Jump to content
Kalandozok.hu - M.A.G.U.S.

Vélemények a novellákról


Recommended Posts

...tudom most megint az lesz, hogy agyondícsérünk mindenkit...de eddig bírtam :) Muszály leírjam amit gondolok.Nem tudtam ugyan , hogy az "online" meséről ide írjam -e a véleményem vagy máshova, így aztán úgy döntöttem ide írom. Le vagyok nyűgözve...egyszerűen fantasztikusnak találom milyen remekül írtok...

Egy dolgot viszont (hogy ne csak jót mondjak :) )ne értek itt a sámán-táltos, táltos-sámán körül :roll:

Gem Kapocs azt írja : nem vagyok sámán ,táltos vagyok.Meg:mondhatni sámánok...Aztán Darran Liedor meg: a békésen szunyókáló sámánt ír.

Most akkor hogyan van ez? Táltos vagy Sámán ? Vagy ez nem fontos :?: :oops:

Szóval csk itt ülök magamnak és ujjongok örömömben , hogy milyen "Jó Fejek" vagytok :)

Üdv.Eleinor

Link a hozzászóláshoz

Valaki: ne aggódj fogom folytatni, már írtam hozzá amúgy is valamennyit, de sajnos nagyon kevés rá az időm a tanulás mellett.

Inkább tanulj, a folytatás ráér :wink:

És, hogy tetszik? azért Tőled kérdezem, mert Te vagy még Gyűrűk Ura fórumos...

No, a legújabbat elolvastam ( a nem Pherivét) és teccik. Kezdésnek jó, csak arra nem jöttem rá, hogy mi lesz, majd a tárgy... :lol: :roll:

Link a hozzászóláshoz
...tudom most megint az lesz, hogy agyondícsérünk mindenkit...de eddig bírtam :) Muszály leírjam amit gondolok.Nem tudtam ugyan , hogy az "online" meséről ide írjam -e a véleményem vagy máshova, így aztán úgy döntöttem ide írom. Le vagyok nyűgözve...egyszerűen fantasztikusnak találom milyen remekül írtok...

Egy dolgot viszont (hogy ne csak jót mondjak :) )ne értek itt a sámán-táltos, táltos-sámán körül :roll:

Gem Kapocs azt írja : nem vagyok sámán ,táltos vagyok.Meg:mondhatni sámánok...Aztán Darran Liedor meg: a békésen szunyókáló sámánt ír.

Most akkor hogyan van ez? Táltos vagy Sámán ? Vagy ez nem fontos :?: :oops:

Szóval csk itt ülök magamnak és ujjongok örömömben , hogy milyen "Jó Fejek" vagytok :)

Üdv.Eleinor

Líthas Shei Shi'enn!

Remélem még olvasod eme hozzászólásomat. Az ilyen táltos-sámán dolgok az "írók" miatt jönnek létre, bár ez most kivételessen nem ütötte egymást. Hát az online írásnak van egy ilyen "hátránya". Egyébként szívessen venném (és szerintem a többiek is) ha betérnél hozzánk a fogadóba. Bár a hangulatot nem dobja föl a karkterem, és pocsék társaság, de jelenléted talán tudná ezt ellensúlyozni. És hidd el, ehhez nem kell tehetség vagy ilyesmi, szóval vágj bele bátran. Ha komolyabban is érdekel, akkor küldhetsz mail-t, és megbeszéljük a részleteket.

Darun

Link a hozzászóláshoz

A hozzászóláshoz be kell lépned, vagy regisztrálnod Kalandozó!

Kizárólag a városőrség által átvizsgált kalandozók hagyhatnak válaszokat.

Kalandozónév regisztrálása

Regisztált kalandozóként felhőtlenebb az élet!

Csatlakozás a Kalandozókhoz

Bejelentkezés

Már velünk kalandozol? Lépj be!

Belépés
×
×
  • Új...