Jump to content
Kalandozok.hu - M.A.G.U.S.

Helyzetjelentések


Cz

Recommended Posts

Selypen van repülôtér Antail?

Na hogy a hely szelleméhez is aktuális legyek.Nézem a neonfenyt a gyárban, de reggel Révfülöp és a Balaton vár, így nem tudják a többiek miert mosolygok munka közben.

Pozíció: Pécel

Sajnos idő előtt el kellett hagynom a tábort külföldi út miatt, és a repülő nem tudott felszállni a kötőrúnák miatt, és volt időm netezgetni. 8)

Csigabigaország megjárva, jövőhéten Szlovénia, magashegyi túravezetés kedd-csütörtök. (Aki szeretne jönni még van 2 hely.)

Z

Link a hozzászóláshoz

Jelentés mondatokban..

Piros lötyi, 30%; másik piros lötyi, 10%; harmadik piros lötyi 16%; radler, elenyésző %..

Ûrhajósutazás fejben, bkv-busz a valóságban..

Megszálltak az idegenek, még foszforeszkáltak is.. már tuti, hogy az ufók sárgák.

És bérletet kérnek.

Sikeres landolás, csak pici zavar keletkezik buksiban, aztán térdben.

Gyors séta, valójában alig vánszorgás.

A sötétben még az utcakő is vicces.

Barlang szája, naaagy széles mamutok az útban.

Tömeg a homályban.. füstrudak kézben és szájban, habzó ital a poharakban.

Zubogó duruzsolás, erekben dübörgő ritmus.. kontrollált vonaglásra késztet. Mindenkit.

Érintő kezek, vállon, hajon, arcon, nyakon, háton..

'Tedd fel a kezedet..'

'Majd én játszom veled.'

!!Csatt!!

Asszem bekapcsolt a hiperhajtómű.. itthon ébredés.

Aztán filmnézés: Sucker punch. Intenzív.

Már észnél.

Link a hozzászóláshoz

Tegnap este hullafáradtan értünk haza az első hazai kamara larp hétvégéről. Jó volt az ismerős környezetbe hazaérni, de sajnálatos, hogy vége szakadt ennek a monumentális hétvégének. Persze mindenki azt kérdezte, hogy mikor tartom Dii-vel a következőt... Hát egy darabig biztosan nem, de lehet, hogy előbb-utóbb meglágyul a szívünk a játékosok felé... Sokat tanultam a tavalyi NYT larpos estéjéből, így el tudtam kerülni egy csomó hibát ez alkalommal. Pár nap hosszabb alvás betárazva, aztán talán lesz erőm gondolkodni is. Dii egy zseni, a csapat pedig kegyetlen jó volt. Masszív siker.

Link a hozzászóláshoz

Én.. 2012. január 7-én Szolnokon voltam, a Vox Hungaricus tánckoncert kórusának egyik tagjaként.. a hihetetlen nagy élményen túl életem egyik legszebb napja volt.. Az alábbi linken található néhány kép a galériában, némelyiken - messziről - még én is látszódom :) Aki megtalál, az kap egy csokit.. :) Némi segítség lehet, hogy nem árt.. szokásomtól teljesen eltérően tiszta feketében vagyok :P

Kívánok mindenkinek éppoly szép évkezdést, mint amilyen nekem volt :)

http://szoljon.hu/jasz-nagykun-szolnok/ ... val-421322

Link a hozzászóláshoz

Reggel 5 óra kelés, csomagolás, 6 órakor busz Szegedre. A vasútállomáson közben összetalálkoztam Dekkerrel és néhány kollégájával akik szintén a reptérre mentek, csak ők Németország felé vették az irányt. A felszállással hálisten nem csúsztunk és ismét ablak mellé tudtam ülni, viszont leszálláskor úgy szúrt a fülem, hogy aszittem megsüketülök. Na aztán másfél óra csövelés a buszig. Azaz hogy ideális esetben lett volna annyi, mert az összes ülőhely már betelt addigra, úgyhogy 3 óra csövelés. Na aztán beértem Börmingem Kócs Sztéjsönbe, összeismerkedtem Daniellel, a legelső csövessel akit 16 hónapos itt tartózkodásom óta láttam. Adtam neki 2 fontot meg egy cigit, úgyhogy most már van aki imádkozik a lelkemért. Taxival haza, vettem curry szószos fish & chipset meg fasza rántott gombát, 8 doboz Carlsberget és most kiélvezem szabadságom utolsó estéjét.

Link a hozzászóláshoz

Solymár, koncert, hó - kipipálva.

Érzelgősség, búcsúztatás, könnycseppcsorgás - kipipálva.

Fehérbor, süti-ízű teja, mentes ásványvíz - kipipálva.

Mosoly, több mosoly, száz mosoly - kipipálva.

Hazaút, szoros közelség, elmondodnekemazéleted - kipipálva.

Ezer mosoly, RÁhangolódás, imádomhabeszélszhozzám - kipipálva.

Invitálás italmérőhelyre, szomorú búcsú, puszikapofidra - kipipálva.

Kocsmázás, hangzavar, danolászás - kipipálva.

Hazaérés, szolid spárga be a szobába, havas csizmával - kipipálva.

S a frizura még mindig tart. :mrgreen:

Link a hozzászóláshoz

Paradox.. :)

Kórusfarsang.. stílusosan boszorkányként jelenés.. fekete csúcsossipka, szoknyámhoz öltözött seprűvel, nagy meglepetésre általános siker.

Majd tombolahúzás.. giccsparádé.. sikerült egy békakirályfi-szobrocskát nyerni.. hiába tiltakoztam, hogy én varázsoltam el :D Közkívánatra megcsókoltam.. :shock::lol:

Link a hozzászóláshoz

Ma készlettölteni voltam a Gyöngykuckóban a Nyugatinál, és hazafelé tartva átgondoltam a lehetőségeket: bepaszírozhatom magam a 4-es-6-osba, az überaquirrettenet büdibe az izzadós, lábadrataposós, rajtadátmászós, hátadbakönyöklős tömegbe, apró kicsi porszemként, és végigállhatom az x ideig tartó utazást, hogy aztán felnyomorgathassam magam a Blahán a 173/173E-re, emígy szerezve magamnak újabb 20 percnyi tömény undort, amit ember(?)társaim szaga, kisugárzása, arckifejezése öklendez fel bennem. VAGY választhatom a pár percnyi sétát az Oktogon felé, ahol fellibbenhetek a kisföldalattira (ha már 3 évnyi BP-n élés után sikerült felfedeznem pár hete :D), mehetek pár suhanásnyi megállót, ahol is átlepkézhetem magam a 69-es vilire, ami aztán nem oly messze tesz le otthontól, és közben kényelmesen ücsöröghetek. Nos, tán nem oly meglepő, hogy a sétázást választottam (és nem, nem kárhoztattam erre senki mást sem, kedves Szomszéd Néni Produkciós Iroda :P), útban a napsütötte útvonalamon benyaltam egyetlen gombócka gesztenyés fagyit, rámosolyogtam emberekre (néhányan vissza is mosolyogtak), élveztem az arcomat fürdető napsugarakat, szívtam a friss (értsd : nem irodai-légkondiban agyoncserélt, nem nyomott, nem agyonparfümözött, nem állott) utcai levegőt (nem, nem éreztem a kormot és a füstöt, képzeld, a szmogot se), adtam 200 Ft-ot egy punkcsoportnak akik alkoholra gyűjtöttek, rávigyorogtam a BKV ellenőrre, láttam virágzó fákat, alternatív, kreatív/játékos kirakatokat. Welcome tavasz.. :) Boldog vagyok!

Link a hozzászóláshoz

Tegnap esti helyzetjelentés:

Tagreosz városőrsége egy tucat dobó tőr, cinkelt kockák és jelölt lapok, mérgek készítéséhez használt eszközök birtoklása miatt, valamint mágia használat erős gyanújával őrizetbe vette a szegény védtelen és ártatlan kalandozó csapatot, hogy azok majd a máglyán SZABADON védekezhessenek az ellenük felhozott vádakkal szemben :tuzes:

mesélő szemszögéből nézve is nagyon szórakoztató ez a kaland ;)

Most pedig elkezdem Raptorral életem első Chtulhu kalandját :)

Link a hozzászóláshoz

A hozzászóláshoz be kell lépned, vagy regisztrálnod Kalandozó!

Kizárólag a városőrség által átvizsgált kalandozók hagyhatnak válaszokat.

Kalandozónév regisztrálása

Regisztált kalandozóként felhőtlenebb az élet!

Csatlakozás a Kalandozókhoz

Bejelentkezés

Már velünk kalandozol? Lépj be!

Belépés
×
×
  • Új...