Jump to content
Kalandozok.hu - M.A.G.U.S. Szerepjáték
Igxaq

Kalandmesterek fóruma

Mennyit készülsz egy modulra?  

113 szavazat

1. 1. Mennyit készülsz egy modulra?

• Átolvasom a modult
    • Átolvasom a modult és a karaktereket is elemzem
    • Mindenre kitérek, legrészletesebben, legtöbb időt rászánva
    • A rögtönzés mestere vagyok, nem készülök a mesélésekre
    • Nem mesélek

Recommended Posts

Egy órával ezelőtt-kor MagyarGergely írta:

Aztán - noha nem akarom megpróbálni a való életet szimulálni - de egy szerelembe esés, annak a kialakulása szerintem jóval bonyolultabb, mint egyetlen próba függvénye. Én nem is járnék el így. 

Igen ez a problémám nekem is.

Adott egy lovag 8 éve boldog házasságokban él, igen bigámista az aranyom.  2 gyönyörű nomád (unokatestvérek) felesége van, immáron 5 gyermekkel. Az erőteljesebb asszony írányitja a gyengébbet, ő az inteligensebb, ő neki lett megtaníttatva a birtokigazgatás, de nem vagyok benne biztos, hogy ő köti le a szívét. Ez egy régi 8 éves házasság (mindkettő) ugyan relatíve ritkán látja őket, de van most egy pár éves periodus aminek a végén járunk és nagyjából, 90%-ban otthon tölti.Talán mondhatjuk, hogy kezd a házassága/házasságai ellaposodni. Szeretném ezeket az érzéseket belevinni a játékba, ill. ( és most bátran írok, mert nem látogatja az oldalt. Kata bünti lesz, ha árulkodsz... :D ) közeleg egy csodaszép 3. fél, vagy ez már negyedik? Belezavarodtam :)

Adott egy boszorkány, nyomorék férjét párbajban legyőzte (véletlen meghalt...) egy lovag. Egy bizonyos Ser Barristan. Igen, trónok..., igen mindenben róla mintáztam a karaktert. Ez inkább érdekházasság a boszi részéről egy 60 éves kiélt lovaggal, aki magas fokon űzi a hadvezetést, de komoly terveim vannak hölggyel.

Ill. Adott egy elf, akinek volt felesége egy kaland során veszett oda ( elrabolták a családot és ki kellett őket szabadítani, ő sajna ott maradt.). Szegénykém úgy elkámpicsorodott ( nagyon jól kijátszotta a szerelmest az egész házasság alatt), hogy leült egy Seidal fához és bánatában csirkéket dobált neki, sajnos idült röhögés miatt ott a kalandot felfüggesztettük. Most bele van kényszerítve egy másik elffel való házasságba. A felesége szerelmes belé, gyermeket is szült már neki, a karakter nagyon szerelmes akar! belé lenné, de nehezére esik kijátszani. Úgy tudnám jellemezni, mint azokat a középkori eseteket amikor a fiatal lányka tényleg dolgozik rajta, hogy beleszeressen a vénséges férjébe. Ide is belevinnék egy másik szálat, bár nehezebb vonal, mert JK végletekig hűséges karaktert alakít. Még a boszit is figyelmen kívül hagyja a ceremonia óta.

A varázslót hagyjuk, öööö..... Na őt hagyjuk.

Nem merek mindent leírni, mert a boszorkány olvasgat errefelé, de nagy vonalakban remélem átment a problémám.

Hozzászólás megosztása

Link a hozzászóláshoz

A hozzászóláshoz be kell lépned, vagy regisztrálnod Kalandozó!

Kizárólag a városőrség által átvizsgált kalandozók hagyhatnak válaszokat.

Kalandozónév regisztrálása

Regisztált kalandozóként felhőtlenebb az élet!

Csatlakozás a Kalandozókhoz

Bejelentkezés

Már velünk kalandozol? Lépj be!

Belépés