Jump to content
Kalandozok.hu - M.A.G.U.S.

Mentálcsavar Találkozók


Recommended Posts

Tha'thassa armudar!

Khm.... izé... tudja a fene hogyem kezdjem.... :roll:

Szóval bocsánatkéréssel tartozom, mind a szervezők, mind a játékosok felé. Nagyon sajnálom, hogy bár megígértem hogy mesélek, végül mégsem mentem el. Rémesen rosszul éreztem magam érte, ráadásul nincs is nagyon mivel takargatni magam, minthogy nemtudom hogyan sikerült, de teljesen kiment a fejemből, azt hittem, hogy egy héttel később lesz. :roll:

Tudom-tudom, utólag könnyű mentegetni magam, de egész héten betegen fetrengtem a kollégiumban, elkaptam egy tüdőgyulladás gyanús valamit, nem volt nálam a telefonom, ezért nem voltam elérhető, és ezért nem szóltam, hogy nem fogok menni.

Életemben eddig egyetlen egyszer fordult elő, hogy megígértem a mesélést, és végül csak egy napot késve érkeztem meg, ráadásul nem is maradtam végig (NYT 2004), azóta is nagyon szégyellem magam miatta... Mellesleg amikor én szerveztem találkozót, nekem is megvolt a véleményem arról a mesélőről, aki utolsó percben hagyott ott minket a csokiban, szóval csak remélni tudom, hogy nem okoztam leküzdhetetlen kavart, és nem rontottam el egy egész csapat szórakozását.

Még egyszer elnézést mindenkitől, tényleg nagyon sajnálom,

Gambit

Link a hozzászóláshoz

Üdv mindenkinek! Zseniális volt a játék, nem gondoltam volna hogy ilyen jó lesz... Tetszett a hely, jó volt a közérzet, főleg a legvégén amikor már volt bennünk egy kis pia :D:D

Öszintén megvallva nem voltam elkápráztatva a kalanaddal(történettel) :? ,de ahogy mésélték a KM-ek nagyon jól beletudta élni magát az ember a fantázia világába :wink: és igy sztem mindenki jól érezte magát!

Gratula a szerkesztőknek, rendezőknek stbstb bye

Link a hozzászóláshoz

Gambit:

Szóval bocsánatkéréssel tartozom, mind a szervezők, mind a játékosok felé. ...

hallottuk, hogy megbetegedtél, s reméltük, hogy nem komoly, s noha volt egy kisebb kavar, így, az utolsó napokban, de végül szerencsésen megoldódott minden - hála két mesélőnek, akik az utolsó pillanatban tudtak beugrani... Végül tehát minden rendben ment, örömmel mondhatom... S szerintem nem csak saját nevemben remélem, hogy legközelebb már nem jön közbe semmi, és tudsz jönni mesélni (illetve a gyógyulásodat).. :)

Creep:

Azt hiszem érdekelne ez a tábor (bár kicsit későre esik). Az lenne a kérdésem, h ide is csapatostul kell érkezni? Ha igen, akkor hány emberrel ajánlott?

a táborról egyelőre nem sokat tudni, egyelőre reméljük, a szavazás által eldől, hogy lesz-e elég (lehetséges) jelentkező a tábor megrendezéséhez, s ha iggen, akkor jöhet a részletek kidolgozása... Ez - reményeim szerint - 1-2 héten belül dől el, s ehhez mérten időben ekkortájt tudunk közelebbit mondani... Addig minél többen szavazzatok, ha tehetitek!! :):)

Gólya:

továbbra is örülünk mindenki örömének, és reméljük a tábor és a következő verseny is legalább ilyen jól sikerülnek, és legalább ennyien leszünk megint.

Link a hozzászóláshoz

Üdv,

Nagyon sajnálom, hogy bár megígértem hogy mesélek, végül mégsem mentem el. Rémesen rosszul éreztem magam érte, ráadásul nincs is nagyon mivel takargatni magam, minthogy nemtudom hogyan sikerült, de teljesen kiment a fejemből...

Gambit, azt hiszem, ahelyett, hogy jó alaposan leteremtelek, inkább megköszönöm, hogy végre valami életjelet adtál magadról - se telefon, se MSN, se fórum - kicsit aggódtunk, és nem csak (illetve főleg nem) a versenyen való mesélésed miatt (bárhogy is tűnt akkor).

Végül sikerült nagyjából megoldanunuk a mesélőhiányt, robbantottunk egy nagy csapatot, szóval igazából nekem, mint szervező, egyáltalán nincs is miért orrolnom s főleg nem haragudni rád, így csak annyit mondhatok: remélem a következő rendezvényre is vállalod, hogy jössz, s akkor majd elkerül a gyulladás, ahogy anno, az első verseny idején is, jó 11 hónapja... :)

---

A táborról konkrét kiírás-féle, vagy ha más nem, szállásopciók pénzlehetőségei, tervezett programok, hasonlók a hétvége végén vagy legkésőbb jövő hét hétfőn (zűrös a hétvégém) lesznek megtalálhatók. A még készítés alatt álló honlapon (http://mentalcsavar2007.uw.hu ) szintén megtaláljátok majd a részleteket és a harmadik verseny eredményeit.

És mégegyszer, Gambit, tényleg nem haragszunk:)

Rufus voltam

Link a hozzászóláshoz

Üdv

Engem is érdekelne a tábor, csak látnék vmi kiírást

:) Azt hiszem, a hétvége után közvetlenül megírom a kiírást, hogy legalább láthassátok, hogy mit és miként gondoltunk

Mikor lesznek neten a mentálcsavar találkozó eredményei? pl elolvasnám azt az előtörténetet ami a legjobb volt, meg hogy ki mit nyert...

Minden statisztika kikerül - milyen kasztokat milyen százalékban, hányan játszottak, legjobbak kik lettek, mit kaptak, stb. A hétvége előtt nagyjából semmire sem érek rá, ezért hiú ábránd lenne megígérni. Jövő hét első felére legkésőbb kikerül.

Rufus voltam

Link a hozzászóláshoz

Üdv mindenki!

Mégegyszer így utólag is köszönöm hogy részt vehettem,ezen a találkozóm és hogy mesélhettem^^ . Tudásomnak és felkészültségemnek(2-3 nap :lol: ) megfelelően megpróbáltam a legtöbbet kihozni magamból illetve a játékosokból :) . Annyira nem részletezném az eseményeket mert már azt Rufus megtette, bár néhány észrevételt megjegyzek :) .

Egy kicsit nagy volt a hangzavar néha,de türhető volt...A suli büféje zárva volt úgyhogy aki nem hozott kaját magával (mint én is :evil: ) az max csak pizzát rendelhetett...Az idővel volt egy kis csúszás...De ezeket az apróságokat a jó hangulat kárpótolta ^^

Ja és ha valakinek bármiben segíteni tudok...

Itt el lehet érni (MSN) : xsinixtasial@citromail.hu

Bye Xsitron

Link a hozzászóláshoz

Üdvözletem eme késői, mégis gyönyörű órán. :)

Utólag is szeretnék gratulálni a szervezőknek versenyhez, ügyik vagytok, büszke vagyok rátok, illetve minden résztvevőnek (kár, hogy csak így távolról hallottam felőletek... :() a sikeres játékért. :)

Nos, amennyiben lehetséges, szeretnék jelentkezni a táborra... Bár így még nemtudom, hogy mint csapatkereső játékos, vagy KM kerülök a képbe (jelzem: az eltelt félév rosszat tett a képességeimnek...), de mindenképpen, ezer örömmel és iszonyatos hévvel. :) Az időpont, a helyszín is, talán jobb se lehete. :)

Egyelőre ennyi, izgatottan várom a további fejleményeket!!!

Üdv a Falkának:

Ramun

Link a hozzászóláshoz

Üdv,

A bürokrácia és az internet csodái... elveszett e-mail, sokáig fel nem vett telefon... következmények:

:arrow: Változás a táboridőpontban! Az új időpont: augusztus 19-22 (vasárnap-szerda)

:arrow: Van lehetőség reggelit rendelni, melynek ára reggelinként 600 HUF Ebéddel kapcsolatos információk később.

:arrow: Van lehetőség banki átutalással fizetni. A pénzt egy MKB-s számlára kell befizetni tetszőleges úton. A számla tulajdonosa: Fekete Márton. A számlaszám: 10333844-49010017. A pénzt HUF-ban utaljátok. A megjegyzések közé kerüljön fel a csapat neve és a tagok nevei (nickkel együtt!)

Elnézést a kellemetlenségért. A változásokat a kiírásban eszközöltük.

Rufus voltam

Link a hozzászóláshoz

Hahó mindenkinek!

A táborra egy gyors programjavaslatot tennék, amit jó lenne átbeszélni, vagy jelentekzőket gyűjteni, ilyesmi.

Minen évben augusztus közepén, amikorra a mostani tábor is tervezve van, a Föld átvonul a Perseidák meteorrajon. Ez annyit tesz, hogy hullócsillagokat igen nagy számban lehet megfigyelni, ráadásul néhány csodálatosan szép, nagy, fényes is akad... A program, mint olyan, egyelőre tudományos érdeklődésen kívül, mindössze esztétikai élményként fogalmazódott meg bennem. :) Egy napnyugtai sétával indíthatnánk, valahova, falu közeli tisztásra, távol a lámpafényektől, és amíg-kedvünk-tartja ideig lehetne csillagokat nézni... Hazafelé meg zseblámpás móka... ;)

Jelentkezőket, bármilyen véleményt várok szeretettel! :)

Üdv a Falkának:

Ramun

Link a hozzászóláshoz

'reggelt mindenkinek

volna egy kérdésem a fórumozókhoz...

nem akad esetleg valaki köztetek, aki a III. Mentálcsavar Találkozón fényképezett és esetleg el tudná juttatni a képeket nekem? akik voltak a versenyen, látták, hogy nekünk nem nagyon volt időnk fényképezni, így be kell vallanom; csúfos kudarcba fullad a Mentálcsavar oldalára feltöltendő képek feltöltése, ha nem lesznek addig képek... :? :oops:

köszi előre is a vállalkozó lelkületűeknek! legközelebb kaphatnak a híres-neves, kézzel rúnázott Böszme Malackáinkból cserébe :wink: :oops:

Link a hozzászóláshoz

8)

Üdv!

Els?zör is engem nagyon érdkelna a meteorzápor, hátha engem is feltúrbóz a kriptonit... :lol:

Nagyon jó hogy késik az id?pont, mert ha minden jól megy akkor még Angliában letem volna akkor, de így már esélyesebb...

Érdkelne hogy akkor most: Mennyit meddig miért?

Azaz , hogy mennyibe is kerül véglegesen, mennyi id?t jelent ez, és mit is kapunk érte...

Üdv!

Link a hozzászóláshoz

Üdv,

Az élőszerepjátékre hogyan kell "KARIT " csinálni....

Az élő szerepjáték szabályzatán ezekben a napokban dolgozunk' date=' amint elkészül a karakteralkotás, azonnal kikerül ide a link.

Érdkelne hogy akkor most: Mennyit meddig miért?

Azaz , hogy mennyibe is kerül véglegesen, mennyi időt jelent ez, és mit is kapunk érte...

Ajánlom a tábor kiírását - abból kiderül hogy a tábor díja 6000.- HUF Aggteleken a Baradla Kemping és Túristaszálló nevű helyen három éjszakára (négy napra), ami alatt egy négy ciklusból álló modult játszotok versenyszerűen, és aminek kajáltatása fakultatív, de reggeli igényelhető (600.- HUF/adag).

:arrow: A 2007-es NyT szabályzata alapján elkészült a táborszabályzat, itt olvasható [pdf formátumban]

Rufus voltam

Link a hozzászóláshoz

Halihó!

Kérdés. A modul során lehet számítani LIVE játékra? (Az valódin kívül is, úgyértem.) Mostanában vált "divattá" a táborokban, hogy a modul részeként egy kis jelmezben csalingászás, saját karakter bőrébe bújás van beiktatva, még ha konkrétan összecsapás nem is. Ez esetleges karialkotás szempontjából lehet érdekes... :) Ha már Live, akkor az külön modul lesz, vagy az előző folytatása, esetleg mellékága? Lehet/szabad egyáltalán ezt (már) tudni? :D

Üdv a Falkának:

Ramun

Link a hozzászóláshoz

A hozzászóláshoz be kell lépned, vagy regisztrálnod Kalandozó!

Kizárólag a városőrség által átvizsgált kalandozók hagyhatnak válaszokat.

Kalandozónév regisztrálása

Regisztált kalandozóként felhőtlenebb az élet!

Csatlakozás a Kalandozókhoz

Bejelentkezés

Már velünk kalandozol? Lépj be!

Belépés
×
×
  • Új...