Jump to content
Kalandozok.hu - M.A.G.U.S.

Melyik a kedvenc fajod?


Sychter

Recommended Posts

ami engem nagyon magával tud ragadni az elfekben az a sajátos világszemléletük, ami szinte teljesen egyedülálló, és utánozhatatlan...

a másik, h a maguk módján lenézik a többi fajt, de az embereket nagyon nem becsülik, csak kivételes alkalmakkor.... ez az ami nekm nagyon bejön... ez a megfoghatatlanság.... :roll:

Nem mindig nem szeretik az embereket. Egyes kasztok, mint például a sereneyák az emberekben, ugyan nem megbíznak, de céljuk érdekében szóbaállnak, és ha kell, de nem mindig segítenek is nekik! Ez is tükrözi az elf faj rugalmasságát!

Link a hozzászóláshoz

Szerintem az elfek inkább :arrow: besavanyodott :arrow: harcoló, szenvedő, öregek. A gond azzal kezdődik, hogy emberfelettinek gondoljuk őket ezért elméletileg az egyik legnehezebben kijátszható faj. Én nem is próbálkozok ilyesmikkel. Köszönöm szépen én a félelfemmel és khálommal meg az ember varázslónőmmel tök jól elleszek. :twisted: Az elfek nekem túl elvontak és agyonnyűttek, de tény nagyon kellenének Ynevre ők legaláb rendet teremthetnének ebben a káoszban és romlottságban, sajna túl kevesen vannak és életszeretetük miatt gyengék a gonosszal szemben. +minden helyen ahol említették őket menekültek a romlástól, nem értem miért, de mondig a megfutamodás kezdetleges jelei muatatkoznak rajtuk. Gondolom, aki sokat foglalkozik az elfekkel talál ebben is kivetnivalót, de ugye mire valók a fórumok. :)

Link a hozzászóláshoz

Az aquir nem kéne hogy játszható legyen..... Egyrészről igazándiból senki sem képes megérteni őket, mert nem ember módjára gondolkoznak. Nefi, sajnos nem tudok igazat adni neked, ez nem az a faj ami bármelyik játékos kezébe is való. És ha mortelt jáccik is valaki az nem biztos hogy aquir származék. Ha meg igen, ami kb minden 100. mortel, és még lehet hogy kis számot írtam, ráadásul általában az a legjobb eset amikor 5-öd, 6-od részt van bennük aquir vér.

Másrészről a kegyetlenséget élvezni kell, hogy valóban kegyetlen legyen valaki, és ők biztos hogy nem azért ölnek mert kegyetlenek. Szerintem inkább teljesen különbözik az értékrendjük az emberitől, ezért tesznek meg olyan dolgokat amik nekik teljesen normálisak, nekünk azonban igen fájdalmas és halálos kimenetelűek.

Link a hozzászóláshoz

ááááááááááá méghogy jácchatóvá tenni az aquirokat...áááááááááá, és megint áááááááá és ááááááááá

na persze...

ird meg mazsinónak.... kb 1-1,5 hónapja csak azzal szórakozgatom, meggyőzzem, h a khálok igenis bele illenek a rendszerbe, és átirogatom őket, és hozzáteszek a levonásokhoz, elveszek a plusszoktól, és itt, + ott, meg amott, meg mindenütt "csak" szaályozgatom, reszelom, nem is reszelem, hanem fűrészelgetem...

h egy példázattal éljek: képzel el egy nagy dobozt - ez a magus, imtn szerepjátékrendszer..., és egy 5centi átmérőjű lukat rajta -ez a rendszer bejárata.... és most képzelj el csomó golyót, ami benne van, an ezek, amik beleillenek, mint jáccható, vagy mittom én, és stb

és most képzelj el egy kb 20 cmes átmérőjű gömböt... na ezek voltak a khálok.... ebből lett talán 10... ás mst, ha többen is elolvasták, akkor reménykedem, h már csak 5,5 centis, vagy már beletodom "taposni" abba a nyomorult lukba....

ja senki ne értse félre... és nem panaszképp irtam, csak szvsz igy szemléletesebb

ja - ui:az aquirk gümbje kb 5 km-es.... na hajrá... :D :roll:

Link a hozzászóláshoz
Szerintem az elfek inkább :arrow: besavanyodott :arrow: harcoló, szenvedő, öregek. A gond azzal kezdődik, hogy emberfelettinek gondoljuk őket ezért elméletileg az egyik legnehezebben kijátszható faj. ........... +minden helyen ahol említették őket menekültek a romlástól, nem értem miért, de mondig a megfutamodás kezdetleges jelei muatatkoznak rajtuk. Gondolom, aki sokat foglalkozik az elfekkel talál ebben is kivetnivalót, de ugye mire valók a fórumok. :)

Bálint ha tanulmányozod az elfeket részletesen akkor rájösz, hogy miért ilyen "besavanyadottak".

A menekülésről csak annyit, hogy mivel fajuk, csakhogynem kihalásra van ítélve, ezért bárhonnan ahol az elfek száma fogyatkozna, menekülnek. <-- Ez az én véleményem! :D

Link a hozzászóláshoz

Mi a baja mindenkinek az aquirokkal, kicsit táposak meg minden de ezen lehet módosítani, egyépként szerintem nem csak őket nehéz megérteni, hanem az összes nem embert, tehát az udvari orkokat, meg az elfeket se egyszerű, csak akkor ha az vagy vagy ha éveken ét keresgélsz róluk dolgokat és tanulmányozod őket.

Link a hozzászóláshoz

Az aquirok alapvetően kaotikus lények, igazi gondolkodásmódjukat utánozni szinte lehetetlen. Ráadásul teljesen zárkózottak, idegenkednek más fajoktól, egyes fajokat pedig egyenesen gyűlölnek. A magányt és a nyugalmat szeretik, tehát képtelenség hogy hosszabb útra keljenek. Annak pedig, hogy esetlegesen kalandozásra adják a fejüket, az esélye nulla. Azt sem tudnám elképzelni, hogy hogyan működnének egy kalandozócsapatban, mert egyedül a biztos halál vár rájuk, tekintve hogy Kránon kívül mindenhol ellenségnek számítanak.

Link a hozzászóláshoz

jóóó.

legyen.oksa venes, ha majd együtt jáccunk vmikor, és van időnk, meg km, akkor mejd te egy aquirral leszel.... használhatsz olyan mágiát, amit csak akarsz (egyet mondok,... kettő lesz belőled... :D)...

csak akkor én egy őssárkánnyal jáccom, és ha igazán kedvesen kéred gemet, akkor ő majd mint közös tudat fog beállni, sőt nefi egy démonnal jáccik majd, és vki (pl:antail) egy óelffel hadakozik majd a kráni 13ak, és a torioni hatalmasok - boszorkányurak - összevont hadai, és ők maguk ellen....majd miután legyaktunk mindenkit, azután már akár jöhet ranagol is... vagy valaki hasonló...

mért is ne... télleg cask kicsit táposak...

ezt ugye te sem gondolod komolyan???

Link a hozzászóláshoz

végigolvastaqm amit írtatok az elfekről.szerintem inkább ti vagytok besavanyodva.lehet például aKM-el megbeszélni hogy szerezzenek területeket.nállunk például az elfek "felébredtek" és harcolnak.gyarapítják a területeiket és hadakoznak.mert ti úgy képzelitek el az elfeket mint akik mindig olyan lvont dolgokat csinálnak mint a világ megértése és a fű növekedésének aunlmányozása és ilyen nagyon-nagyon komoly dolgok.alapvetően ők se mások mint az emberek vagy a khálok vagy bármelyik másik faj.ők is a fenmaradásért küzdenek csak a salyát egyedülálló módszerükkel.és méghogy rugalmatlanok ,vagy túlontúl bölcsek lennének őket is ugyanolyan egyszerü érzelmek irányítják mint titeket.csak más megoldást keresnek.ennek oka kereshető életttartamukban is.nekik van idejük kivérni mert élnek 1400 évig.nekünk nicsen ,cselekednünk kell ha nem akarunk elsüllyedni a Semmiben.továbbá nem ézrik magukat felsőbbrendűnek,csak tisztában vannak a képességeikkel,mert senki nem állíthatja hogy egy elf harcos nem ér fel 1 emberrel vagy hogy egy elf varázsló ne tudna többet az ősmágia vagy ajelenkori mágia elméletéről.tisztában vannak kpességeikkel,és hagyják hogy ez nyomot hagyjon rajtuk,olyan nyomt melyet mindenki érez és fél.

mellesleg én is elf-párti vagyok.bár a másik kedvencem a FÉL-ELF AREL-PAP

Link a hozzászóláshoz

Az elfekhez nem akarok túl sok mindent hozzáfűzni, max annyit, hogy a legfontosabb dolog: Azonosulj vele, és ne emberként játszd az elfet. Nem az az értékrendjük mint nekünk, éppen ezért egy elf lehet hogy hagy egy embert a vesztébe sétálni, mert számára ez nem fontos annyira mint egy erdőtüzet eloltani. Ez persze csak képletes volt...

Az aquirokról annyit, hogy @Huszár barátom , igen csak szívemből szóltál. Jót kacagtam hasonlatodon, de annyit hozzátennék, hogy ameddig én mesélek, illetve a fejlesztésbe itt van beleszólásom, addig az aquir egy végtelen nagyságú ikozaédrrel(20oldalú test lsd. d20) lesz jellemezve. Magyarán ha le is faragod a kívánt méretre, akkor sem fog beleférni abba a nyavalyás kör alakú lukba! Venes elmagyaráznád, hogy hogyan képzeled az aquirokat???? Mert kíváncsivá tettél. Mi érdekeset láttok bennük a statisztikákon kívül? És te Nefi?

Link a hozzászóláshoz

Huszar ritkan ertunk egyett,de ez most megtortent :twisted: , de en nem ragozom inkabb tovabb amit nefi es venes irt mert a vegen meg a kedvuk is elmegy a forumozastol :twisted: Venes es Nefi ha tenyleg van kedvetek jaccani aquir-t akkor varunk szeretettel. Az persze ne okozon gondot hogy fut,fat,ha kell csecsemoket, stb levagtok celjaitok elereseben. Arrol nem beszelve, hogy nincs egyetlen leny se yneven aki egy picit is kedvelne, es ha elmondasz egy hatalomszot koruloted az elfek verzo szajjal es fullel elterulnek, marad a sotetseg es a magany.....jo jatekot

Link a hozzászóláshoz

Oxy, tudom, hogy az elfeket át kéne tanulmányoznom, mielőtt beleszólok, csak én így látom. Szal majd átnézem. :wink:

Aquir... hát jónak jó, csak marha nehéz lehet etgy mortelnek mesélni. Hisz mindig a birodalom érdekeit kell képviselnie. stb. Én még nem engedtem meg, hogy játszanak vele, mert túl tapasztalatlanoik, hogy játszanak vele, de majd meglátom. Hátha. :lol:

Link a hozzászóláshoz

lehet, h már irtam, de felőlef akár lehet jáccani aquirral, ...

de akkor én őssárkánnyal vagyok...

gem a közös tudat, mig valaki meg óelf....

szvsz akár igy is lehet magusozni, csak igy nincs nagyon értelme, ja és nem is nagyon magus....

na szvsz a témát már elléggé elragoztuk(tam), inkább azt mondjátok meg nekem, h a dzsennek, és az elfek mért is nem fognak össze az amundok ellen, mivel én még nem nagyon tudok köztük véres háboruról, nem ugymint elf-aquir, avagy amund-dzsenn fajháborúk????

vagy nagyon nagy hülyeséget kérdezek??

Link a hozzászóláshoz

gord a polihisztor: köszi :cry: hüp-hüp

Inkább legyek Mogorva Chei unokája? (Mint egyí ismerősöm, áááá egyátalán nem akar felvágni:)))) )

Az amund nem olyan rosz, multkor példáúl szívatóztam egy emberrel, nagyon jót röhögtem. Kicsit kinevették és megalázták, és ő?? Levágta a hajam. Nem értettem a helyzetet, de mindegy...

Link a hozzászóláshoz

A hozzászóláshoz be kell lépned, vagy regisztrálnod Kalandozó!

Kizárólag a városőrség által átvizsgált kalandozók hagyhatnak válaszokat.

Kalandozónév regisztrálása

Regisztált kalandozóként felhőtlenebb az élet!

Csatlakozás a Kalandozókhoz

Bejelentkezés

Már velünk kalandozol? Lépj be!

Belépés
×
×
  • Új...