááát nem tudom, tízes volt az ereje).

KM: jó, elkapod a párkányt. Felhúzódzkodsz. Előtted a pap és a BM, mögötted a kőgolyó.

Tolvaj: ööö. asszem futok. lefelé... :D

A papnak a kaland végére 2 Ép-je maradt.

A wiernek 3 Ép-je és 1 Fp-je (közben el is ájult).

A tolvaj megúszta egy törött karral.

Link a hozzászóláshoz

A főnixemmel volt egy cifra kalandom... Éppen Shadonban voltam, amikoris egy fogadóba ücsörögtem. Unalmamban odaültem egy igen nemes lovaghoz és el kezdtünk beszélgetni, aminek az lett a következménye, hogy kihívott párbajra... Nos elfogadtam a párbajt és az időpontot. Másnap lementem és megvívtam vele.. Azt mondta, hogy első vérig jó lesz. A túlütés kicsit jó sikerült amitől szinte kettészeltem a jobb karját. Nem akartam, hogy elvérezzen, ezért meggyógyítottam. (igen nagy hiba volt) köztudott, hogy Shadonban nem lehet varázsolni csak, ha Dartonita vagy... PECH!!! Valaki éppen látta, hogy én gyógyítok és rosszindulatúan jelenette az eseményt. Mire bebizonyítottam, hogy a lovagot éppen megmenteni készültem és azt, hogy a krakterem a főnix rendjáz főpapjának a jobbkeze 1000 arany volt a fejemen... Kaptam is TP-t bőven.

Genya, hogy nem nagyon látogathatom Shadont (pedig ott van a vagyonom egy része a bankban...) :)

Link a hozzászóláshoz

tegnap unatkoztunk haverommal és játszottunk egy rövidet.

Korona és kehelyből ismert jelenet:

kalandozó az ácsnál (itt kovács volt), éjszaka adóbehajtók.

Most a kalandozó egy 6. tsz-ű törpe gladiátor volt.

fegyverek és vértezet nélkül.

Állcsúcson vágta az őt rugdosó embert, mire a másik hosszúkarddal támadt rá:

Képzett kardforgató, 65-ös Té hosszúkarddal.

k100---> 97 össz: 162.

A gladiátor túl lett ütve. k10 ép-nincs sfé- k10-> 10...

Még maradt hét Ép-je, 19-es egs.

Azonnali ájulás, a katona kivágott belőle egy darabot.

Két perc múlva ébresztik pálinkával.

4 körönkét egs próba -2-vel. (17) Ötször vétette el egymás után.

Tartós heves fájdalom peregtek lefelé az Fp-k.

A végére 69 Fp-ből lett 4 és 17 ép-ből 2.

egy szimpla adóbehajtó majdnem megölte.

Úgyhogy így játszon mindenki, egy két balszerencsés dobás és halott vagy. Ott előadva nagy poén volt, innen nézve már durva.

Link a hozzászóláshoz

hát egen... van ez igy...

egy kalndozó is hosszú karddal szemben komoly hátrányban van a felszerelése nélkül... de azzal, hát ezt most hagyjuk, de télleg rengetegszer van az ugy, h a km-re van bizva a karakter élete, pl: haver (1tszű) tolvaja... (9es egs :| :mrgreen: )... alszik egy fogadó szobájában, mikoris felriad a képzetlen betörők neszezésére... hmmm. mit is lehet ilyenkor tenni?egyszál alsóneműben 4dobótőrje, és a töltött tűvetője (lehet neki, hisz hamarosan ugyis "elveszti" :twisted: ) az asztalon, ami kb 2 lépés, vagyis 1 ugrásnyira van... felkapja a tűvetőt, és 2 dobó tőrt...

na kb ekkor érk meg az első behatotló, rövidkarddal a kezében... mondom neki: kb 1 kör, amig felveszed annyira a tűvetőd, h használni is tudod, oksa mondja és belehajítja az egyik dobótőrét a támadóba... hmmm 89.... ok meghalt... dobótőr vége lóg ki a mellkasából...

jön a kövi emberke, na ekkor már kezdett izzadni a haver, h nem lesz ez igy jó... kellet két mérgezett tű lövedék, mire kiszenvedett a kövi... na jó ez is megvolna... mondtam neki tovább... jön be még1 ember... (a betörés elött kidobtam 1k6tal, h mennyi emberke támadja meg...; 4 est dobtam... pech.. :D)... a harmadik emberre eldobta a másik tőrét, ...és igen csak elrontotta... hm van ez igy, de most mégis mit kéne csinálni... megpróbálta a tűvetővel, és azzal se dobta ki a minimum találati határt... na kövi kör... dobott egy 0ás ké-t, asszittem leütöm, na de ekkor azt mondta, h oda rohan/ugrik az asztalhoz, és felkapja dóbó tőrei maradéját...hm mondtam jó. dobt meg a gyorsaság próbát... és elb****ta.... hát ok. persze mit is dobhattam volna, pedig mennyire nem akarta... 95 a betörőnek összesen vmi 130-140 es té... hét egen... túlütés kb 6 ép-t sebeztem a srácon... a tolvaj épje 4 asszem... na ilyenkor mit is lehet tenni...???

de azóta is azon töröm a buksim, h mi van akkor, ha nem jön az ép-hez egs mód, mivel nem elég az egsje... igy neki 4ép... játék közben folyamatosan dobatom vele az allókép próbákat, vagy mit??? van erre vmi ésszerű megoldás??,

Link a hozzászóláshoz

@huszár szerintem ne induljon 4 ÉP-vel egy JK.Ha még is akkor meg csak 3 Ép-től kell állóképesség próbát dobni, mert a szabály 4 Ép alattról szól.A kukacoskodásom után a kérdére egy verzió, ha már mondjuk ennyire alacsony MaxÉP-s a kari akkor így élte eddigi életét, ez neki a természetes, nem kell neki semmit s dobálni maximum fohászkodnia hogy a Km ne üsse túl mert akkor neki annyi! :wink:

Link a hozzászóláshoz

Jééé :D sneer megszólalt :D :D :D

Nade nem ezért jöttem ide.Hanem azért hogy beírjam a multkori játék három legnagyobb poénját, amiket pont sneer mesélése alatt garázdálkodtunk össze:D

Szóval:

Süket táltos(jómagam)odamegy egy kisebb csoportuláshoz

-Odamegek és hallgatózom.

Aztán ua ez a táltos elmegy egy sátor előtt(futárverseny volt és sétált a táborban)

Gem:-Odamegyek az egyik őrhöz és azt mondom"vigyázzatok a folyóknál.(elég közvetlen karakter :) )

A papunk(crowstone) láthatatlanságot varázsol az egyik futárra, hogy megnézze mi van a szoros túloldalán, a futárverseny céljában.

KM-Látjátok ahogy megérkezik.

Harcos (CZ)-Te hülye hát az láthatatlan!

Pap-Nem akarom látni!

Link a hozzászóláshoz

A hozzászóláshoz be kell lépned, vagy regisztrálnod Kalandozó!

Kizárólag a városőrség által átvizsgált kalandozók hagyhatnak válaszokat.

Kalandozónév regisztrálása

Regisztált kalandozóként felhőtlenebb az élet!

Csatlakozás a Kalandozókhoz

Bejelentkezés

Már velünk kalandozol? Lépj be!

Belépés
×
  • Új...