Jump to content
Kalandozok.hu - M.A.G.U.S.

Vélemények a novellákról


Recommended Posts

Ezt a novellát, ebben a valójában tuti biztos, hogy nem olvastad máshol, esetleg a nyomtatásban, ahol megjelent, de nem hinném, Szentgotthárd elég messze van Péceltől.

A téma lehet, hogy általános, a szituáció egy megtörtént eset.. de persze lehet, hogy gyakori.. szeretném hinni, hogy nem így van

Link a hozzászóláshoz

fall2. Külön öröm, ha látogatod a fórumot, mert tudom mennyire nem szeretsz ide írni :)

Érdeklődve olvastam az újabb darabot, és amint láttam, ez a második részlete az egésznek.

Ami a legjobban feltűnt, az az Ellana-papnő volt. Sajnos nem ismerem a fejedben levő folytatást/előzményt, de ez a dolog merőben meglepett. Talán azért, mert egy Ellana-papnő úgy választja meg gyermeke apját, hogy annak ne legyen defektje. Szóval méltó legyen arra, hogy a Szerelemistennőnek áldozván szerelmes ölelésükkel, egy gyermek foganjon. A papnő ilyen esetben védi is a férfit, valamilyen szinten :)

Ezért nem értem a helyzetet, de persze lehet defektes Ellana-papnő, aki rosszul választott.

Amúgy a hangulatkeltések jók voltak, tetszett :) Van benne néhány elírás, de nem vészes. Ha gondolod javítsd.

Ja és még vmi. A versek topicban van egy törpéről szóló vers. Nagyon ötletes, olvasd el. Azt hiszem Craz írta, hamar megtatálod, főleg, ha az oldalon keresed.

Üdv.

Felon

Link a hozzászóláshoz
Ami a legjobban feltűnt, az az Ellana-papnő volt. Sajnos nem ismerem a fejedben levő folytatást/előzményt, de ez a dolog merőben meglepett. Talán azért, mert egy Ellana-papnő úgy választja meg gyermeke apját, hogy annak ne legyen defektje. Szóval méltó legyen arra, hogy a Szerelemistennőnek áldozván szerelmes ölelésükkel, egy gyermek foganjon. A papnő ilyen esetben védi is a férfit, valamilyen szinten :)

:D Ezzel csak egy a gond Felon. Az írásnak semmi köze Ellanahoz, sem ynevhez, sem a a MAGUShoz :D

Link a hozzászóláshoz

A hozzászóláshoz be kell lépned, vagy regisztrálnod Kalandozó!

Kizárólag a városőrség által átvizsgált kalandozók hagyhatnak válaszokat.

Kalandozónév regisztrálása

Regisztált kalandozóként felhőtlenebb az élet!

Csatlakozás a Kalandozókhoz

Bejelentkezés

Már velünk kalandozol? Lépj be!

Belépés
×
×
  • Új...