Jump to content
Kalandozok.hu - M.A.G.U.S.

Helyzetjelentések


Cz

Recommended Posts

Itt 6 napja esik. Az iskolák 2 napra bezártak. Munkatársaim egyharmada nem jött be dolgozni - mert nem tudott. Ha így folytatja, én se fogok hamarosan. :)

Ja és új élménnyel gazdagodtam: "túrázás" igazzy hóviharban. Nappal, de olyan sötét, mint ha éjszaka lenne. 45 fokos szögben esik. Villámlással, mennydörgéssel.

Link a hozzászóláshoz
Na ez tök jó! nekem tetszik a dolog. Ceripapa ez érdekes infó volt!Még több ilyet ha bárki hall valami hasonlót! :)

Hehe! én majdnem játszottam is a rendszerben... az utolsó pillanatban visszamondták a szervezők... :)

amivel nem értek egyet:

- legfeljebb 15-ös átlag (sajnos van egy jófej barbárom, aki már 4 versenyen is volt... és most tréningezik az 5-re, és neki 16-os átlaga van (Mentálcsavaros karakteralkotással készült 2007-ben, de kompatibilis a Krónikás karakteralkotással is)

- a Mf-t teljes egészében kell fizetni, és nem különbözetként... ami szerintem indokolatlanul megdrágít jó pár képzettséget, amelyek egyébként sem olcsóak.

Így első körben... :)

Link a hozzászóláshoz

Hehe! én majdnem játszottam is a rendszerben... az utolsó pillanatban visszamondták a szervezők... :)

amivel nem értek egyet:

- legfeljebb 15-ös átlag (sajnos van egy jófej barbárom, aki már 4 versenyen is volt... és most tréningezik az 5-re, és neki 16-os átlaga van (Mentálcsavaros karakteralkotással készült 2007-ben, de kompatibilis a Krónikás karakteralkotással is)

- a Mf-t teljes egészében kell fizetni, és nem különbözetként... ami szerintem indokolatlanul megdrágít jó pár képzettséget, amelyek egyébként sem olcsóak.

Így első körben... :)

Én mondtam vannak eltérések :D

Link a hozzászóláshoz

A hozzászóláshoz be kell lépned, vagy regisztrálnod Kalandozó!

Kizárólag a városőrség által átvizsgált kalandozók hagyhatnak válaszokat.

Kalandozónév regisztrálása

Regisztált kalandozóként felhőtlenebb az élet!

Csatlakozás a Kalandozókhoz

Bejelentkezés

Már velünk kalandozol? Lépj be!

Belépés
×
×
  • Új...