Jump to content
Kalandozok.hu - M.A.G.U.S.

Vélemények, kérdések és kérések az itteni topicokkal kapcs.


Recommended Posts

Kedves Riyena!

Szerintem nem csúszott semmi félre. Éppen annyi jogom van vérseket írni ahogy neked, vagy akár Nefadarnak, és azokat közzé is tenni.

Amennyiben nem tetszik, éppen annyira nem kell elolvasni őket, mint ahogy ti hangoztattátok, hogy a tieiteket nem kell.

Felmerült bennem a kérdés, hogy vajon azért írsz most ilyeneket, mert magadra ismertél a paródiában, vagy mert Nefivel értesz egyet, vagy pedig mert tényleg így gondolod. Egyébként öszinte örömmel jelentem, hogy az oldal nem bomlik jobban mint eddig ettől a verstől sem, akinek nem inge nem fogja magára venni, akinek az, majd elgondolkodik rajta, és az ilyen beírásoktól mint a tied kellene kímélni az oldalt, ugyanis ez kezdi el a bomlasztást.

Persze mindez saját vélemény.

Link a hozzászóláshoz

Nes. Nem ismertem magamra, és Nefivel sem értek egyet. Amit írtam azért írtam, mert napok óta először olvastam a kedvenc topicom, és elszomorodtam. ezért írtam. :(

nem tudom miért kell ennyire fennakadni vmin, vkin, és az írásain. olvasni kell a felrakott műveket, mert sok jó van, és örülni ha van ami tetszik.

nem, én értem miért raktad, raktátok fel azt a verset, csak sztem nem a legjobb eszköz arra hogy 'elérd, elérjétek' azt amit akartok vele...

(és teljesen pártatlanul írtam amit írtam.)

Üdv

Link a hozzászóláshoz

Nes: Egy verses topicot nem lehet országos szintűvé tenni drága nes, mert itt irogatunk 5-6an, a tolkienen vagy 50en, nem vagyunk profik ezt értsd meg addig nem is leszünk országos színtűek, főleg úgy , hogy vannak olyan helyek amiken csak versek vannak és nem szerepjátékos oldal, magus terén, tényleg az a 2. legjobb fórum, de veresek részen iszonyúan hátul van.

Hidd el szeretném, hogy ez is ori szintű léegyen, de keress akkor még kb 40 embert és legyen egy külön fórum vagy oldal a verseknek és akkor tényleg atz lezs, én azt szeretném

nem sértődtem meg, csak nem esett jól, inkább te minősíted magad azzal, hogy mindenkibe belekötsz, nem egy panaszt írtak már jó ismerőseim nekem emiatt, így fogd vissza magad nagyonszépen kérlek, nem akarok itt senkivel sem rosszban lenni, de ezt muszály volt már leírnom

igazat mond RQ, így legalább őt ne szekáld

Link a hozzászóláshoz

Kedves Nefadar!

Akár hiszed akár nem, nem célom senkivel sem direktben összeveszni. Veled, és RQ-val sem az, és nem is lesz (és így őt ki is hagyhatjuk a dologból.). Sőt, több ember a megmondhatója, hogy nem szoktam mindenkibe belekötni, ha jól emlékszem két ember volt, akivel ezt megtettem, így nem ismerem a te ismerőseid, valószínűleg ők sem engem. Ezek szerint csak tőled tudhatnak rólam, ami csak az érem egyik oldala. Sok embert ismerek itt a Kalandozókon, és ők engem személyesen is láttak, hallottak, megismertek már, még mindannyian életben vannak.

Egy valamiben igazad van. Ez az oldal nem lesz a Tolkien, de ne is legyen. Sőt, a verses topik sem lesz olyan. Viszont én akkor sem szeretnék így hozzáállni egy laphoz, hogy a színvonal nevetséges, akkor minek lennék itt? Akkor keresnék más helyet, ami tetszik, és ahol nem nevetséges a színvonal.

Abban azonban nincsen igazad, hogy ez az országos 2. MAGUS-os oldal, ugyanis egyre több statisztika arra mutat, hogy immáron az első.

Link a hozzászóláshoz
magus terén, tényleg az a 2. legjobb fórum, de veresek részen iszonyúan hátul van.

Üdv!

Komoly tévedés történt, magus terén ez a fórum az 1. legjobb fórum!

Mikre nem képesek ezek a dzsad szerek, sosem hittem volna, hogy ilyen hatást váltanak ki.

Sok helyen örülnének, ha csak negyedolyan szintű csapat lenne, mint itt.

Versek fórumra utalva úgyszint a legjobb irodalmi fórum, amely jórészt az egyik legjobb moderáturunknak köszönhető!

Üdv a legjobb fórumon!

Link a hozzászóláshoz

Sziasztok!

Látom megint szépen összegyűltünk itt a fórumon. Ennek örülök :) Csak a célnak nem. Veszekedni. *bűbájos vigyor*

Nem kezdelek itt drágámozni titeket, az olyan snassz, de nem fogom a fejem törni órákig azon sem, hogy milyen válogatott sértéseket vágjak a fejetekhez. Olyan kis aranyosak voltatok, ahogy "elbeszélgettetek" egymással. Csak egyikőtöknek sem jutott eszébe, hogy valójában egy verses topicba írtok, ami - ha nem is országos ugyebár - nem csatatér, és hadszíntér. Eddig úgy gondoltam szépen megbeszélitek magatok közt, de ami most is folyik, az már a topic rovására megy. Nem szeretnék mégegyszer ilyent. Ha mégis lesz ilyen, azt törölni fogom. Sokszor megígértem, és meg is teszem. Ezen beírás után NEM akarok még egy pocskondiázást, semmilyen témában. Nem kell erre a hsz-re sem válaszolni, az előzőekre sem. Pont (ahogy Thya mondaná :) ). Ha valami gondotok van egymással, azt rendezzétek le pm-ben, vagy a cseten.

Azért szeretnék tisztázni néhány dolgot.

Nefadar:

Egyáltalán nem érdekel hány ember ír tolkienre, az sem, hogy az milyen szintű. Ez NEM a tolkien, ez a KALANDOZOK.HU fórumja. Ha eddig nem tűnt volna fel, akkor most közöltem. Ez nem országos fórum, valóban nem az. Viszont ha ennyire nem felel meg a kényes elvárásaidnak, akkor nem kell elárasztani a műveiddel. Ne értsd félre, jó ha írogatsz ide is, de ha neked nem fontos, nekünk miért legyen az? A másik dolog meg az, hogy ha nem bírod a kritikát, akkor ne rakd fel a verseket. Nem hinném, hogy minden kritika csupán piszkálódás volt, nekem nem így tűnt. Ha ömlengést akarsz, és hogy agyon csodálják az irományaid, akkor vidd a tolkienre, hisz az amúgyis "országos szintű", ott biztosan jobban is értenek hozzá.

RQ:

Örülök, hogy ez a kedvenc topicod, remélem így is marad. Neked az volt a gondod, hogy aki nem tud "szuperjó klasz verseket írni" az rosszul érezheti itt magát, mert gúnyolódnak vele. Ebben erősen tévedsz. Itt csak olyanokkal "gúnyolódtak", akik többnek hiszik magukat annál, amik. Ez lehet nem az ő hibájuk, hisz eddig nem szembesítették őket a valós tényekkel, hát most megtörtént. És hogy pont itt? Istenem... Lesz még több pofon is az élettől, én azt kívánom ez legyen a legnagyobb. Nem gondolod, h jobb rádöbbeni, hogy mégsem tud olyan jó verseket írni? Amúgy meg te is írhattál volna éppoly közérthető kritikát, mint Nes, ha már arra utaltál. Akkor talán ő is úgy válaszolt volna, olyan stílusban.

És ha felteszitek azt a kérdést, hogy miért kettőtöket emeltelek ki, akkor arra az a válaszom, hogy nektek volt gondotok.

Szerintem senkisem veszekedni akarna feljárni ide, ne terheljük hát egymást ilyen hsz-ekkel többet (amúgy is hiába fáradnátok, mert törlöm az ilyeneket :twisted: ).

A továbbiakban lehet engem bombázni pm-ekkel, szívesen fogok rájuk válaszolni.

Nem fecsérlek több szót erre, maradok tisztelettel

Felon

U.i.: van egy versike az adott témában, ajánlanám mindenki figyelnébe, és ezúttal légyszíves a tartalmat figyeljétek, ne csak a szótagszámot.

Link a hozzászóláshoz

Üdvözlet :)

Látom mindenki számára eljött a nyár, ahogyan nekem, és keveset jártatok fórumra, ahogyan személyem is.

De úgy gondolom, hogy mivel számomra elmúlt a nyár, biztosan nektek is, ha valakinek még tart, az szóljon hol lakik, és odaköltözöm :roll:

Sokat gondolkodtam azon, hogy hogyan dobjuk fel a fórumot... Nem külsőre értem, hisz szeretett adminunknak van elég dolga így is :)

Szóval a közeljövőben fogok nyitni új topicokat (nem veszekedésre), amik talán felpezsdítik az életet.

És hogy miért közlöm ezt már így jó előre? A kiváncsiság miatt írom, had fúrja az oldalatokat :twisted:

És várom az új verseket, ígérem ezentúl minden egyes versre kritikát fogok írni, lesz eztán rá időm. Visszamenőlegesen majd még meglátom.

Maradok tisztelettel

Felon

Link a hozzászóláshoz

Udv !

Remelem most mar jo helyre irom a hsz-emet, ha nem , most mar akkor is elmondom:D

MAr emlitettem, hogy jo lenne egy olyan topic a VErsek forumon belul ahol a latogatok karaktereik, vagy sajat kedvenc RPG-s isteneikhez irnak imat...Mint azt a szavazas is mutatta, a hivok kb 80 %-a hivo....Eppen ezert gondoltam arra..mi lenne ha megprobalnatok ravenni arra a felhasznalokt, hogy ijon mindenki verset( Imat) az istenehez. Nalunk a partyban eleg komolyan vesszuk a hitet, ezert a KM gyakran kovetel tounk sajat( karaktereink) gondolatat lirai formaban...Es mivel foleg RPG rajongok latogatjak az oldalt, feltehetoleg rendelkeznek nemi tudassal es tapasztalattal, ezert elvarhato toluk hogy kepesek irni ilyesmit...

Arra gondoltam hogy a karakterek adatlapjara esetleg felkerulhetne h milyen hivok, es a versek ...Imak mennyisegebol es minosegebol (áldozatkeppen) eredoen megjelentethetnetek a karaktelapon (kidolgozva erre egy redszert) milyen a karakter hite, milyen helyet foglal el az egyhazi hierarchiaban...

Szerintem jo otlet, es meg jobban szinesiteni az amugy is kivalo oldalt!

Köszönöm , és várom válaszotokat... :wink:

:evil:

Link a hozzászóláshoz

Üdv!!

Bocsánat, hogy eddig nem sikerült válaszolni a kérésre, de mostanában az átlagosnál is jobban szét vagyok szórva :) Jólvan, tudom, a macska meg fel van mászva a fára :wink:

Egyrészt... ha rossz helyre írod a hsz-edet legközelebb, törlöm :D Ez nem fenyegetés volt, hanem tényközlés, a rend, az rend, még ha halál is a jellemed :)

És akkor térjünk rá a kérésed lényegére. Nem is olyan régen volt már arról szó, hogy szükséges-e különválasztani a magus és nem magus témájú verseket, esetleg előbbinek új topicot nyitni. Elgondolkodtam akkor is rajta, most is, de a véleményem nem változott :) Az az igazság, hogy bár azt mondod sok a hívő, én nem találkoztam az utóbbi hónapokban olyan nagyon sok imával... lehet, hogy tévedek, megesik az olyan.

Most is arról van szó, mint a múltkor. Nem szeretném külön topicokba rakni a magus témájú verseket, még valaki megvádolna, hogy diszkriminálok :) Mindazonáltal, ha a többség így gondolja, nem vagyok semmi jónak az elrontója... Itt, ebben a témában mondjátok el a véleményeteket a dologról...

Nem számoltam össze, hogy mennyi ima van a fórumban.. ezeknek külön topicot nyitni... szvsz... felesleges.

Mindazonáltal nyomatékosan megkérlek, mégegyszer - egyben utoljára - hogy adjál címet a versednek, mert ha nem.. törlök. Nem mondom el többször, két napod van rá. Ha most is elszalad a füled mellett, vállald a következményeket :) Nem akarok zordnak tűnni, de ha valami szabály, akkor az szabály.

Maradok aki eddig is voltam

Felon

Link a hozzászóláshoz

Üdv!

A magam részéről jó ötletnek tartanám a MAGUS témájú versek, és a nem ilyenek külön topicba rendezését.

Ez nyilván nagyobb felelősséget követel az alkotóktól, meg ugye a moderátornak is kicsivel nagyobb munkát jelent, viszont szerintem előnyös.

Én szeretem néha olvasgatni az egyéb verseket is, de sokszor nincs kedvem, és két oldalt is végig kell "futni" mire találok egy MAGUS-osat. Már pedig nem tagadom, hogy elsősorban olyanokat szeretnék itt olvasni, hiszen a MAGUS miatt olvasgatom a fórumot. No nem tudom, ki hogy van ezzel. Meg hogy a többség akara-e ilyet, mert ahogy elnézem, a többség - mármint az íróké - nem ragaszkodik szigorúan a MAGUS témához, és van, aki egyáltalán nem "szereti". Ez persze nem jelenti azt, hogy nem lenne jó a vers.

Szerintem nem vétek, vagy "diszkrimináció a különválasztás, mivel az oldal alap-profiljának van némi köze a MAGUS-hoz...

Link a hozzászóláshoz

Üdv.

Ez még csak két szavazat, nem tudom meddig várjak vele.

A véleményem még mindig ugyanaz.

Amit MagyarGergely te ismersz is, emiatt már volt bajuszösszeakasztásunk. Hogy mire van az oldal, és mire vagyunk mi, és a verseink. Megértem az álláspontodat, és amennyire tudom tolerálom is, nagyon meg fogom gondolni, ezt tudom mondani most is. Kicsit el vagyok havazódva még, de ha lesz egy szabad fél órám, át fogom rágni magam a dolgon.

Felon

Link a hozzászóláshoz

Üdv mindenkinek!

A velemenyemet mindossze azzal egeszitenem ki, hogy minden valoszinoseggel nagyobb lenne az erdeklodes a " magus vers topicra", ha mas is gyakrabban olvasna ezt a topicot. Szerintem a latogatok 80 %-nak nak fogalma sincs rola, hogy mi itt mirol elmelkedunk...

A legjobb az lenne ha kiirnatok egy szavazast...

El tudom kepzelni hogy milyen sok dolgotok van, de szerintem egy probat meger!

Az Opál Hajós udvozol titeket! :twisted:

Link a hozzászóláshoz

Sziasztok!

Nem tudjatok elkepzelni milyen nehez az elet, most hogy a nyakamba liheg a shadoni inkvizicio, pedig asszem nem csinaltam semmi rosszat...Annyi volt a bunom, hogy magus regenyt ajanlottam a Konyvajanlo topicban, de mi itt a baj???? Megneztem a korabbi hszeket, de azok is tele voltak magus konyvekkel,...Bocs, de nem ertem....Miert ne lehetne, áh....na jo, mindegy.

Tisztelettel: Yoba Skorpio Horcha

Link a hozzászóláshoz

Talán azért, mert van arra külön topic. Semmilyen inkvizíció nem liheg a nyakatokba, csak a hóhér pallosa, mert ideje lenne átnézni azt, hogy mit hova írtok. Nem olyan nehéz az, nincs 150 topic.

Szóval ezentúl törlök minden nem oda illő hsz-t... eddig csak mondtam, de kezdem unni, hogy feleslegesen beszélek.

Link a hozzászóláshoz

A hozzászóláshoz be kell lépned, vagy regisztrálnod Kalandozó!

Kizárólag a városőrség által átvizsgált kalandozók hagyhatnak válaszokat.

Kalandozónév regisztrálása

Regisztált kalandozóként felhőtlenebb az élet!

Csatlakozás a Kalandozókhoz

Bejelentkezés

Már velünk kalandozol? Lépj be!

Belépés
×
×
  • Új...