Jump to content
Kalandozok.hu - M.A.G.U.S.

Chat - host: hunnet.ath.cx port: 6667 szoba: #kalandozok


Recommended Posts

Sziasztok!

Körülbelül öt perce mentem fel a chatre életemben elször, és most már tudom utoljára. Szépen köszöntem ahogyan illik, és az ott tartozkodok nem tul finoman megkértek, hogy távozzam. Sam a bejentkezéskor, sem a távozásra való felszolítás után nem tisztelt meg azzal a kedves delikvens, hogy köszönjön, vagy akár hozzá tegye, látogass el később.

Ez nyilvános lap vagy egy baráti társaságé?

Mióta van joga arra bárkinek, hogy így bánjon másokkal, főleg egy "hölggyel"?!

Ha ide ilyen emberek járnak, minek is jönnék ide?

Link a hozzászóláshoz

Kedves Lesza!

Először is, min kettő ember köszönt neked, ha mind a 15 ember végigköszönne amikor megérkezik valaki akkor nem állna másból a chat, csak sziákból, rekből, csákból meg egyéb köszönésekből.

Amikor fellépsz egy akármilyen csetre lehet, hogy egy beszélgetés közepébe csöppensz bele, ahogy nézem a mentést ez most is így történt, kvázi senki sem küldött el a chatről. :)

Aki megérkezik a chatre és új érdemes bemutatkoznia, ha már a modornál tartunk, nem? :)

Az oldal egy nyílvános lap és ezzel együtt egy igen nagy baráti társaság aminek szinte bárki a tagnja lehet, beleértve téged is! ;)

A hölggyel bánás jogáról annyit, ha a nevedből nem derül ki egyértelműen, hogy lány vagy akkor feltehetőleg fiúként kezelnek.

Úgyvélem egy félreértés miatt félreismerted a chaten az embereket.

Továbbiakban is várunk, várlak a chaten!

Remélem tudtam segíteni!

Tisztelettel:

Antail - Kalandozok.hu Főszerkesztő; Fórum Admin; Chat Founder

A chaten tartózkodásod mentése:

---

[19:19:03] * Lesza (~cgiirc@A3A427CB.4547AC83.7D5A25E0.IP) has joined #kalandozok

[19:19:14] <Lesza> hali

[19:19:17] <Hunter> Nyitvatartás : V-Cs:10-22 P-Szo:10-02

[19:19:19] <Hunter> csá

[19:19:28] <Lirion> :)

[19:19:46] * Warlock (Warlock@ZiRC-1905518C.vnet.hu) has joined #kalandozok

[19:19:54] <Lesza> értem, a modor viszont mindig zárva

[19:19:55] <Warlock> odvozletem

[19:20:02] <Lirion> szia

[19:20:03] <Hunter> odv

[19:20:08] <Venes> BÉKE

[19:20:16] <Bahamuth_vagyok> :)

[19:20:33] <Hunter> Bahamuth gyere talira

[19:20:34] <kukachuszar> re

[19:20:34] <kukachuszar> re

[19:20:44] <Hunter> És klónozd vissza magad

[19:20:53] <Bahamuth_vagyok> mikor lesz?

[19:21:01] <Hunter> pénteken

[19:21:12] <kukachuszar> bazzeghunter!!ezzek szerint pénteken nem tudjuk tartani!

[19:21:14] <kukachuszar> brrrrrrrrr

[19:21:32] <Lirion> na ne csináld! Miért nem???

[19:21:39] <Hunter> tudjuk.. csak korán

[19:21:45] <kukachuszar> a 2 az dura vonatkozik vagy éjjel kettöre????

[19:21:47] <Bahamuth_vagyok> de legyen délelőtt

[19:21:49] * Hunter ezt hallgatja: [Gone In 60 Seconds - Apollo Four Forty - Stop The R] [03:33]

[19:21:53] <Hunter> nemtom

[19:21:55] <kukachuszar> délelötT??

[19:21:58] <kukachuszar> mivvaa'?

[19:22:03] <kukachuszar> te bevagy rugva!

[19:22:20] <Hunter> Telefon : (1)317-5094

[19:22:21] <Hunter> :)

[19:22:23] * Messor (~Bringagep@ZiRC-12051D8E.bekesnet.hu) has joined #kalandozok

[19:22:27] <Lirion> délelőtt is lehetne

[19:22:34] <Lirion> Messor

[19:22:35] * Lesza (~cgiirc@A3A427CB.4547AC83.7D5A25E0.IP) Quit (Quit: ZiRC CGI:IRC : (EOF))

---

Link a hozzászóláshoz

hellóó

izzé loll mert nem emléxem h bárki is kért volna arra h távozz - pedig én is éppen akkor ott voltam, és télleg nem emléxem olyanra h bárki is megkért volna h távozz, kivéve ha simán kalandozok nickkel léptel fel, mert akkor 1 perced áll rendelkezésedre, h nevetválts, különben kivág a cset, mert van egy ilyen intézkedés.az illetékeseket kérdezd meg mért... :roll: az oldal nyílt, akácsak a cset, vagya fórum...legalábbis tudtommal.

üdv:@

Link a hozzászóláshoz

Ahoi!

Nos, akkor várunk vissza chatre, ha meg akarsz ismerkedni a dolgokkal. Ott azért aktívabb az élet, mint a fórumon. Ne félj beszélni, ne félj kérdezni. Lesz, aki figyel rád, de ne várd, hogy mindenki ezt tegye.

Ha |Lord_Kocka| fent lenne, ő az egyedüli, aki nem chatképes (ő egy bot).

Az away és hasonló jelzők pedig arra utalnak, hogy az egyén nincs a gépnél, ezért tőlük se várj semmit.

-Hogyan chateljünk 1 előadás vége- :)

Bye

Link a hozzászóláshoz

Lesza, el van nézve a dolog, mit a többiek is mondták mindenkinek vannak rossz napjai. Szerintem gyere vissza Chatre és próbálkozz meg mégegyszer. Személyszerint én még nem találkoztam senkivel a Chatről de állítom hogy nagyon sok barátot szereztem már, és van egy jópár ember akiért tűzbe tenném a kezem. Ez egy nyilvános Chat és baráti társaság egyben. Tartozz te is közénk. (Messor)

Link a hozzászóláshoz

Üdv!

Chat-en történt, nem? Mint látom, azóta talán tisztáztátok a dolgokat....

Mindenesetre én is ott voltam, és senki nem írta, hogy menj el, meghasonlók, szal nem értem mi a gond.

Az oldal nyilvános, csak épp a többség legalább fél éve ismeri egymást, így vagy úgy, és ez már baráti kör. AMELY mindazonáltal bárkit befogad.

Jótanács: a fórumon MINDIG csak a témához kapcsolódó dolgokat írj, különben a moderátorok törölni fogják! pl. a live-hoz kevés köze van ennek

Mondj valakit, aki a beceneved alapján rájött, hogy hölgy vagy...viszek neki pezsgőt... :D

A lényeg, hogy ne vegyél fel minden hülyeséget! Ha tényleg megsértettek volna, akkor azért, elvégre csak chat, és nem is ismeritek egymást, ha nem akkor pedig főleg.

Dolog elnézve, velem is van, hogy nyűgös vagyok. :wink:

Link a hozzászóláshoz

Líthas!

Végül úgy néz ki, még is csak nekem lesz igazam. Attól tartok, hogy az itteni szerver egy IP számot használ, és mivel minden gép ugyanazt a számot használja, ezért nem enged fel a chat-re. Mert megfigyeltem, ha sokan neteznek, akkor kiírja hogy IP ütközés, míg ha egy vagy két ember van csak, akkor simán felenged. Egyébként ez érdekes, mert egyébként nem értek az ilyen dolgokhoz. Szóval a hiba nem a ti rendszeretekben van! Szép napot!!!

Darun

Link a hozzászóláshoz

Üdvözlet!

A fogadónk a takeslan.hu hostról, 6667 portról érhető el!

Az elmúlt nap munkáját minősíti az a régen várt dolog, amit tegnap elkészítettem vala Hunter kitartó és lelkes tesztelésével: A Chat Arcképcsarnok.

Csak olyanoknak lesz elfogadva az adatlapja akik rendszerességgel megjelennek fogadónkban!

http://chat.kalandozok.hu

Várom a véleményeket a megfelelő témában kinek, hogy tetszik!

üdv:

Link a hozzászóláshoz

Sziasztok!

Annyit fuznek hozza az elozo hozzaszolashoz, hogy a server cime:

mIRC, virc, pirch, irssi, xchat, bitchx stb. kliensbol:

/server takesland.hu

Webchat:

http://www.kalandozok.hu/html/?terem=chat&runa=chat.htm

illetve

http://takesland.hu/contact/irc/webchat

Technikai ugyekben engem (pocimaci) vagy Antailt (Zoltant) kereshetitek.

Sok sikert, jo szorakozast a chathez.

Link a hozzászóláshoz

Arcképcsarnokban nem azért nem jelenik meg az adatlapotok, mert nem regeltetek még eleget, hanem mert nem lett érvényesítve. Ugyh kérünk mindenkit, h csak 1szer regisztráljon. Ha rendesen ki van töltve az adatlap, van bemutatkozás és kép, akkor érvényesítve lesz, és mindneki látni fogja. Szal lécci ne regisztráljatok hatszor, mint egyesek..

Ha az összes feltétel megvan, és mégsem láthato, szoljatok nekem vagy Andoronnak vagy Antailnak, és érvényesítjük.

Köszi.

Odv:

Link a hozzászóláshoz

Bár nem erre készült a topik, szeretném mégis felhívni a figyelmet arra, hogy a chaten is lehet beszélgetést folytatni. Elég kevesen vagyunk fenn mostanában, pedig régen alig lehetett követni a sok beírást.

Akik tudnak, jöjjenek fel chatre is, pláne ha ismerkedni akarnak egymással, erre a fórumban amúgy is szűkös a keret.

Link a hozzászóláshoz

A hozzászóláshoz be kell lépned, vagy regisztrálnod Kalandozó!

Kizárólag a városőrség által átvizsgált kalandozók hagyhatnak válaszokat.

Kalandozónév regisztrálása

Regisztált kalandozóként felhőtlenebb az élet!

Csatlakozás a Kalandozókhoz

Bejelentkezés

Már velünk kalandozol? Lépj be!

Belépés
×
×
  • Új...