Jump to content
Kalandozok.hu - M.A.G.U.S.

Melyik a kedvenc fajod?


Sychter

Recommended Posts

Ahhoz, hogy egy a kozépkorhoz hasonló világban utáljanak valakit, nem kell, hogy gonosz legyen, elég ha másmilyen, mint te. Kivétel talán csak az olyan helyek, mint Erion. Szóval én nem nagyon vagyok tisztába vele, hogy hogyan néz ki az amund, de biztos nem úgy, mint egy normál ember. A szeme pl. tök más, ha jól emlékszem. Na ez pont elég, hogy felnyársalják, vagy máglyára tegyék egyes elmaradottabb helyeken, akár gonosz, akár nem. Az elfeknek, törpéknek csak az a mázlijuk, hogy viszonylag elterjedtek, bár szerintem őket is erős ellenszenv vagy utálat kíséri Ynev nagy részén.

Csak hozzáteszem, hogy az én karaktereim némelyike már a félelfeket is jobban megvizsgálná, főleg belülről:)))

Link a hozzászóláshoz

Üdv mindenkinek

@huszár

Te biztos jóval tapasztaltabb vagy ezen a téren, ezért megfogadom a tanácsodat.

Én egy Khált szerettem volna játszani mint testőr, úgy gondoltam emiatt lessz fejvadász (ha jól tudom ilyen fejvadász is van) ha nincs légyszi írd meg. Köszi.

Alkyone

Pedig én szeretem az enteket. :(

Én csak annyit tudok az Amundokról ami az MTK-ban le van írva.

Gem Kapocs

Köszi ezzel is okosabb lettem.

Woodman

Link a hozzászóláshoz

nem csak azt mondja valaki, h én biztosan csak a tápja miatt szeretem a khálokat, de hogy mit mondok, és gondolok erről az tük mindegy...

amugy, aki dzsennel, wierrel jön, asszem annak is 1200 tp kell lecsangetnie, mig az elfekért 800 kell leszámolni... szóval éljenek a mocskos emberek, akik elnyomnak mindnekit.. és csodálkoznak azon, h nem szerti kifejezetten őket a többi faj... nem is értem mért ... :evil: :evil: :evil:

manndil: remélem nem értettél félre, és eme értéek a TT-ben szereplő khálokra, és fajokra vonatkozik.... amugy ilyen nics... remélem....a khálok viszonylag új leirását ne küldjem el, ha már velük jáccol, mivel ez szvsz nagyban megkönyiti a dolgodat, de szinte mindenben....ez nem az, ami ki van rakva itt az oldalra, mert még nincs átnézve, de nem is baj...

Link a hozzászóláshoz

Venes: Bocsi ha harapós kedvemben voltam. Néha ilyen is tudok lenni..... :) De csak ritkán.

Visszafelé:

A fajok miért kerülnek tp-be? Nagyon egyszerű a magyarázat. Ha valaki szerepjátékos, az megtesz mindent hogy az általa megálmodott karaktert eljátszhassa. Ha ez így van akkor nem sajnálja azt a800 vagy 1200 tp-t erre a célra. Ha viszont valaki a számértéket figyeli csak egy karakterben akkor az nem fog fajjal játszani, mert az nem eléggé tápos.

Ezzel teljesen egyetértek. Nem azért kellenek a fajok mert +t adnak valamire.

Gem megnézem én azt amikor te megütsz egy nőt :) De ha mégis, hát ne legyek ott :twisted:

Link a hozzászóláshoz

Üdv mindenkinek

Tehát az a kérdés, hogy mi a kedven fajom? Hát akármilyen hihetetlen nekem az Ember az. Lehet, hogy tulságosan maradinak gondoltok de mivel ember vagyok úgy gondolom ezzel a fajjal tudok a legjobban azonosulni (ez is talán olyasmi, hogy egy boy sem tud játszani teljes odaadással egy boszorkányt ha még is így tesz megijednék :o :shock: :wink: ) Ugyanakkor mivel emberközpontu világban játszunk ez előnyös is lehet. Az emberrel való játék is lehet ugyanolyan nehéz mint egy elfé-hisz ez töbnyire inkább kaszt és elfogultság kérdése...

Persze ez nem jelent azt, hogy csak ember karakterem van jelen pillanatbban is koboról Yneven egy 7. tsz. vadorkom a Halálhozók törszéből. eléggé szeretem az orkokat. Talán az előző hasonlatomnak ellent mond egy félelf boszorkányom de ő már rég be

Link a hozzászóláshoz

nem elég szegénynek, h húzott füle van, ráaádsul az egyik más, mint a másik, az egyik emberi, mig a másik elf???

arra lennék kiváncsi, h akkor csak azon az oldalon van jobb hallása, mint az embereknek, ahol az elf füle van???ha igen, akkor szinte azonnal megőrül, ugyanis az egyik fülével másképp hall, mint a másikkal, és emiatt az agynak -azon kivől, h sokkalta több melója van - két vagy több féle jelet kell értelmeznie, ráadásul több féle módon kell kodolnia értelmezni, és az illető valószinűleg baromira szarul van....

nekem volt pár napig olyan problémám, h a bal fülemre teljesen máshogy hlottam, mint a jobbra.... a bal fülemben valamitől visszhangzottak az elhangzott szavak, és időnkként majd megőrültem tőle...ezt csak azért irtam le, h lásd manndil nem a hasamra ütve irtam azt, az illető majd megőrül a halláskülömbségtől, én ezt a sjaát fülemen tapasztaltam.... szal baromi rossz....

Link a hozzászóláshoz

Hogy miért ölik meg szívesebben az amundokat, mint bárki mást? Azért mert végigszivatták Dél-Ynevet a manifesztációs háború idején. Nem illeszkedtek be a társadalomba, tehát olyan fegyetlen vérengző fenevadakként élnek a köztudatban mint a farkasok, csak kiszáíthatatlanabbak és erősebbek. A háború nemrég volt, így az emberek 60-70%-a tudja hogy néz ki. Könnyen felismerhető a szeme helyén levő fehér búraszerű valamiről, ami sötétben ráadásul kéken világít (ultralátás)

A faji ellentétek, a neveltetésből adódóan pedig a jellemen felül állnak. Legyen itt a legdurvább ás legjellemzőbb példa. Egy Élet rend jellemű dzsenn szemrebbenés nélkül megöli az amundot, az élet és rend védelméen, hiszen az a "vadállat" úgyis legjobb esetben is emberek tömegét irtaná ki.(valószínüleg) A faji diszkrimináció feltétlen szükséges az életbenmaradáshoz, az az egy két jólelkű amund a lehetséges veszteségek ellenében pedig elhanyagolható. E példát értsétek bármely fajra.

Hogy adhatnál tp-t a fajodért cserébe? első szinten kéne játszanod hoszú kalandokig úgy hogy a többiek exponenciálisan fejlődnek melletted, annak ellenére, hogy a valóságban te fejlődnél úgy velük szemben? Ez a valóság eltorzítása, és 10. szintre úgyis behozná magát. A játék lényege a valóság letükrözése. A KM-nek a valóság mintájára kell alkítani a homályos szabályokat, és egy ilyen elem erős kételyeket ébresztene minden realista lelkében

Link a hozzászóláshoz
ne hari nefi, de ehhez minek is besti?mert ha jól sikerült követnem a fórumon való irogatásokat, akkor itt arról van szó, h melyik faj, mennyi tp be kerül a TTbe??, ha azzal akarsz mennei...

az elfek 800..anyyira azért nem ritkák... de lehet benn valami...

jól van na lehetséges, de én csak úgy magától vetettem fel, hogy lehetséges-e ez a megoldás...

Link a hozzászóláshoz

A hozzászóláshoz be kell lépned, vagy regisztrálnod Kalandozó!

Kizárólag a városőrség által átvizsgált kalandozók hagyhatnak válaszokat.

Kalandozónév regisztrálása

Regisztált kalandozóként felhőtlenebb az élet!

Csatlakozás a Kalandozókhoz

Bejelentkezés

Már velünk kalandozol? Lépj be!

Belépés
×
×
  • Új...