Jump to content
Kalandozok.hu - M.A.G.U.S.

Mentálcsavar Találkozók


Recommended Posts

A karakterek előtörténetét ugyanúgy a Déli városállamokban Quanzistól nem messze a Pilleszárny fogadóba tereljük?

Az előtörténetek jelen modul esetében nagyjából hasonló súllyal esnek latba, mint a harmadik versenyen, így fontos - a legjobb lenne, ha minél közelebb kerülnének a karakterek Qunzaishoz - lévén a modul ott fog játszódni. Azaz igen, éppen a Pilleszárnyba is kalauzolhatjátok őket:)

Napok kérdése a hangulatkeltő novella, amit természetesen nem kötelező megvárni:)

rhea és rufus

Link a hozzászóláshoz
A karakterek előtörténetét ugyanúgy a Déli városállamokban Quanzistól nem messze a Pilleszárny fogadóba tereljük?

Az előtörténetek jelen modul esetében nagyjából hasonló súllyal esnek latba, mint a harmadik versenyen, így fontos - a legjobb lenne, ha minél közelebb kerülnének a karakterek Qunzaishoz - lévén a modul ott fog játszódni. Azaz igen, éppen a Pilleszárnyba is kalauzolhatjátok őket:)

Napok kérdése a hangulatkeltő novella, amit természetesen nem kötelező megvárni:)

rhea és rufus

Sziasztok!

Hát, én azért örülnék, ha a héten meglenne az is kb. hogy mikor játszódik a történet, hogy a barbárom elősztorijába be tudjam fonni a korábbiakat, ha kell (életút játékszerűen).

Beowulf, a korg(ó gyomrú barbár) és a cellaajtó. :D

Link a hozzászóláshoz

Diassan kerlas!

Csige, Peti, Gergely és magam részéről is jó a péntek délután, én azt javaslom, hogy 14:10 után induljunk meg a Carpe Diem felé, kb 14:30ra ott is lennénk. A téma maga a modul legyen.

U.i: aki nem küldi be az előtörténetet december 1, 0:00ig, annak bőréből Hram gyermekei olyan takaros kis mellénykét szabnak, hogy Ugon szerte irigykedni fognak a Farkasfiak....

Mély meghajlással,

Creep

Link a hozzászóláshoz

Peace mindenkinek!!!!!

Nem tom mivan ezzel a versennyel mert ahányszor menni akarunk mindíg a problémák sorozata áll előttünk!!!!!!!! De sikerűl elhárítani azt egy jó ivással! Ezért most is résztveszünk a játékon mégnagyobb lendülettel és még több szórákozással!! Ja és Hokuszt pedik kéretik hogy fáradjon el hozzánk valamikor hogy megtudjuk hogy jön- e!!!!!!!

Hajrá minden kalandozónak a versenyre ja és nagyon fasza a hangulatkeltő novella!!!!

Adigis jóbulizást és készülést mindenkinek!!!!

Hy

Link a hozzászóláshoz
üdv mindenkinek

a verseny kritikáit viszont még mindig itt fogadjuk és várjuk (és nem azért írom ezt, mert valami szépet is akarok végre már olvasni, hanem) mert érdekel a véleményetek, főleg, ha valamennyire tartózkodni tudtok a beszólásoktól, vagy a fricskaként is olvasható megjegyzésektől...

köszönöm a megértést,

rufus voltam

Hmm... már megint elkövettem azt a hibát, hogy későn néztem be ide (sajna nem nagyon szokásom fórumozni). Láttam a véleménycserét az MCS4 után, és hozzá kell szólnom.

A szervezés problémáiból igazából minket két dolog érintett:

- bizonytalan volt, hogy Ramun játszik-e velünk vagy nem

- kb. 1/2 - 1 óra késés az indulással

Az nem tudom, mire gondoltok prögős modul alatt, mindenesetre a mi csapatunk (SÖR&VBK) Asy mesélése mellett élvezte a modul nyújtotta szórakozást, figyelemmel arra is, hogy improvizatív módon mesélt vissza bizonyos NJK-kat a csapatnak. A jó hangulat a mesélőn, és csapaton egyaránt múlik, akkor is, ha nem teljesen olyan modult kapunk, mint amira vártunk.

Beowulf, a korg(ó gyomrú barbár)

- ha a cella ajtóval tankozhattam volna :D -

Link a hozzászóláshoz

hail!

ejnye bejnye... nemtom.. mi 14 csapatról tudunk, ami jelentkezni akart - ebből háromnak a tagjai fizettek... gyerekek... azért ezt nem kéne, mondhatnám. végső határidő most vasárnap, kivéve, akik előre jelezték, hogy mikorra tudják adni.

mindenkitől legalább valami jelzés félét várnánk, mert mint legutóbb mondottuk volt, a díjak szenvednek csorbát egyesek trehánysága miatt..

szervezők

ps: előtörikről már beszélni sem merek..

Link a hozzászóláshoz

Hell!

Két karakter elindult, a többiekről nem tudok többet, mint ti... Az elküldöttek előtörije hétfőre várható.

Ahogy nézegettem a kiírásokat a novellapályázat küldési címe le van írva egy csomó helyen, az viszont nincs megerősítve, hogy a karaktereket, illetve a mostani előtöriket hova várjátok. Remélem, hogy jó helyre sikerült... :)

Üdv a Falkának:

Ramun

Link a hozzászóláshoz

üdv,

Két karakter elindult, a többiekről nem tudok többet, mint ti... Az elküldöttek előtörije hétfőre várható.

a két karaktert megkaptuk, köszi

Ahogy nézegettem a kiírásokat a novellapályázat küldési címe le van írva egy csomó helyen, az viszont nincs megerősítve, hogy a karaktereket, illetve a mostani előtöriket hova várjátok. Remélem, hogy jó helyre sikerült... :)

igen, ez jogos... személyesen mondtuk csak el ezek szerint, bocsi - a legjobb lenne, ha mindenki az mcspalyazat@freemail.hu címre küldené - aki nekem küldte, annak a levelét továbbítottam a megfelelő postafiókra.

igaz nem írtuk(ruyan, lernun), de mi is jövünk. Az elősztorit legkésőbb hétfőre küldjük. Igaz az, hogy a kevés km miatt csapatösszevonások lesznek?? ha igen kivel leszünk?

valószínűtlen, hogy a kevés km lesz az oka, ha lesz is összevonás, tekintettel arra, hogy a 2 fő az nem csapat, hanem egy pár, és ugye a minimum elvileg a 3 személy. egyébként nem kell aggódni, feltehetőleg nem lesz összevonás - ha mégis, egy másik kis csapathoz kerültök, akik karaktereihez illenek a tieitek - ezért is lenne már jó látni őket végre...

előre is köszi a burkolt felszólításra való reagálást:)

mi

Link a hozzászóláshoz

A hozzászóláshoz be kell lépned, vagy regisztrálnod Kalandozó!

Kizárólag a városőrség által átvizsgált kalandozók hagyhatnak válaszokat.

Kalandozónév regisztrálása

Regisztált kalandozóként felhőtlenebb az élet!

Csatlakozás a Kalandozókhoz

Bejelentkezés

Már velünk kalandozol? Lépj be!

Belépés
×
×
  • Új...