Jump to content
Kalandozok.hu - M.A.G.U.S.

Mentálcsavar Találkozók


Recommended Posts

szép jó reggelt minden bajnoknak!

örömmel jelenthetem - a 2009-es év sem mcs-programokban szűkölködő, azt rögtön január 31-én egy nem rendhagyó mentálcsavar versennyel köszönthetjük, ezúttal helyszín és jelleg változással. a változások oka: az éves országos rendezvényünk keretein belül tartjuk meg a versenyt...

bővebb részletekért egyelőre forduljatok website-unkhoz (a napokban töltünk fel mindent)

mentalcsavar.extra.hu

illetve szintén itt láthatjátok már elkészült levelünket a debreceni szerepjátékos élet helyzetjelentésével úgymond...

Link a hozzászóláshoz

Hm.... furcsa mód itt még senki nem írt a TVA-ról. Ha rosz helyre írok hát elnézést kérek.

Lássuk röviden a tapasztalataimat:

1, Az MCS-s csapat a tavalyihoz képest már jelentősen összeszokottaban tevékenykedett így a kezdeti fejvesztett szaladgálás után (legalábbis én kb. reggel 9ig nem értem utól az agyam - de erről inkább az előző esti házibuli tehetett) szerintem egy igen csak hangulatos és szép látogató számmal büszkélkedhető rendezvényt tudhatunk a hátunk mögött.

Nézzük kicsit jobban lebontva:

2, Mágus verseny: Hangulatos modul, könnyen áttekinthető karakteralkotás, jó KM-ek és vicces esetek :D (gyorstalpaló törpe pultmászásból, és 10+1 felhasználása a 3kilós vasalt tölgyfakorsónak)

3, Warhammer verseny: első mesélésem versenyen... hm.... bevallom van még mit tanulnom. A modul kifejezetten jó volt, a csapatok kiválóak és marha sokan voltak. Innen a kedvencem: A szürke kis hivatalnokból lett "polgárőr" miután végigpánikolja az eseményeket a sorsdöntő bizonyítékok felfedésekor, midőn reménysugár villan a világ megmentésére halálos nyugalommal mellbe lövi azt az NJK-t aki a reménysugarat jelenti :D..... Majd a story befejeztével kedves játékosaimat nem volt szívem holtan hagyni így még magukhoz tértek egy kórházban ahol a kommiszár közli velük hogy várja őket a tárgyalásuk :P

4, Anime-vetítés: erről csak visszajelzések alapján tudok bármit is mondani. Elvileg voltak kissebb technikai gondok az elején de meg lettek oldva. És a visszajezések alapján akik animét jöttek nézni élvezték a klasszikusokat.

A többi programról sajnos nem tudnék érdemben nyilatkozni egyszerűen azért mert én se tudok egyszerre több helyen lenni (sajnos) így azokról lemaradtam.

---- Tök jó úgy látom "fölvilágosult földműves"(okos paraszt)-ból elő lettem léptetve "lócsiszár"-rá.... ez tök jó a lovászfiúkkal úgyis könnyű JK-t ölni :P ------------

Link a hozzászóláshoz

Szép napot mindenkinek!

Ismét versenyt hirdethetek meg e fórumon, így nagy örömmel jelentem:

Szeptemberben megrendezésre kerül a sorban következő, immár VII. Mentálcsavar Találkozó.

Helyszín: Debrecen, BarBár Klub, 4032 Debrecen, Martonfalvi u. 2.

Időpont: 2009. szeptember 26.

Részvétel díja: 1000 Ft/ tagoknak 500 Ft

Jelentkezési határidő: 2009. szeptember 20. (vasárnap)

Kiírás: Kiírás (mcs7kiir.pdf) Kiírás letöltése

mcs7k2.jpg

http://mentalcsavar.extra.hu/

Link a hozzászóláshoz

A hozzászóláshoz be kell lépned, vagy regisztrálnod Kalandozó!

Kizárólag a városőrség által átvizsgált kalandozók hagyhatnak válaszokat.

Kalandozónév regisztrálása

Regisztált kalandozóként felhőtlenebb az élet!

Csatlakozás a Kalandozókhoz

Bejelentkezés

Már velünk kalandozol? Lépj be!

Belépés
×
×
  • Új...