Jump to content
Kalandozok.hu - M.A.G.U.S.

Melyik a kedvenc fajod?


Sychter

Recommended Posts

venes, nathan: nem árulnátok el nekem, h mért is jó egy olyan fajjal lenni, aki mindenkit utál, megvet, és megalá,a hol tud, ráadásul még iszonyat önteltek vagy mik is???

én nem jöttem még rá, h mit is lehet rajtuk szeretni?

a másik az, h eddig egy csomó helyen láttam azt leirva, h vannak ugye az uralkodó papok, és ha jól tudom, ők is jácchatóak...??

nekik mégis mi a saját szférájuk, egyáltalán mely papi mágiát ismerik, vagy ismerik-e azt, amit olvashatunk a magusban, avagy ez tök homály, mer nekem az??,

amhe-ramun mi spcet ad nekik a kül képességeken kivül, vagyis mi oly specet, amit csap papok kaphatnak az istenüktől??, nekem ők még tök homályak...

Link a hozzászóláshoz

Üdv!

Venes szerinted az elfek besavanyodottak? miért? mert a világot békésen szemlélik? mert alapvetően békések?....

amúgy meg szerintem is csak olyasvalaki játszon elffel, aki képes vele azonosulni... van egy ismerősöm, elf bárddal gyakja az ellenfeleket.... állandóan harcot provokál..... nem egyezik ki a békés megoldásokkal.... na ő semmiképp ne játszon elffel!!!! nem tudom megérteni ,miért játszik vele, ha a személyiségét nem tudja átvenni... amúgy a hastin jellem a kedvence a kölyöknek..... na az aztán illik egy elfhez! mondjuk az elfe élet- rend, de cselekedeteiben inkább hastin..... huh...

amúgy meg anni bizonyos, ha az elfek nem besavanyodtak is, az orkok biztosan bepállottak! :twisted:

szegény khálok.... legyaknak egy csaopat orkot, s mintha hullákkal küzdenének... hogy bírják elviselni azt a szagot???

Link a hozzászóláshoz

Mindig is a repülni képes lények álltak legközelebb hozzám. A feenhar már a bestiáriumban is a kedvecem volt. Igazából a megközelíthetetlenségük miatt, de benne volt az egyedi jellem, és a sok különleges képesség. Egy kalandozó feenharnak pedig kölün kihívást jelent a kommunikáció is, nem hogy az emberi civilizáció felfedezése . És a legfontosabb: Nincs szüksége lóra. :wink:

Link a hozzászóláshoz

Venes: Szerinted egy álarc elég ahhoz hogy egy amundot eltakarjon? Nem látszik a viselkedésén, a mozgásán, sőt még a kisugárzásán is hogy nem ember? Másrészről miért jó egy csapatban olyas valakivel lenni aki bár lehet hogy fentebbvalónak hiszi magát, de ez édeskevés ahhoz hogy valóban az is legyen? Gondolod a társai úgy is kezelik mint egy árja németet a szegény rabok? És ha az arroganciája elhatalmasodik és mindenki azt lesi majd minden pillanatban hogy mikor lehet hátbaszúrni? Egyetlen lény sem kerülheti el a végzetét, és egy ilyen karakternek igen hamar be is teljesedik....

Én személyszerint nem csípem az olyan fajokat amelyek nem tudnak valamilyen szinten beépülni a környezetükbe.

Mandill: Az orkok biztos hogy ostobák? Hisz akkor már rég elsöpörték volna őket ynevről. Az ostobák igen hamar elhullanak, ezt már apasztalhattuk a kegyetlen világban :) Érdekes módon az orkok nem a letűnt fajok közé tartoznak, de még csak nem is a letünésre várók közé..... Másrészről meg ha azt nézzük, ynev legjelentősebb eseményeiben szinte mindíg szerepelt egy ork is , lsd fehérorkok stb....

Link a hozzászóláshoz

Üdv mindenkinek

Mivel csak nemrég fedeztem fel az oldalt, így elég hosszú volt végigolvasnom az eddigi hozzászólásokat.

Kedvenc fajaim:

Közös tudat: az meg mi?

Ent: miért nincs ent a mágusban? Vagy van? JK :) NJK Szörny

Elf: a kedvencem, mert ők is szeretik a természetet, az állatokat, és az életet.

Ember:jó, mert a legtöbb helyen kalandozhat.

Félelf: még nem próbáltam

Ork: a tesóm egyik kedvence, mert az IQ-ja megegyezik az övével.

Törpe: Volt már egy tolvaj kalandozó társam. Nincs vele semmi bajom.

A karakterem tudott fölötte íjászni.

Khál: Már volt szerencsém játszani egy olyan csapatban, ahol volt egy és tetszik. Gondolkozom rajta hogy elindítok egy khál fejvadászt.

Amund: Most egy gladiátornak mesélek. Azért engedtem, mert jó az előtörténete. Majd kiderül.

Dzsenn: még nem volt szerencsém találkozni vele. A tesóm szeretne egy bárdot indítani.

Wier: a nagybátyám egy nomád sámánt szeretne indítani. Még meggondolom engedem-e.

Az ETK és MTK fajai kimerültek. A többi kieg. nincs meg, az azokban kiadott fajokról nem tudok véleményt formálni. Mivel kezdő vagyok, nem tudok sokat a fajokról és Yneven betöltött szerepükről, történelmükről, elfogadottságukról.

Szerintem minél több és érdekesebb faj van Yneven, annál érdekesebb kalandokat lehet kitalálni.

Szeretnék ezúton segítséget kérni.

Most egy Amundnak mesélek, erről szeretnék többet megtudni. Milyen kalandokba keveredhet a faja miatt.

Válaszotokat előre is köszönöm

Woodman

Link a hozzászóláshoz

woodman: ne hari, de én sajna nem az amundokkal kapcsolatban fogok irna, hanem azzal, h mielött inditanál egy khál fejvadász, azelött...: min 1év rendszeres magusozás, EMBER fejvadásszal, vagy valami nagyon haonlóval, de akkoris az embert ajánlanám, h egyáltalán megismerd eme széleskörű, félelmetes, hirhedt, de senki se tud pontosat velük kapcsolatban... és nem is szeretne, mivel akinek valamiféle kapcsolata is van, avagy volt egy fejvadásszal, annak sokkalta jobban kell vigyáznia az életére...

nem ismeri őket szinte senkise, mivel iismerhetetlenek, nem tudhatod, hogy mikor mit fognak tenni...feláldozzák-e nyamvadt életed, mivel érdekeik nem pontosan egyeznek meg a tieiddel...

khál fejvadász t, meg akkor indits, ha már tudod, h hogyan kell rendesen kijátszani egy fejvadászt, és egy "egyszerű" khál harcost, mivel a kaszt szerint hihetetlen önfegyelmük van, ellenben a khálok a hihetetlen önfegyelmükről hiresek... :? elöbb üt, majd vág, majd csak a utána kérdez...

szal ha már kitudod játszani eme 2őssséget, és még egy csomó egyebet, ami eme párositást jellemzi, akkor nyugodtan ajánlom, de csak azért, mert gyorsak, erősek, és ügyesek, ne jácc velük.... de most komolyan ...

mint egy jó tanácsnak szánom eme kis leirásomat...

Link a hozzászóláshoz

Woodman: Ent nincs a magusban, nem is volt, nem is lesz.

Egy amundra kb. 10-szer annyi veszély leselkedik yneven, mint pl. egy elfre. 8) Kalandozni vele, majdnem egyenlő a biztos halállal, főleg a dzsad és elf államokban. :wink: ugyanis MINDENKI utálja őket.

Nem tudom hogy hallottál-e az amund manifesztációs háborúról?

Link a hozzászóláshoz

Üdv!

semmi baj, huszár, megértem, nem tudom mostanság miért vagyok ilyen hangulatban... :oops:

az erősek fennmaradnak... ez a természet törvényen és ez az orkokra is vonatkozik... egyébként meg szapora jószágok... nem szeretem őket tulzottan, de azért elfogadom hogy van eszük... de jó Gemet bosszantani.... :twisted: :oops:

az entekhez leginkább hasonlító lények a nardaelek... de nem entek! kötődnek az erdőkhöz, de inkább elfre hasonlítanak...

Link a hozzászóláshoz

Vaskezű is elvolt, izé elvan.

Necro:De harapós kedvedben vagy. Azért nem kell ennyire bántanod minket, nem csináltunk semmi rosszat. :cry: :cry: :cry:

Tetszik az amund ezen tulajdonságai, de ugyebár csak kivállt lehetek és egyépként is elég emberi vagyok, emberek neveltek. Néha csinálok egy-két szemétséget, dehát ettől élvezetes a játék, ezért jó mágusozni, hogy az vagy ami szeretnél és szint korlátlanok a lehetőségeid. Én is ezért játszok és más is, ha az embrek kritizálják azt ami neked tetszik akkor elveszti értelmét az egész, mert mindenki más és mindenki az mait választ. Mindenki maga dönti el hogy mi az amit jónak lát és mi az amit nem, és ezért senkinek semmit se lehet felróni, és egyépként is mindenki máshogy látja a világot.

Link a hozzászóláshoz

Vagy nagyon összeszoknak és marhajó barátok lesznek, vagy az első pillanatban megölik egymást. Ez a karakterek mentalitásától függ. Szvsz ha a jellemük rend illetve élet körül forog, akkor talán sikeül, de azt az elfet ill. amundot a fajtársai ezentúl kinézik, hisz egy hőn utált fajjal barátkozik. Mondom, csak a karik mentalitásán múlik... vagy egy nagyhatalmú varázslón aki megbékélteti őket, de az már durva. :roll:

Link a hozzászóláshoz

A hozzászóláshoz be kell lépned, vagy regisztrálnod Kalandozó!

Kizárólag a városőrség által átvizsgált kalandozók hagyhatnak válaszokat.

Kalandozónév regisztrálása

Regisztált kalandozóként felhőtlenebb az élet!

Csatlakozás a Kalandozókhoz

Bejelentkezés

Már velünk kalandozol? Lépj be!

Belépés
×
×
  • Új...