Jump to content
Kalandozok.hu - M.A.G.U.S.

Helyzetjelentések


Cz

Recommended Posts

Milyen furcsa... Ilyenre se emlékszem, hogy melegebb lett volna külső térben, mint belső helyiségben... Kimentem és megcsapott a ameleg, majd bejöttem a lakásba és megcsapott a hideg. Ennél csk a szobám felé vezető út rosszabb. Kedvenc helyiségem olyan hideg, mint egy frizsider. De nem baj, apum már dolgozik a kazánon... csak a gáztűzhelygyújtót lusta gázzal feltölteni. Hm...ilyet még nem is csináltam, mármint nem töltöttem még fel. A mai nap simán megcsinálom, most olyan kztetést érzek rá.

Nem is tudom mit lehetne leszűrni a mai napból, mint tanulság.

Igazából jó volt...Mindig nyavajgok családi összezörrenések előtt, de aztán újból és újból rá kell ébrednem, hogy egész jók. Akkor, ott nagyon tudom élvezni és jól szórakozok.

Az idei névnapom is jó volt, és furcsa mód az ajándékok is tetszettek. Kaptam egy szakácskönyvet, meg egy másikat, ami ilyen egészséges táplálkozással foglalkozik, aztán egy nem éppen kínai mintás jade színű teáscsészét, meg a kedvenc parfümümet is megkaptam. Sőt még pénz is (nem kevés) és egy doboz csoki is uppant az ölembe, eme egyáltalán nem jeles nap alkalmából, aminek kifejezetten semmi értelmét sem látom, úgy egyébként.

És most következika a csattanó. Az én édes kis anyukámtól egy olyan, de olyan hasznos holmit kaptam, ami a kabalám lesz és tudom, hogy egy egész életen át el fog kísérni. Egy gyönyörű piros, kereszttel ellátott, többfunkciós, főleg fém alapanyagú szerkentyűt. Igen...egy bicskát.:) Van rajta ezernyi jó cucc: bornyitó, sörnyitó, konzervnyitó, fogpiszkáló, csipesz, cérna- vagy madzagbefűző, baromi éles kis fűrész, olló, kiskés, ,,nagy kés", kampó:) és asszem ennyi...

A mai nap jó volt, főleg a kora reggel, amikor még beszélgettem 3, számomra igen fontos egyénnel. Majd első reggeli busszal haza zakatoltm és kb. 4 óra alvás után, fitten és frissen fogadtam a családomat.

Meg a tegnap nap estéje is kellemesen el telt...hm :roll: ...1 liter sör, furla kajálás saliból, és rántott sajtból 400 ft-ért, darts lealázás (engem aláztak le:D), 2 nyert csocsómeccs a 2-ből és playboy nézegetés... de szép fiatalnak lenni. :D

Imádok élni. 8)

Link a hozzászóláshoz

Na, már megint mehetek Vácra... :(

Ezúttal egy teljes hétre... Azt hiszem, azalatt nem is tudok majd ide látogatni megint... :cry: úgy utálom ezt! :siros:

De legalább lett MSN címem! :D Meg leht, hogy idővel új gépem is lesz, mert a mostani, mentálisan olyan szinten retardált, hogy ha már csak egy program fut rajta, az is összeakad... :?:he::gepes:

Hm, de lesz valami jó is. :D:wink:

Szombaton teázás, ugye? :D

Megyek!

Addigis hiányozni fogtok, mentál-puszi mindenkinek! :gruppen:

Link a hozzászóláshoz

Eddig nem mertem ide írni, de most elhatároztam magam. Ma jó volt a napom bár az előzőek nem igen. És a mai is csak egy kicsit. Pontosabban egy darabig. Az előző napokban megint csalódtam ez személyben nagyon... pedig előtte azt hittem hogy megint szép lesz... szebb mint valaha... de nem... megint beszivatott. No hát van ez így... :( De aztán ma volt MAGUS. Pontosabban majdnem. Haveromhoz mentünk a hegyükre... és hát végülis nem M* lett belőle hanem buli féle ahol rádöbbentem sok olyan dologra ami eddig csak a tudatalattimban volt jelenn... és ezután egész más lesz. Most éppen HS7-t hallgatok és nagyon jó bár a hasam még mindig fáj (hát igen nem volt semi az a buli :D ). Lassan jönnek haza szüleim... lassan :) ... most nem is hiányzonak mostanában apám hisztis anyám meg túl szigorú. Nem veszi észre hogy lassan de biztosan növök... Vagy éppen ezért ilyen...? :P Ki tudja? Valahogy most nem tudnak érdekelni. Jó volt ez a nap és az sem érdekel ha lecsesznek. Elnézést kérnék ha esetleg csapongó volt az írásom, de ahogy már írtam most írok ide először :) . Hiányszik az NYT de lassan (ha megyek) jön TT és nem lesz gond :) ... Gorviki party símán. Addig is:

Link a hozzászóláshoz

Simán zsúfolt hétvége.

Fura, hogy amennyire féltem attól, hogy megesz majd itthol az unalom, na éppen annyira nincs semmire sem időm. :D Egyszerűen elszaladnak mellettem az órák, és alig emelem fel a fejem, már sötétedik.. áh :D

Változóművész vagyok, lehet hogy be kéne jegyeztetnem, nehogy bünti legyen a vége. Kaptam ma egy szobanövényt. Vele már kettőre növekedett a szobámban levő zöld növendékek száma. Gyönyörű, egyszerűen nincsen rá más szó. Öregszem. Régebben eszembe se jutott volna szobanövényt kérni, vagy akárcsak be engedni hurcolni a szobámba.. Asszem lassan meg kell rendelnem a koporsót, ha ilyen ütemű lesz a változás hamar sírba kerülök :D

Holnap hajszínváltozás lesz, unom a vöröset... visszaszolidultam, mostantól félig lila leszek :D

Link a hozzászóláshoz

Debrecen!

jó programok jó bulik stb. Még csak két hete vagyok suliba de eléggé leterhel. ha minden jól megy már társaságom is lesz itteni játékra.

remélem. otthon egyre kevesebbett érek rá mert olyan élet van itt debreenben hétvégén hogy egyszerűen nincs kedvem hazamenni, feldob az új hely és az új ismerősök. egyenlőre nagyon bejön! remélem így lesz még két évig!:)

nah asszem ennyi nemsoká jön a tanárnéni és kezdődik az óra (pasziánsz) :D

nah Az Egyetlen kísérje uatatok!

peace hokusz

Link a hozzászóláshoz

Ülök a gép elött, egyenlőre még Vácon :( , de közben már a holnapi napon izgulok. :)

Szombat. BP.Sirius. Teázás!!! :D

Hú, már nagyon várom! De kíváncsi vagyok rátok! :lol: Meg arra, hogy mi lesz ott... :wink:

Bizton állíthatom, hogy Vargány is ugyanígy izgul,csak ő nem jut géphez, hogy tolmácsolja.

Holnap már 9:17-kor átmegyek a zónázóval, délelött bejárkáljuk Vargánnyal a város egy részét(igen kis részét... :(:lol: ), aztá 15:30-kor Blaha! :wink:

Nagyon várom!!! :D

Link a hozzászóláshoz

Ismét egy hétfő. Tehát immár tradicionálisan egy zsúfolt hétvége áll mögöttem. Szakdoli írás nuku.

Szombaton eledelkészítés a családnak. Hehe, izgalmas volt :) Resztelt máj fokhagymás sült burgonyával. Baconos, sajtos, sima sörkifli a hímegyedeknek, ostoros rétes a nőneműeknek. Madártej a kölyköknek. :D Hurrá :)

Vasárnap fellélegzés, hogy a mai nap az enyém. Na persze, sosenem szokom le a naivitásról :D Szilvaszedés... totálisan puha, vigyázz hova és mibe lépsz, ki áll melletted, és a vödröd mellett. Tesóm ugyanis sikeresen lopkodta a szilvát amit szedtem... :) Ezt meg kellett torolni :!: Tehát megdobáltam extrapuha szilvával. Nem részletezem, nemsokára folyt rólunk a szilva ragacsos, undormányos puha husa, anya meg méltatlankodott, és "Vén szamarak" jelzőkkel dícsérgetett minket. Röhögés az volt. :)

Ma reggel élmény volt hallgatni az óvodásokat, hogy "Az én táskámban kutya van" "Az enyémben meg nyuszi"... kedvem lett volna hangosan felröhögni, amikor kiderült, hogy a harmadikéban macska van. Erről eszembe jutott, hogy annó én egyszer elmentem általános iskolába iskolatáska nélkül :D Ha belegondolok azért gáz dolgok történnek velem néha :lol:

"Itt akkora boldogság van, hogy ide már csak műanyag állatok járnak!" :lol:

Link a hozzászóláshoz

Hm. Itt vagyok a fősulin, várom a mentálcsavart. Olvasgatom a fórumokat. A "Humor" néven lévő fórumban nevetgélek magamban a sok hülyeségen... :D

De amikor végigolvastam Hokusz azon hozzászólását, amiben egyértelműen lenéz minket :evil: (az otthon szerepjátékos bandát), akkor egy kicsit megváltoztatak a dolgok :?:!:

Csak nehogy egyszer visszanyaljon a fagyi 8)

Na mind1 üvözlet mindenkinek!!!

Link a hozzászóláshoz

Hali!!!

Én is hasonlóan jártam Gorviki barátomhoz hűen Gólyáhozz csak én gyakorlat közben értem rá azon gondolkodni hogy Hokusz valyon komolyan gondolja e ezt a versenyt vagy csak magasról leszarja és csak úgy van!!!

Amit meg írt a fórumon az nem volt szép tőle de megértem hogy már nem elégítjük ki az igényeit magus és barátság szinten!! De ez az én észrevételem és jó lenne vele személyesen is megbeszélni!! Amúgy meg már csorog a nyálam a verseny miatt mert már alig birom ki ezt a pár napot "mindenféle csalás" nélkül mert már viszket a tenyerem!!

Addig is mindenkinek jó felkészülést lelkileg mert nem leszünk megint könyörületesek senkivel! És most a démon is velünk játszik!!!

Hajrá Gorviki banda!!!!!

Peace :twisted:

Link a hozzászóláshoz

Hy! Itthon döglök, gitározok, forumolok stb és találtam ezeket a hsz-okat.

Szép! Nem akarok bele menni én is hasonló vagdalózásokba meg elméletgyártásokba mert.... na mind1

Nem tom melyik hozzászolásom tartalmazta ezeket az informáciokat, de utolag is elnézést érte. Csak az zavar hogy ezek nem ilyen nyilvános témák véleményem szerintem, de nekem igazából mind1...

Mindenki azt gondol amit akar....

aloha Hokusz

Link a hozzászóláshoz

Üdv!

A reggeli suli után melóztam.És nem régen értem haza.

De a lényeg hogy beszélgetek barátnőmmel aki holnap megy Görögországba és győzködöm hogy vigyen magával.Kicsire össze tudom magam húzni, sőt akár a bőröndömet amibe bele csomagotam magam még azt is viszem.

Bár kicsit furcsa látvány lenne egy magától sétáló bőrönd.

Na mind egy, a lényeg hogy én itthon maradok :(

De azért itthon is jó.

Legyetek jók és szép álmokat.

Link a hozzászóláshoz

Immáron egy péntek.

Gyorsan eltelt a hét, de ezen én már nem csodálkozom, egyszerűen nyugtázom, hogy megtörtént. Fura belegodolni, hogy talán egyszer majd minden egyes hét áldás lesz, és örülök majd annak, hogy egy újabb megadatott és nem jött értem a kaszás.. na de ezt még hagyjuk :)

Leadtam az első részt, elintéztem ügyes-bajos-sulis dolgaimat, most ismét itthon vagyok.. utálom, hogy megint locsogott reggel az eső, és majdnem térdig csurom víz lett a nadrágom szára... persze a farmer nehezen szárad.. pfff.

Tegnap egy busszal utaztunk. Mosolygós utam volt, azt hiszem ma is megpróbálkozom azzal a járattal menni. Szinte 10 évesnek érzem magam, de szerencse hogy ezt senkisenem látja rajtam.

Azt hiszem annak ellenére, ami még nem oldódott meg az életemben, boldog vagyok. Most először mindenféle külön lény és behatás nélkül.

Tündérke (a németjuhász-pitbull keverék kan kutyus) haláli pofa. Elneveztem Emilnek. Szerintem tök emiles. Persze a család Timonnak hívja, mert már van egy Pumbánk. Néha ledöbbenek a hatalmas kreativitás láttán, ami elveszett bennük. Hogy miért abba a családba születtem, az rejtély... mindegyikükben egy külön labirintus, és mindannyian el is vesztek benne. Sebaj, ebben hasonlítunk :) Csak én már kitaláltam belőle :wink:

Unok utazni... utálom, hogy mindennap ennyit buszozok.. elszoktam tőle, 9 évig nem tettem mindennap... váááh... nem lehet megszokni a tömegnyomort, az emberi hülyeséget, a "nemtörődökamásikkal"séget, azt, hogy belemásznak az aurámba, a személyes szférámba... különösen fincsi, ha egy kellemetlen szagú ember ül le melléd, és még dumálni is akar. Néha elszégyellem magam, de örülök, hogy tudok bunkó is lenni, ha ezzel lerázhatom az ilyen alakokat.. ha ettől a szemükben nagyképű leszek, hát istenem, ez van. Én már csak ilyen vagyok. :)

Link a hozzászóláshoz

Ami késik, nem múlik, egyszer minden megoldódik! :D

Ennek jegyében most már én is itt vagyok, s maradok is ezentúl reményeim szerint oszlopos tagj a társaságnak! :lol::wink:

Van gép, van net, igaz, van sok elfoglaltság is, de most már akkor is meg tudom oldani, hogy itt legyek! :)

És ez JÓ!!! :D

Remélem ti sem haragudtatok meg rám a hossza kimaradásom miatt, nem miattatok volt, és önhibámon kívül történt a dolog, de már minden rendeződöttt.

Szóval, most olvasom a Renegátot :laza: és majd várom a hozzászólásokat a témákhoz :wink: , hiányzott már a kalandozós élet! :D

Link a hozzászóláshoz

Na hosszú idő után először írok :)

De csak mert sok időm van, éppen most, de nem sokáig. Nehogy azt higgyétek, hogy én csak lazsálok, mert nem így van.

Szóval, új élet, új munkahely, régi vizsgák :D

Vagyis új munkahelyem van, nagyon szuper, de tényleg :) Úgy fest, jó helyre kerültem, oké, mindig vannak nehézségek, és nem minden fenékig tejfel, de azért az előzőnél százszor jobb!

Emellett pedig új vállalkozásom is van :) Egyelőre felfutó ágban, csak jönnek a megrendelések, komolyan nem tudom, hogy csináltam, de úgy látszik, a nem tudatos reklám is reklám :D Szóval tényleg szuppppper :)

És a régi vizsgák... hát igen, ezekkel még meg kell bírkóznom, de igyekszem. Most kértem rájuk időt, remélem így el tudok menni TT-re is, ami megintcsak nagyon jó lenne.

Lekopogom, de talán végre mosolyogni is fogok :)

Link a hozzászóláshoz

Bár tegnap már jelentettem egy helyzetet, azóta némiképpen változtak a viszonyok.. :wink:

Tegnap elmentem egy hajszabászhoz, és átszabattam a fizimiskám.. Érdekes módon nemrégen még kézzel-lábbal kapálóztam, csak nehogy rövidüljön a hajzatom... Most aztán... körülbelül 7 éve nem volt ilyen rövid :D Viszont amikor kiléptem a fodrászatból hirtelen könyebbnek éreztem a fejem, meg úgy általában... királyság van, emberek, királyság :)

Ja és ha királyság, akkor valahol akad persze egy király is.. vagy izé.. királyfi :) Szóval most már tutituti, hogy izé... mindegy, ez maradjon meg nekem :)

Tehát erre minden happyhippo, pedig még mindig förtelmes idő van, de szerintem az mindent elmond, hogy végigvigyorogtam a buszutat, meg a helyjáratosat, meg azóta is folyamatosan mosolyogok.

Csak tudnám hogyan csinálom, hogy semmi sincsen rendben, ezer felé áll a fejem, csomó határidő a nyakamon, és mégis kiegyensúlyozott vagyok, boldog és jókedvű. Most. Persze ez bőven elég :) Holmi szörnyűséges álombeli víziók pedig többé meg sem ingathatnak :shock: Aki érti, érti, aki meg nem, az ránéz :D

Link a hozzászóláshoz

Ismét munka. Igen, ünnepnapon, mert néha kell, akármennyire is jól esne pihenni otthon, és azért kell, hogy utána máskor pihenhessek, szórakozhassak. Pl TT-n, mert amit ma ledolgozok, azt ott fogom kivenni szabadságnak.

Link a hozzászóláshoz

Hétfő, és hosszú hét... bár lenne már megint hétvége... hétvége, ami nekem megint nem volt... imádom, hogy kocsival kell hurcolni az ősöket, vagy mosni, főzni, sütni, takarítani... sőt, lány létemre szőlőt is ástam a hétvégén... jó, esetleg parasztnak tűnhetek némelyek szemében, de nem nagyon izgat. Örülök neki, hogy én ezt is meg tudom csinálni, és nem is rosszul. Persze utálom, hogy megint elment úgy a hosszú hétvége, hogy magamra nem, vagy csak alig jutott idő.. azt hiszem amíg otthol vagyok ez nem is fog változni.. mindig kitalálnak valamit. Ebből pedig az adódik, hogy mikor végre le bírok ülni a hátsómra, inkább a kezembe veszek egy jó könyvet, és nem beszélgetek senkivel. Nagy a rizikófaktor, ha egy másik emberrel beszélek.. bezavarhat, felmérgesíthet, lefáraszthat.. a könyv nem beszél vissza. Kivontam magam a forgalomból :D Viszont ha valakinek nagyon hiányzok, így is megtalál.. bár egyre inkább úgy érzem, hogy én tartottam fent szinte minden emberi kapcsolatomat... furcsa, hogy még csak ez sem tölt el keserűséggel... minek, ha süt a nap? :)

Link a hozzászóláshoz

8)

Délvidék, mediterrán terület, Szeged, 19:58. Venes, Orsi, TAO, Hunter, Z, Süti; titkos gyűlés a szögedi varázslakban. UTK Hunter kezében, elemzés. Az ajtóban toporzékoló élőholtakkal TAO küzd. Venes sütit szolgál fel. Süti fekszik.

Ideális alkalom egy jó kis Kalandozós szentélyszentelésre. ;)

20:00, délvidék, mediterrán terület.

Link a hozzászóláshoz

Nah, ide is régen írtam :)

Szóval, dolgozom, elég sokat. De legalább megvan az eredménye a sok túlórának, végre egyszer van pénzem, és végre egyszer el is ismerik amit évek óta jó páran próbálnak bennem kiölni: igenis értékes vagyok :) Sőt, lehet januártól új beosztásba kerülök, de inkább lekopogom *kopp-kopp*

Éssss tanfolyamon tanítok, úgyhogy most már van vállalkozóim is, beza :) belírattam egy csomó mindent, hogy tudjak webszerkeszteni, dizájntervezni, marketingkodni, meg ilyenek. Egyelőre csak a baj van vele, de majd remélem beindul az üzlet :) Azért havi szinten megtérül, szóval megéri :)

És szerdán veszem meg életem nagy szerelmét :) Majd aki kíváncsi rá, elviszem TT-re, és megmutatom, de addig nem mondom meg mi az, lesz majd meglepi ;)

Na, ennyi az elmúlt három hónapomról kb, jah hétvégén meg ünnepeltem a 24.-et :) Néhány emberke tett róla, hogy emlékezetes legyen, nekik külön köszönet :)

És nem sokára vizsgák, úgyhogy tanulni sem árt. Februárban kell a diploma valahogy...

Link a hozzászóláshoz

Üdv!

A szokásos morgós, utálom a hétfőt hangulat helyet egészen mosolygós voltam. Talán a mosoly ellenőröknek köszönhetem akikkel össze találkoztam a 7-es buszon. Mikulásnak voltak öltözve, a kis kölykök csak úgy sikítoztak örömükben, hogy rögtön 2 mikulással is összetalálkoznak.

Szóval hétfőhöz képest kellemes nap volt.

:D8)

Link a hozzászóláshoz

A hozzászóláshoz be kell lépned, vagy regisztrálnod Kalandozó!

Kizárólag a városőrség által átvizsgált kalandozók hagyhatnak válaszokat.

Kalandozónév regisztrálása

Regisztált kalandozóként felhőtlenebb az élet!

Csatlakozás a Kalandozókhoz

Bejelentkezés

Már velünk kalandozol? Lépj be!

Belépés
×
×
  • Új...