Jump to content
Kalandozok.hu - M.A.G.U.S.

Kalandozok.hu Téli Tábor 2006 - Élménybeszámolók


TAO

Recommended Posts

Ja és még valami: Én is felszólalok annak az embernek a védelmében, aki igazságtalanság áldozata lett. Bár igazából ki is vagyok én hogy bíráskodjak bárkik felett...

Tanács: Legközelebb óvatosabban ezzel a kizárom mert rosszul volt kifogással. Ezt sokan nem fogják még tolerálni, köztük én sem.

Üdv legközelebb. (az nem NYT lesz ;) )

Link a hozzászóláshoz

Miről beszéltek, Cz, Gem! Én nem értem miről beszéltek, ha én lettem volna szamarak, már nem élnétek.

Venes szívesen, máskor is és legközelebb is Munchkinozunk és te is ugyanúgy csaltál mint a többiek, de legközelebb nem segítek ;-). Azért remélem legközelebb is leülsz velünk jáccani.

Na aki akar reklamálhat nálam, én egyetértek Antaillal a bűntetéssel kapcsolatban, sajnálom szenvedő vétlent (ha van) de kell a dolog hogy tapasztaljuk hogy tényleg a saját döntésünket válalnunk kell, ha hibázunk válalnunk kell.

Link a hozzászóláshoz
Miről beszéltek, Cz, Gem! Én nem értem miről beszéltek, ha én lettem volna szamarak, már nem élnétek.

Venes szívesen, máskor is és legközelebb is Munchkinozunk és te is ugyanúgy csaltál mint a többiek, de legközelebb nem segítek ;-). Azért remélem legközelebb is leülsz velünk jáccani.

Na aki akar reklamálhat nálam, én egyetértek Antaillal a bűntetéssel kapcsolatban, sajnálom szenvedő vétlent (ha van) de kell a dolog hogy tapasztaljuk hogy tényleg a saját döntésünket válalnunk kell, ha hibázunk válalnunk kell.

Igazából már várom az újabb találkozást.;) Meg hát a máncskin partit is.

A csalásról meg annyit, hogy nem is csaltam...csak egyszer volt alattam elrejtve olyan 6-7 szörnylap, de csak azért mert nem tudtam velük mit kezdeni...

A kocka sem miattam fordult át...

Nem mentegetőzöm, inkább gyúrok, az észrevétlen csalásra.

Mindenkinek jó tanács: Ha valaki tud, akkor játszon, ha nem akkor tanulja meg a máncskin szabályait, mert nagyon élvezetes időtöltés.

Apropó, köv. táborba kellene egy máncskin verseny.

Link a hozzászóláshoz

Apropó, köv. táborba kellene egy máncskin verseny.

Hogy ez eddig nem jutott eszünkbe! Felírtuk az ötletet! :D

Na, de okos vagyok.:D

Tegnap éppen egy programmal kellett megismerkedni vizsgán, ami kisorsolta, hogy hogyan lesznek a dáma párok és ki kezd. Szóval ha van egy ilyen program, meg egy laptop, akkor lehet kicsit komolyabban regisztrálni a dolgokat.

Link a hozzászóláshoz

:arrow: Legközelebb ne kövessenek el alapvető hibákat a modullal kapcsolatban. A másik, hogy egy modul nem a hülyéskedésre épül. Egy gorviki kínzómester legyen legközelebb kissé hitelesebb. Én szvsz szeretem a komoly Fantasy modulokat, ahol a kínzó mester neve nem Bambi és nem gorviki Antoh hívő élet jelemmel. Szerintem a modul vicc volt.

Nos,

mint azt mar egy parszor elmondtuk a moduliras kisse szorosra sikeredett ezert is voltak mind felepitesi mind pedig tartalmi hibai (lsd Bambi jelleme es szulofoldje - ezt en irtam el veletlenul).

Termeszetesen a kritikat szivesen fogadjuk mindenkitol de az elgondolkodtato, hogy ez pont egy olyan valakitol hangzik el akinek meg a tabor elott lehetosege volt elolvasni a modult es szukseg eseten valtoztatni ill valtoztattatni is rajta.

A modult eredetileg csak egy konnyed idotoltesnek szantuk,nem szerettuk volna, ha tulzottan ranyomja belyeget a taborra.

Udv

Cz

Link a hozzászóláshoz
Ja és még valami: Én is felszólalok annak az embernek a védelmében, aki igazságtalanság áldozata lett. Bár igazából ki is vagyok én hogy bíráskodjak bárkik felett...

Tanács: Legközelebb óvatosabban ezzel a kizárom mert rosszul volt kifogással. Ezt sokan nem fogják még tolerálni, köztük én sem.

Üdv legközelebb. (az nem NYT lesz ;) )

Ja és még valami.

Ez az egész táborozás anno egy kislétszámú baráti társaságból nőtte ki magát (sajnos vagy hála Istennek - mindenki döntse el maga).Az egy remek dolog, hogy a társaság nagy része még mindig együtt van és a táborok alapját képezi de mivel a fórumozók és táborozók létszáma folyamatosan bővül, ráadásul egyre inkább fiatalokkal akik a táborokba a játék kedvéért jönnek el és nem annyira a buli miatt (ráadásul szülői engedéllyel/felügyelettel), így az ő szórakozásukat is biztosítani kell valahogy.

Amennyiben ezt Te vagy valaki más nem tudja elfogadni úgy javaslom, hogy szervezzen külön összejövetelt(ami úgy tudom már folyamatban is van) a "toleráció" jegyében.

Tisztelettel

Cz

Link a hozzászóláshoz

Üdvözletem e késői (korai?) órán!

Hosszú várakozást követően ülök neki véleményt írni az idei TTről. De vegyük kicsit lazábbra a hangot... :)

A tábor úgy összességében, ki hogy van vele, de nekem tetszett. :) KB első Mentálcsavar óta nem voltam ilyen nagyobb, szerepjátszósabb társasággal és pláne nem játszottam... Jó volt itthon lenni, jó volt régi arcokat látni, jó volt újakkal, vagy kevésbé ismerősökkel megismerkedni. :)

A szétcincálást a rosszabb dolgokkal kezdem. A témához mindenki hozzászól, én így sem teszek másképp. A durva, kollektív tiltással így igazából nem értettem egyet, már a tábor elején sem... Ezúton csatlakoznék Fürge véleményéhez, hogy a zavaró elemeknek azonnal és kíméletlenül sipirc haza, de részemről (bár tegyük hozzá, 18 még nem vagyok. :oops: :D ) szobán belüli kellemes borozgatás (pl), mint olyan, abszolute nem elvetendő. NYTre ígyse-úgyse megyek, de a listára önként íratkoztam fel: ha valakit megzavartam volna, az szóljon, ne mögöttem derüljenek ki dolgok. :)

A leányzó eltiltásával kapcsolatban. A döntést valóban Z hozta meg és véleményem szerint, most tudva a hátérről és hasonlókról ilyen erővel vissza is vonhatja. Ez már nem sarokra állásról és önmagunkért való kiállásról szólna, hanem egy hiba beismeréséről és helyretételéről. A hibáink beismeréséhez is legalább ugyanannyi becsület és gerinc kell, mint komoly döntések meghozatalához. Lirrel találkoztam az ominózus este, de igazából nem álltam le komolyabb megfigyelés céljából. Első benyomásra távol volt a merev részeg állapottól, de ez egyéni vélemény. Téma letudva, a továbbiak már nem az én hatásköröm alá esnek.

Valaki (kis v!!!) említett előttem széthúzást... Ebbe nem mennék bele, de lehet, ezen kicsit el kéne merengeni... Valóban van, létezik a probléma, hogy mi az ok vagy a forrás nem tudom, de nagyon nem örülnék neki, ha kettészakadna, rosszabb esetben széthullana ez a dolog...

A modul. Sokan sokfélét mondanak, nekem igazából komoly véleményem nincs a dologról. :D Ugyanis játék közben koránt sem arra volt koncentrálva (öröm volt Baha arcát látni, ahogy már kb 5. alkalommal húztuk át a KM irányító terveit... :D), utólag meg bánja a fene, mi jól szórakoztunk... :) Az viszont tény, hogy az előző táborokhoz képest nem hozta a színvonalat. A modulva beleolvasva még nekem, abszolute 0 Tp-s KMnek is feltűntek durva hibák és az egész környezet is (talán a hajón kívül) nekem eléggé sablonosnak tűnt. Tény, hogy sorozatban nehéz jókat és eredetiket produkálni, de mondjuk ha 2-3 ember összeül egy este, meg lehet ezt csinálni szépen; több szem többet lát, mint mondani szokás.

Kaja és szállás. A kajával nekem semmi bajom nem volt, bár lehet ennek szintén az X évnyi menza az oka... :) A mennyiséggel sem volt bajom, bár nem kell asszem mondanom, hogy a mennyiség, amit megeszek nem túl nagy általában... :) A szállás elég érdekes állapotú volt (uh, finoman fogalmaztam... :)), nekem a párnaszerű alkalmatosság meg a hatalmas mélyedés az ágyban tetszett a legjobban... :D A fűtéssel igazából nem volt bajom, bár bizonyos macskaszerű egyedek tudnának mesélni a szobámban uralkodó hőmérsékleti állapotokról (vérpingvin rulez... :D).

Táborozók. Mindenkinek hatalmas csók a homlokára!... :) Asszem az itthon töltött 3 hét legszebb napjait éltem a tábor alatt, nektek köszönhetően... :) Hugicámnak köszönet a plusz modulért, bár igazán aktívan nem vetem részt (bizonyos téren aktív volt a kari, de ezt inkább nem részletezem... :D) az ötlet eszelős jó volt, sztem később megérne egy komolyabb kidolgozást. :) Troll és Fürge: kösz a maszást!... :) Asszem visszatérő vendég leszek. :) Fülöp: újabb tesóval bővült a család?...;) Troll: máskor is kérünk rózsaszín ponponos cicát!!! :roll: :) És persze mindenki, akit nem említettem meg, de ott volt: KÖSZÖNÖK MINDENT!!! :):):) :oops: :wink:

Csapat és KMek. Asszem a testvér-karakterek lassan hagyománnyá válnak nálunk. Hattalmas játék volt szerintem, én személy szerint borzasztójól szórakoztam. :D Gem: máskor ne szaladj láncingben, úszás nélkül a feléd közelítő gorviki hajónak... :D Valaki: az én féltő, lázadozó Hugicám... :) óvatosan a busmanokkal... ;) Gladiátorunk: ezt nem részletezem... :D végig jó volt, kezdve a hiányos nyelvtudásoddal egészen a bivalyig... :D Levi: öröm volt Arlant újra látni... :) azért pedig, mert jobb nő a karid, mint az enyém, meg a merényletedért még egyszer morcos leszek... :P;):D

Gangi, mint KM 1. Szerintem néhányan eleget hallottak a tavalyi rózsás trükkről... Ilyenben idén sem volt hiányunk: a fiúk kókadtak, a lányok sírtak... (Gemnek is puszi a játékért:))Felejthetetlen, fergeteges... :) Nem akarnék igazából ódákat zengeni, aki ismeri Gangit tudja, miről beszélek. :) Röviden: és megint csak köszi. :)

Baha, mint KM 2. Először meséltél szerénytelenségemnek és kellemesen csalódtam, megmondva az őszintét. :) Nem csak a hangulat volt megint toppon, de a dolgok, amik hozzá kerültek a modulhoz, eszetlenül jók voltak és nagyon ültek. :) Az orgiánál ugyan megakadtunk (éljen a kókuszlé... :D), de szerintem ez kellett hozzá, hogy ne keserű szájízzel fejezzük be a modult. Végül pedig happy end: elkelt a bátyus, törzsfő lesz, ha minden jól megy, Hugicám új perspektívákat fedezett fel :wink: :P , a gladiátorunk csodás pár a bivallyal :D , Morgena papja pedig várhatja születendő gyermekét. :)

Végül, de nem utolsó sorban köszönet Znek, hogy megint tető alá hozta a tábort. :)

A hibákból mindenki tanult, ennél már csak jobb táborok legyenek!:)

Üdv a falkának:

Ramun

Link a hozzászóláshoz

Üdvözlet!

Előirat: Kritizálni mindig könnyebb, mint alkotni.

Úgylátom, hogy táborral kapcsolatban támasztott elvárások érdekes sokszínűséget mutatnak.

Mindenki hivatkozik arra, hogy a dolog baráti társaságból indult és ehhez mérten lazának kell lennie a dolgoknak. Ellenben úgylátom, hogy a modullal szemben támasztott igények pedig egy magas színvonalú versenymodult várnak el.

Úgytűnik, mindig a baráti társaság és az együttlét a fontos, aki mi a probléma egy olyan modullal, melynek célja inkább a szabad szórakozás? A modul csupán egy keretet kívánt adni a játékhoz illetve ahhoz, hogy értékelhető legyen nagyjából azonos közegben a szerepjátékos teljesítmény. Nemvoltak benne megölhetetlen NJK-k akik, mint egy 'profi' versenyen behatárolják az életteret és ütésenként ölnek. Csupán a helyszín volt lekorlátozva, hogy összemérhessük mégis ki jobb a másiknál; miért? mert ezt szoktuk és ez alapján tudjuk kiosztani a nyereményeket. Ez egyértelműen sikerült is. Aki jólérezte magát a játék alatt az örüljön, hogy egy jót játszott. Minden játék csapatfüggő és a csapaton múlik. [n]Nem a modul mesél a játékosoknak, hanem a kalandmester mesél a modul iránymutatási alapján a csapatnak. További reklamáció a kalandmesternek. Ennyit a modulról.

Utóirat. Széthúzás: javallom mindenki nézzen önmagába, hogy mennyit tesz, tett az érdekében, hogy a csapat részének érezze magát. Gondolja el, mit nem tett meg eddig, mit tud tenni, min tud javítani. Aztán tessék dönteni, hogy hajlandó valaki áldozatokat hozni azért, hogy itt egy csapat legyen aminek ő része, vagy pedig csak folytatni a destruktív tevékenységet ami elindult.

Üdv.

Link a hozzászóláshoz

Apropó, köv. táborba kellene egy máncskin verseny.

Hogy ez eddig nem jutott eszünkbe! Felírtuk az ötletet! :D

Már majdnem én is beírtam, tényleg nagy ötlet :)

Venes, ha vannak még ilyenek, ne tartsd magadban! :)

Hűűű, most de okosnak érzem magam.:) Köszünöm a biztatást, de így elszállok majd a földről, vagyis inkább az egom.:)

Igazából nem vagyok egy nagy kreatív ember, de ez most úgy valahonnan jött.

Mindenkinek: Végre egyszer már okulhatnánk és vihetnénk magunkkal hálózsákot. Én asszem jövőre nem leszek olyan butus, hogy ezt kifelejtsem a sorból. (Még akkor sem ha jó nagy cuccom lesz!)

Ami a kaja szekírozását illeti, gondoljatok arra, hogy mindig lehet rosszabb és pl. a nyári azért sokkal lentebbi színvonalat ütött csak meg. (Bár nekem azzal sem volt problémám...., bár tény, hogy nem főzeléket kell felszolgáni egy táborban, hanem valami ,,általános ételt" és gondolhatnák, hogy 3 kis pogival, meg egy cuccosokat nem tartalmazó gulyáslevestől nem fog jól lakni egy egyén, vagyis az emberek elég nagy %-a)

Link a hozzászóláshoz

Mivel nem tudom befogni a számat... Lehet , hogy semmi értelme sem lesz majd annak amit írok, de sebaj.:)

A modul így volt jó, ahogy volt. Nekem minden modul tetszik, talán azért, mert az elsődleges szempont az, hogy egy táborban vagyok és szerepjtászak, hiszen ez a jellege is. Szerepjátékos tábor. Az a lényeg, hogy az általunk kitalált karaktert megformázzuk, nem az, hogy leöljünk mindenkit és ,,nyerjünk".

Szerintem mindig is fontosabb a karakter kijátszása, mint, hogy max.-on legyünk, hiszen ettől nő a saját hangulatunk is, ez a szerepjátszás lényege. Nem szeretem a ,,modul megoldást", az nem olyan jó...Akkor csak versenyezni jöttem volna és nem szórakozni.

Mennyivel jobb eljátszani egy hülye barbárt, mint végig verni némi intelligenciát mutatva egy csorda orkot, nem? Sokkal több örömteli és vicces pillanatot tud az elöbbi garantálni, amitől igazán emlékezetes lesz a tábor.

Hiszen a tábor egy olyan hely, ahol szórakozunk, intelligens határokon belül, persze, nem pedig egy verseny.

Link a hozzászóláshoz

Üdvözletem!

Hogy mindenki szórakozni is akar meg jó modult is szeretne, szerintem ez természetes valamilyen szinten. Nem csak és kizárólag a játékostól függ, hogy játék közben hogy érzik magukat: egy rossz modul tönkrevághatja az alaphangulatot és akkor a party is halott. Erre itt nem volt példa, de ha a játékosok szeretnének valamit, ami igazán jó és alapvető hibáktól mentes, szerintem nem bűn.

Végigolvasva az eddigi véleményeket egyikből sem a kritizáló hangnemet szűrtem le, inkább egy nyitott fórumnak tűnik, ahol elmondjuk a véleményünket annak érdekében, hogy az elkövetkezendőkben a problémákat ki tudjuk küszöbölni. Ha bárki bántó szándékot érzett a véleményemben sajnálom... Itt szerintem inkább arra megy ki a dolog, hogymegvitassuk a dolgokat minden részről és segítsünk egy mindenki számára optimális táborszabályzatot és

-normákat kialakítani. "Baráti társaság" vagyunk, kevesen is vagyunk, szerintem sikerülhet megegyezni... :wink: :)

Üdv a Falkának:

Ramun

Link a hozzászóláshoz
Pont te mondod aki megnyerte a szerepjáték verseny fődíjját. Venes nem versenyezni jött csak nyerni. Ok, értem én. Mindenki szálljon magába. Ls vegyen példát Venesről. Aztán szegény Antailék meg kifogynak papírból mert mindenki fenomenális lesz a szerepjátékban.

Lehet, hogy amit most majd írok sokakban negatív érzést fog kiváltani, de ezt őszintén írom, nem gondoltam volna, hogy ez lesz a végeredmény. Igazából sosem hittem volna, hogy valaha is ,,nyerek" egy ilyen címet egy táborban. (Ovis koromban sem akartam elhinni, hogy enyém lett a tombola fődíja, a torta. :roll: De fini volt...)

Csak egy dolog érdekel, ne kapjam meg a töcs díjat.:) Bár az idei klasszabb volt, mint a tavalyi.:)

Azért nem szeretném megkapni, mert egy lánynak azért mégis csak olyan izé... Viszont fiúkon poénos.:) Eddigi két alkalommal megfelelő emberek érdemeleték ki.;)

Egyébként a ,,töcs díjat" ki találta ki eredetileg?

Link a hozzászóláshoz

A Töcs-díjat mi találtuk ki tavaly, amikor meséltünk :)

Ha valaki emlékszik a tavalyi TT-s modulra, ott volt olyan gyümölcs, hogy töcs :) Erről kapta a nevét az Arany Töcs-díj :)

És hogy miért ezt? Mert a töcs az egy nagyon finom gyümölcs volt a modul szerint, aminek minden mással összehasonlíthatatlan íze volt. Annyira szerették a város lakói, hogyha valami nagyon jó volt, akkor arra is rámondták, hogy TÖCS! :)

Link a hozzászóláshoz
A Töcs-díjat mi találtuk ki tavaly, amikor meséltünk :)

Ha valaki emlékszik a tavalyi TT-s modulra, ott volt olyan gyümölcs, hogy töcs :) Erről kapta a nevét az Arany Töcs-díj :)

És hogy miért ezt? Mert a töcs az egy nagyon finom gyümölcs volt a modul szerint, aminek minden mással összehasonlíthatatlan íze volt. Annyira szerették a város lakói, hogyha valami nagyon jó volt, akkor arra is rámondták, hogy TÖCS! :)

Erre emlékszem, meg persze a modulra is.

No meg arra,hogy volt egy parázós rész, amibe annyira beleéltem magam,hogy ki kellett mennem sírni.:)

Az ,,arany" tagra nem is emlékeztem. :roll:

Egyébként most ott tartok, hogy lassan én is szívesen mesélnék. (Mondjuk ez a gondolat olyan 1,5 éve van bennem. :oops: :) )

Link a hozzászóláshoz
Hát nekem is a 2004-es TT után fogalmazódott meg ez a gondolat :)

Mellesleg te vagy a második legjobb szerepjátékos, aki lány!!! :)

Csak most gondoltam ebbe bele, nem nagyon osztogatják hölgyeknek ezt a címet :)

Lehet, hogy ez most olyan ,,izán" fog hangozni, de be kell ismerni, hogy a férfi egyedek bizonyos dolgokban nagyon toppok tudnak lenni. Ha tényleg foglalkoznak valamivel, akkor simán lepipálják a nőket.

Szerintem ilyen téren is...és ez még mutat valamit, hogy milyen jól meg tudják magát játszani erősebbik nem is. (Ez egy cinikusan írt, de pozitív vélemény...:))

A mesélés azért áll annyira közel a szívemhez, mert szerepjátékos pályafutásomat mesélőként kezdtem és mesélni szeretek igazán.

Még mindig úgy vagyok vele, hogy jobb ,mint játszani és szerintem ez mindig így is lesz.

Link a hozzászóláshoz

CZ írta: A modult eredetileg csak egy konnyed idotoltesnek szantuk,nem szerettuk volna, ha tulzottan ranyomja belyeget a taborra.

Rendben van.

Tehát, a modul amolyan "vezér fonal" volt, jelezvén, hogy ebben a táborban szerepjátékot is lehet folytatni.

:arrow: eddig stimmt

CZ írta: ráadásul egyre inkább fiatalokkal akik a táborokba a játék kedvéért jönnek el és nem annyira a buli miatt (ráadásul szülői engedéllyel/felügyelettel), így az ő szórakozásukat is biztosítani kell valahogy.

A kisebbekre való tekintettel az alkoholfogyasztásra erős szabályokat helyeztek ki a szervezők, hogy ne roncsoljuk a szellemi fejlődésüket, ha esetleg túllőnénk a célon (ami jelzem szerintem még nem sikerült).

:arrow: ez is stimmt

Tehát a táborok olyan jellegűek lesznek a továbbiakban is, hogy a volt baráti társaság szétbomlik, lesznek azok, akik betartják a szabályokat és jófiúk módjára absztinenciális állapotban töltik a tábor összes percét vigyázván a kisebbek szellemi épségére, és a jómodor és ízlés határait teljes mértékik betartják. Élvezik a vezérfonalként kitalált modult, hogy esetlegesen a szrepjátékos táborban valamiféle modulban játszhassanak és valamilyen díjat kapjanak. És lesznek azok, akik meg sem próbálnak elmenni. Szvsz ez egy több, mint tízezer forintos, többnapos pizsamaparty, ahol a jóbarátok és ismerősök összejönnek felnőtt és még nem felnőtt fejjel, hogy valamit játszanak, együtt töltsék az időt, alkohol fogyasztása nélkül ökörködjenek és hazamenjenek. Srácok, ezt egy éve biztos, hogy nem jelentettem volna ki, mert nem volt miért...

:arrow: Ez is stimmt. És bocsánat, ha valakit megsértettem vagy túlzottan rosszmájúan fogalmaztam.

Õszínte tisztelettel Bahamuth!

Link a hozzászóláshoz

Téli Történet

Mondá vala a Bárd, hogy az első nap a köszöntésé. Legyen vígalom a vár falai között.

Mondá vala a Várúr, hogy a második nap a vadászaté. Az erdőben az éber tekinteteké, a hajtásé és kalandé.

Mondá vala a Lovag hogy a harmadik nap a Bajnokok Próbája. A torna végső csatáié és az esti bálé.

Mondá vala a Bolond, hogy a negyedik nap a távozásé. A bajtársaktól való búcsúé.

Ez lenne a kompromisszumos javaslatom a Téli Táborokra.Ha egyik oladal se enged, akkor kivitelezhetetlen.Persze lesznek és vannak más táborok, rendezvények.Én még is kalandozós táborokba szeretnék járni.

Link a hozzászóláshoz

hello

beleugatnek kivulallokent, ok?

Nos: a szervezok lehetove teszik, hogy a jatsszak a barataimmal, lesz elottem kaja, lesz hol aludnom, megmondjak hova kell mennem, ok irjak a kalandmodult, intezik a penzugyeket, eligazitanak a karakteralkotasnal. Ha jol jatszom, megjutalmaznak, ha siramom van, meghallgatnak. A forumokon elmondhatom mi :(, mi :).

Igazan hozhatnak nehany szabalyt, amit igazan csak az o kedvukert be fogok tartani a par napban ami a taborokrol szol.

Akik ismernek, tudjak h nem vetem meg az alkoholt. De ha elmegyek 1 taborba, ahol alkoholtilalom van, akkor azt mondom, van az evnek masik 360 napja, amikor annyit iszom es ott ahol akarok, de itt ki fogom birni 5 napig pia nelkul.

Csak kave legyen, erted? Kaaaaveeee! Koffein! :twisted:

Valaki veszi helyetted a faradtsagot, hogy ennyi embert RENDSZERESEN osszerantson. Te is vehetned a faradtsagot, hogy ugy koszonod meg neki, hogy teljesited az eziranyu kereset.

Az igazan hosszantarto kapcsolatok es baratsagok sokszor alapulnak kompromisszumokon. Koss te is kompromisszumot, es tedd konnyebbe a szervezok eletet.

-----------------

Most szemelyisegem alkoholkedvelo resze beszel:

Sneer javaslatat viszont EN megfontolnam:

"Mondá vala a Bárd, hogy az első nap a köszöntésé. Legyen vígalom a vár falai között." :twisted:

Link a hozzászóláshoz

Üdv!

Nem,nem OK ;) Nem látsz bele,csak a kritikákat hallod.És így nyilvánvaló,hogy melyik oldal alapján formálsz véleményt.

A barátaimmal itthon is tudok játszani, kb 15 fős összejövetelt a házamban is megtarthatok bármelyik hétvégén. Ahogy meg is teszem kb kéthavonta.

Volt előttem kaja. Bár én nem nevezném annak.

Volt,hol aludnom, bár ehhez nem kell egy táborba mennem.

Ha jól játszom, megjutalmaznak, ez igaz :)

Ha sirámom van meghallgatnak, ez is igaz :)

Nem az árral van bajom, ahogy azt X írta nekem privátban, hanem azzal,amit érte kapok.

Ennyi embert senki nem ránt össze,és ezirányban nem veszi senki a fáradtságot (legalábbis eddig úgy tűnt), csak bomlaszt. És nem csak a mi oldalunkról. Se a bomlasztás,se a klikkesedés NEM az egyik oldalon múlik.És a szabályok hozóitól pedig (nemcsak egy részüktől,hanem mindenkitől pozitív példamutatást várna el a társaság)

Lenne még pár dolog, amit szívesen leírnék, de az már TÉNYLEG morálbontó lenne, ezért nem mocskolom be vele a fórumot.

Link a hozzászóláshoz

No, úgyhiszem a téma lassan fölöslegessé válik, mert élmények le lettek már írva. Január 31-én, archiválom.

Bárkinek bármi problémája volt, van a táborral kapcsolatban és úgyérzi, hogy még nem tekinti tisztázottnak a dolgot keressen meg privátban.

Nem érzem úgy, hogy amellett, hogy ennyit próbálunk tenni a Ti szórakozásotok érdekében -önzetlenül, szívből- ilyen hozzáállást érdemelünk.

Üdv. Zoltán

Link a hozzászóláshoz
Vándor
Ehhez a témához mostantól nem lehet hozzászólni
×
×
  • Új...