Jump to content
Kalandozok.hu - M.A.G.U.S.

Helyzetjelentések


Cz

Recommended Posts

2008.04.27. Vasárnap.

Itt ücsörgök a laptop előtt, zenét hallgatok, fórumozgatok és vívókönyvet ellenőrzök. Baromi unalmas csak olvasni a technikkat, szivem szerint kedvem lenne felpattani, lekocogni Ahrimanhoz debrcenbe és egy kicsit gyakorolni vele. Csakhát több mint 100 francos kilóméterre van innen, úgyhoyg ez kimarad. Meg szerdán matek, és infó zh. Infó még hagyján, csak az előadónál vagyok képzettebb papír szerint (is) informatikából, matekból meg végre meg kéne tanulni azt a huszonakárhány retkes deriválási szabályt. Semmi hangulatom hozzá, inkább olvasom tovább a vívókönyvet :P

Link a hozzászóláshoz

Fáradtság.

Ez a szó mindent elmond, amit csak lehet a jelenlegi helyzetemről.

Igazából már alig várom, hogy jöjjön a vizsgaidőszak, mert úgy aludnék már egy jót, olyan igazit, olyan 8 órát.

Csuklóm halott.

S ma ismételten rá kellett jönnöm, nem vagyok az a szerencsés típus. Beleestem a 33,33333%-ba.

Link a hozzászóláshoz

jelentem, még élek :)

sűrű az élet, minden este barátok, röplabda, kocsma, BL, minden ami kell :) napközben meg "tanulás". vagyis valami tanulás utánzat. semmi kedvem hozzá. pedig ezek már az utolsó vizsgák. a lényeg...

holnap kezdődik. írásbeli. (aki teheti gondoljon rám :) )

aztán egy gyakorlati vizsga júniusban. és egy szóbeli.

kiderül fölösleges volt-e az elmúlt 3 év :D

*kattkattkattkattkattkatt* :idea:

u.i.: BoldogSzülitTao

:wink:

Link a hozzászóláshoz

Rövid volt a hétvége, gyorsan elröppent. Hírül hozom hát, hogy világraszóló lakodalom volt Sötét Zala egyik fenséges várkastélyában. Ynev asszonyainak és hölgyeinek álma, a Kobzos frigyre lépett vala. A hatalmas esküvőn olyan díszvendégek voltak jelen, mint Tier, Shackalor, Sneer, Scylla... Sorolhatnám még a sort. Kiemelném a pillanatot amikor a Ranagol-pap csókot kért Kosfejes gyűrűkre, a háttérben felsírt egy kisgyerek. :twisted:

A hetedhétországraszóló mulatság se maradhat szó nélkül, ugyanis a kalandozós különítmény végig erősen állta a különböző országok lőréit és a dzsad zenét játszó prímás muzsikáját.

"Ha megetted a kását fizesd meg az árát!"

Fergeteges volt az egész, a történelemkönyvek, legendák és regék évezredek múlva is emlegetni fogják a jeles eseményt.

:viragos:

Link a hozzászóláshoz

A legnehezebben túl vagyok.. el se hiszem, gyeeerekek, kisütött a nap, csiripelnek a madarak, és én hihetetlenül okos vagyooook :) 16-odika után úgy megünneplem, mint az albán csacsi (aki érti érti), ezt nem lehet másképpen levezetni.. Ma már boldogságomban bőgtem, pedig ilyen még nem történt velem... hahhaa, jöhet a nyár, legyőzhetetlen vagyok :D

Link a hozzászóláshoz

Üdv!

Helyzetjelentek: végre vége a vizsgaidőszaknak, és életem legjobb eredményével sikerült abszolválni. De sajna nekem még nem jött el a nyári szünet ideje: holnap utazok németbe, azon belül is Hamburg mellé egy faluba. Sikerült elintézni, hogy ott kint töltsem a kötelező 4 hetes szakmai gyakorlatot :D

Link a hozzászóláshoz

Izgulásos, készülődősös, életmegváltozósos, büszkeségeses, boldogságosos, felkészüléses, elsőigazimunkásos, elköltözéses, buggyantosos, izgalmasos, jóésrosszidősös, álmodozósos, magammegtalálósos, csodaszépeses, mosolygósos napok.

Hebrencs kisasszony RLZ :)

Most megyek harmincadszorosos TopGun-nézőbe :)

Link a hozzászóláshoz

Hoztam a helyzetemet :D

"Helyből meg áll az ész, komolyan ez az egész,

jobb lesz ha nézed, hogy hova lépsz.

Nyugodtan mond, hogyha kell, ígérem nem mondom el

mit gondolsz magadban, mi ez az egész hely.

Nem is értem, miért hagy hidegen ez a marha idegen

szerepjáték nekem nem mond semmit persze tudom jól,

a világ másról szól, mégis azt mondom, érezd magad mindig jól!

Mert olyan a holnap mint a ma tudod jól megalapozta a múltat

olyan a kedved, amilyenre fested, na ez az!

Vibrál a tévé, lassan testőr kell,

hogy ne húzd fel magadat, mert igen komolyat ver

rád mint madár a ringben, néha nem hiszem el,

nincs olyan híradó, ami felemel.

Megint felborult, lezuhant, beleszorult,

tüntetnek újra, s már megint lövik piszkosul..

Mit akarsz mondani; hogy jó ez úgy, ahogy van,

vagy lehet segít -ha baj van- majd mindenki.

Mert olyan a holnap mint a ma tudod jól megalapozta a múltat

olyan a kedved, amilyenre fested

ref.:

Mindegy, ha tényleg a vége vár;

nincs tavasz, meg tél sem, hol a nyár?

Jöhet új jégkorszak meg minden

szabad bent a szívem, elfér benne bármi más.

Lehet, hogy tényleg a vége vár;

ég, olvad, és ellep, kiabál.

Jöhet új jégkorszak meg minden,

de szabad vagy és igen, ezt te döntöd el, senki más!

Lehet, bolondnak néznek, hogyha nem adod fel,

ahol másnak már vége, te ott kezd el.

Ahol szakad a part, én veled leszek majd,

csinálunk zajból csendet, és a csendben dalt.

Nem is értem miért oly idegen ez a pénztől őrült jelen

nekem mást jelent a jelem még akkor is, ha tudom jól

a világ másról szól, mégis azt mondom, érezd magad rock 'n' roll!

Mert olyan a holnap mint a ma tudod jól megalapozta a múltat,

olyan a kedved, amilyenre fested..."

Kowalsky meg a Vega - Megáll az ész!

Link a hozzászóláshoz

Líthas!

Emlékszem, régebben, mikor valamiért nem volt "itthon" gép, szinte azonnal jelentkeztek nálam az elvonási tünetek. Alig bírtam ki, néha csak úgy leültem a működésképtelen gép elé és bámultam az üres monitort. Most már több mint egy hete nincs netem és bár két gépem van, egyik sem működött. Most is a könyvtárból írok. Bár ma már működőképes az egyik, netezni valszeg még egy ideig nem fogok vele. És a legfurább az egészben, hogy most mikor már a fél életemet itt élem le (nem, nem Wow-ozok és más MMO-nak sem vagyok a rabja) nem hiányzik. Bár az azért zavaró hogy tegnap tízszer kellett félbehagynom egy könyvet, mert éppen lakásfelújítás van és hát ugye a jóból én se maradhatok ki. Hiányoznak a barátok, de... mindíg is egyedül voltam, és maradok is. Persze, ha az embert nagyobb csalódás éri, elveszíti az érdeklődését. Legalább is az én fajtám. Valami ürességet azért még is érzek. Hmmm...

A hónap elején volt itt is AnimeCon. Az első a környéken. A szervezés nagyon gyenge volt, igazából teljessen felejtős volt az egész, és ha azt nézzük hogy a belépő áráért megkaptam a lehetőséget hogy vegyek pár anime-t, hááát... De! Azért a díszdobozos, dupla Ninja Scroll DVD-t nem bírom megállni hogy ne említsem, a GITS már kevésbé hangzik csábítóan mivel régóta hozzáférhető. Ha hozzávesszük még a Szentjánosbogarak sírját és a FMP Fumofu 2. DVD-t akkor elég sok pénztől sikerült megszabadulnom rövid idő alatt, de a NS miatt megérte. Überkirály! És persze köszönet Raze bátyónak amiért felhívta a figyelmem anno a FMP Fumofura. Nekem az alapsorozat is nagyon bejött, már hónapokkal ezelőtt végignéztem a teljes sorozatot, de a Fumofura csak most bukkantam rá. Nekem mostanában a mechás meg egyéb cíberpunk, stb anime-k jobban bejönnek a Fumofu még is sokkal szórakoztatóbb volt az alapsorozatnál. Nekem ez a boldogság hormon. Igaz, mostanában az édességre is rá vagyok kattanva rendesen.

Hónapok óta nem olvastam, fura volt ismét könyvet venni, de mivel tegnap még nem volt gépem és úgy gondoltam, fel kéne eleveníteni eme régi jó szokást... Már alig van pár oldal. Talán majd írok is pár szót a vonatkozó topicba, bár ez erősen kétséges. Most nézem, lassan indulnom kell. Zár a könyvtár, be kéne ugranom a boltba még pár holmiért így utazás előtt, és hát a netes csekket is fel kéne adni.

Vegyes érzések kavarognak bennem. Várom a holnapi napot, de egyben félek is tőle. Félek a következményeitől és... nem vagyok benne biztos hogy mit mond a szívem. Tényleg naívság ez? :) Most csak egy jó beszélgetés hiányzik. :( Megyek, sok még a tennivaló!

Darun/Syned

Link a hozzászóláshoz

Vannak az ember életében boldog pillanatok. Azt mondják, hogy ezekért érdemes élni.

Ha ez így van, akkor már értelmesnek tartom az életem.

Várni nem szabad a boldogságra, a jelenben kell megélni. Mert mi van ha várunk, csak szüntelen? Akkor talán sose jön el.

Jelenleg egy álomban élek, egy olyanban, aminek bár sose lenne vége. Nem akarok felébredni, szeretnék mindig álmodni. S ha ez tényleg csak egy agyam által kreált kép, az se érdekel. Nekem ez most a valóság.

Röviden: Boldog vagyok!

Link a hozzászóláshoz

Első munkanap az évben, délután 3 óra. A porhüvelyek véreres szemekkel bámulják a monitorokat. Szemernyi vigyor sem látszódik arcukon. Egyes számú célpo.. izé, főnök szabadságon. A kettes számú beteg. Ergo szakmai segítség tendál a nullához. A gépek lefagynak, a belépőkártyánk nem enged be a fotocellás ajtón. Kifogyott a bögrémből az üdítő. Nem gondolok a szilveszterre, nem okoz nehézséget, csittcsatt volt, asszem. Egy emelettel lejjebb szálltam ki a liftből reggel, enyhén vagyok álmos. Ha valaki ma még azt meri mondani, hogy boldog új évet, azt lelövöm, felnégyelem, és felrakom 4 különböző bkv-járatra. Nem süt a nap, d-vitaminhiány, utálom a heroes5t, álmon halok. Messze van még az 5 óra. A csoportomban egyedül vagyok, így valóságos pihi nuku, ergo fel nem állok a gép mellől. Az ügyfelek még mindig nem normálisak, a nyavalygás általános. A szemközti tornyon az óra még mindig fél12nél tart, minden alkalommal lehangol, hosszú másodpercig tart, amíg felfogom, hogy már nem annyi van. És becsörögtem...

Link a hozzászóláshoz

A hozzászóláshoz be kell lépned, vagy regisztrálnod Kalandozó!

Kizárólag a városőrség által átvizsgált kalandozók hagyhatnak válaszokat.

Kalandozónév regisztrálása

Regisztált kalandozóként felhőtlenebb az élet!

Csatlakozás a Kalandozókhoz

Bejelentkezés

Már velünk kalandozol? Lépj be!

Belépés
×
×
  • Új...