Jump to content
Kalandozok.hu - M.A.G.U.S.

Kalandmesterek fóruma


Igxaq

Mennyit készülsz egy modulra?  

125 szavazat

  1. 1. Mennyit készülsz egy modulra?

    • Átolvasom a modult
    • Átolvasom a modult és a karaktereket is elemzem
    • Mindenre kitérek, legrészletesebben, legtöbb időt rászánva
    • A rögtönzés mestere vagyok, nem készülök a mesélésekre
    • Nem mesélek


Recommended Posts

a probléma alapja az hogy lelassul a játék.a megoldás ha a feladatokat a KM-ek megosztják.nem átadják a részt mert attól nem megy gyorsabban a harc,vagy nem pörög a kocka gyorsabban.megosztják a feladatot.amíg az eggyika azt magyarázza hogy milyenek az ellenfelek hogy néznek ki,milyen a terep stb stb.adddig a másik tud dobálgatni .így mentesítik egymást a felqadatok alól.ez a lényege a több KM-nek.persze a dobálós KM-nek ez unalmasabb,de lehet kalandonként cserélni a szerepeket

Link a hozzászóláshoz

Ebben nincs igazad gord.Nekünk Gánton Antail és Shadlex meséltek.Nagyon jó volt a 2 Km mert pl amíg Thapsshy és huszár vizsgálótak egy helyszínen addig én pl kereshettem anyagot a zotgejt bábukhoz vagy elmehettem a jósláshoz szükséges anyagokat beszerezni.A 2 Km nagyon begyorsítjí a játékot és valóban függetleníti valamelyest a karaktereket.Nem kell fél órát várnod hogy az alatt az íd? alatt míg a társad titkosajtót keres, vagy körbejárja a várat, te elmehess a fogadóba szállás után érdekl?dni.És ez most csak egy egyszer? példa.De a párhuzamos történéseknél nagyon leegyszer?síti és pörg?sebbé teszi a játékot.És persze az sem utsó, hogy a különböz? njk-k párbeszédeinél a Km-nek nem kell skizóznia :)

Link a hozzászóláshoz

A két km-r?l csak annyit, hogy mikor a legels? talin voltunk zalaegerszegen, annál a csúny Cz-nél :wink: akkor pl Sneer és Crow mesélt, és szerintem fantasztikus volt. Mindíg volt egy szabad mesél? akihez odamehettél megbeszélni hogy mit akarsz, meg ha a csapat egyik fele harcolt, akkor az alatomosabbik fele meg a másik mesél? segítségével huncutkodott a háttérben :)

Link a hozzászóláshoz

na csak annyti még ehhez, mer az én bet?mb?l még nem is kaptatok...h...:bálint... ha tudnád,h milyen közel voltunk a megoldáshoz, és hányszor is???na de ez már nem lnyeg... amit leirtak, tééleg igy volt, antail és shadlex csak késbb mondta el, h számológép se kell hozzá annyira egyszer?... de még sem ment, mert: akkor ezt a 2?t berakom egy kétismeretlenes mésodfokú megoldó képletbe, majd a két eredménnyel szórakozgatok tovább...már ha van ...

és ezt most szinte szó szerint idézetm... na mind1...elbuktuk és kész... de nem is kiscit...

a két kmr?l: mindenkinek nagyon ajánlom, h tanuljon meg két kmmel játszani, mer iszonyat kir...eddig csak találgatni, és mások leirásaiból sejtettem, h milyen is a 2km, de most igy él?ben... az ember megszokásból (is) várja amig elmondja a másik az 5letét, és addig magadelénézésvan..., de igy az egyik mondja a csata közben a variját, mig a másik 2? harcol a csatában.... sokkal jobban ki lehet játszani a kalandot mer a 2km jobban tudja koordinálni az egész csapatot...de az ily km-es részeleteket mejd antailéktól tessék kérdezni...

Link a hozzászóláshoz

Gord:Ezt kifejtenéd? :roll:

Kérlek meséld el, hogy hogyan csináltátok: hogyan fogtatok hozzá, hogyan használtátok és mikor? Sok kérdés vet?dött még fel bennem... :D

@huszár: Én már annyit olvastam err?l a témáról, hogy végképp kíváncsivá tettetek. :lol: A legközelebbi partyra, majd én is elmegyek, ha összejön... :wink:

Link a hozzászóláshoz

Jó magam is KM lennék, így hát beszálok az irogatásba. :D

Els?sorban lenne egy kérdésem:

Hogy lehetne megleckésztetni a vérpistike JK-t?

A kalandjaim általában jól sikerülnek, de van egy harcosunk és egy barbárunk aki mindig feldulja a kalandot. Már az egész kör haragszik rájuk, de ha valaki is egy rossz szót szól, már mint a JK közül, akkór azonnal megpróbálják eltenni a az illet?t lábalol! :evil:

Már próbálkoztam sok mindennel, de a kicsit goromba NJK-imat állandóan lemészárolják. :cry:

Hogy lehetne változásra bírni ?ket?

Kérlek adjatok tanácsot... :twisted:

Link a hozzászóláshoz

A hozzászóláshoz be kell lépned, vagy regisztrálnod Kalandozó!

Kizárólag a városőrség által átvizsgált kalandozók hagyhatnak válaszokat.

Kalandozónév regisztrálása

Regisztált kalandozóként felhőtlenebb az élet!

Csatlakozás a Kalandozókhoz

Bejelentkezés

Már velünk kalandozol? Lépj be!

Belépés
×
×
  • Új...