Jump to content
Kalandozok.hu - M.A.G.U.S.

Melyik a kedvenc fajod?


Sychter

Recommended Posts

Azt is mondhatnám, hogy a Khálok a legjófejebbek, állandóan rakoncátlankodnak, lenyesnek egy két fejet, megcsonkítanak pár testet csupán a gyermekkori játékláz miatt. :twisted: Jó tudom, ez nem igaz, csak úgy jól hangzott és leírtam. :wink:

Egyébként az erdőpille mióta játszható? :shock:

Con Salamander: Tudom, olvastam az Acél és Oroszlánt (megvan). Csak én úgy láttam, hogy riválisok és a törp mester sem szerette a rövidéltűek társaságát, meg az új módszereket. Ettől eltekintve még lehetnek nagyon jó haverok a Gilron papok meg a Törpök.

Link a hozzászóláshoz
Lehet, hogy sokoldalú az ember, de ha összekerülne egy orkkal, vagy egy khállal puszta öklös küzdelemre, hát nem sok esélye lenne. :)

Nos lehet hogy 1ember összetörne...de mondjuk 1 vasmarokkal megáldott törpe...(gondolok itt 19-20-as erőre)...szerintem simán felvenné a harcot pusztakézzel ezek ellen :twisted: ....de ez csak szvsz(mivel én picit elfogult vagyok a törpék iránt.. 8)

Link a hozzászóláshoz

Attól függ mit értünk pusztakezes harc alatt. Mer ha csak azt, hogy nem lehet fegyvereket használni, akkor még a sámánom is simán elkalapálja :D igaz beletesz ezt-azt :D De ha tényleg ökölvívással döntik el a dolgot, akkor az embernek nem sok esélye van.Bár az sem mind1, hogyhogyan nevelkedett az ember, miéyen életet élt.Mert mondjuk ha az az ember történetesen egy barbár, akkor azért eléggé jó esélye van.

Link a hozzászóláshoz

és ha az az ember történbetesen egy harcművész, akkor....d3e szvsz itt álljunk is meg abban,h túlon-túl ragozzuk a tényeket...

én ikább ugy védeném ki, h egy khálnak nem egy ebere ellen kell(ene) küzdenie, hanem egy vasmarkú törpe, v egy ork, v több emeber ellen, és szvsz ez működik hasonló esetekben is, tehát amikor egy ork az ellen, és csak puszta kezes harcról van szó, akkor rá küldenek pl 3-4 emebrt...de ugyan ez vonatkozik a többi más fajnál...

egy fajnak nem az az előnye, h mekkorát sebez ezzel, v azzal, hanem az, h gondolkodj ugy mint ahogy, képzeld magad a hejébe, és akkor máris más szemmel nézed majd....

Link a hozzászóláshoz

Leviathan!!Nem tudom hogy taposnál meg te az erdőpilléddel engem mikor az én törpöm már 1x eltaposott téged 2 az én törpém csöppet sulyosabb :?: 8)

Ezzel viszont nekem újat mondtál...hogy az erdőpille tud repülni...de ha már így van tájékoztatnál milyen magasra milyen gyorsan...stb...

meg ha eszedbejutna egyéb különleges képességeiről...Azt megköszönném..

Link a hozzászóláshoz

Előbb olvasd el az erdőpillét aztán rájössz, hogy a taposás nem is olyan egyszerű. A másik, hogy az erdőpille nem tud téged megtaposni, de sok más csínyt el tud követni, hogy bosszancson. Az erdőpille kasztokat is érdemes elolvasni. Ha ezekután kérdésed van, közöld. Az erdőpillék nem egy mindennapi látvány. Érdemes lenne elolvasni a Bestiáriumban leírtakat is. Van ott egy kép is, valamint az ET-ben a Boszorkányoknál, vagy a mágiájuknál is van róluk kép, egy szitakötővel. Nézd meg, olvasd el és gondolkodj. Az erdőpille nem egy szánalmas kis nyomorék, mint azt sokan gondolják. Nem is egy kyr-pusztító. Én elsősorban varázslónak ajánlom.

Link a hozzászóláshoz

igen térben is ki kell számitani, de nem ez volt a kérdés....

mégis mennyivel módosul a sebzés egy erdőpillével???akármivel is..de tegyük fel megütöm az erdőpillét, egy huszadik szintű harcművésszel belső időben megütöm...ez t csak azért irom, h ne irhasd azt, h meg se tudod ütni...

szal valami úton-módon eltalálom egy egyszerű rövidkarddal.vagyis egy embernek annak minősül, de egy erdő pillét ugye sokkalta jobban meg sebez???

nos ugyanez vonatkozik a tűzkitöréses dologra...

Link a hozzászóláshoz

Nos az erdőpillét, ha megütöd bennsőidőben, akkor valószínű, hogy utána magadat is meg kell majd ölnöd mestered előtt, mivel egy nálad jóval gyengébb lényt öltél, meg akinek esélye sem volt a bennső időddel szemben... (egy harcművész sosem bánt nála gyengébb teremtményeket) De egy erdőpille 1 Ép-vel indúl +az egészségének 15 feletti részével. Fájdalompontjai igen alacsonynak számítanak. Tehát, ha túlütsz egy erdőpillét, azaz telibe találod, nem valószínű, hogy túléli... Ezért teljesen védekező harcmodort folytat, és általában bosszantja az embereket. Az elfek soha nem bántanák őket... (de ez fordítva is igaz) Egy erdőpille pszivel, mágiával és mérgezett nysilakkal lehet veszélyes. De, ha te (tegyük fel) egy ember harcos vagy, nem tűnik logikusnak, hogy egy erdőpillét megtámadjál, puszta rosszindulatból...

Adok egy helyzetet:

Egyedül vagy ezzel a harcossal.

Belép az ajtón 1 lovag, 1 harcos, egy csuklyás alak, és egy erdőpille... Melyiket támadod meg??? :P

Link a hozzászóláshoz

hmmm...

fogas kérdés...nos a csukjásba belehajitanék vmi mérgezett fegyvert, és elkezdenék rohanni az ajtó felé, méghozzá ugy, h látványra a leggyengébb ellenféllel keljen ütköznöm...és hidd el nem a lovag, és nem is a harcos lesz...a harcos tudna egyedül urolérni, a lovag lassan, viszont brutálisan hatékonyan támad, a csukjás elől meg jobb mindenképp futni...a harcosban meg reménykedem, h gyorsabb vagyok nála, és a legkissebbb alakot félre lökve kijutok, és eltok menekülni....

de még mindig nem ez volt az alap kérédsem, a kérdés az volt, h mennyivel módusul, ha egyáltalán módosul a sebzés az erdőpillével szemben, akármivel is támadom meg, hisz ha nálam tőr van, az nagyobb az egész testénél, najó nem nagyobb, de akkoris hatalmasnak számit...az ő méreteivel...vagy mit csinál, ha én a falhoz akarom "szoritani" egy dobó tőrrel??erre van megoldás, mert azt tudom, h becélozni a méretei miatt szinte lehetetlen, ellenben egy dobótőrn már nem célző fgyvernek számit, akárcsak a dobó háló... :twisted: :roll: :shock: :P :x :twisted:

Link a hozzászóláshoz

Na figyu, ha a csuklyás allah mondjuk egy Ranil pap, akkor bizony megbánod barátom :D. Föleg ha a társai is vele voltak a városban. Ha az Unióban követed el... jobb nem is beszélni, de ha Ranagolita, akkor meg pusztuljon! Adjunk neki. Másrészt egy erdöpille mit keres egy városban, szegényke 1 épvel ki nem teszi a hön szeretett erdöcskéjéböl a szárnyacskáit...

Link a hozzászóláshoz

ha ranagol pap, akkor az erdő pille, már rég nem élne.

tök mindegy miaz, a lényeg, h minél messzebb legyen tőlem...szvsz igy gondolkodhat a legtöbb harcos, vagy már alapvetően nem bonyolódik harcba....

más kérdés, ha történetesen velem esik meg a dolog, mer akkor - vissza térve a topic cimére - egy khál harcos az illető, és akkor a khál azér elég hamar felméri, h akkor itt most ki fog kit fellökni...de ő ijet nem fog tenni, mer ő egy khál...de ezt assez most hagyjuk...szal elöször akkor is a legkissebbben próbálok meg majd áttörni....

Link a hozzászóláshoz

Az erdőpillét minden ugyanúgy sebzi, mint bárki mást. Azért kicsi az Ép-je, az Fp-je. Nehéz lenne a maguson belül egy újabb rendszert használni. Épp ezért kapja csak meg a 15 feletti részeket, állóképesség és egészség terén. Ezért ajánlom varázslónak. A termete és a súlya miatt nem kell sok manát költenie magára. :mrgreen:

Link a hozzászóláshoz

Hogy? Mióta? Mikortól? ...izé... Ezek a fajok mióta játszhatók? Le vagyok maradva... Ezekről a fajokról hol írnak? A Bestiáriumon kívül...

Végülis, ha a szabályokat nem vesszük figyelembe, akkor mindenki a saját egyéniségét alakítja ki, csak ezzel az a baj, hogy így hatalmas káosz lessz. Na jó nem baj... De igaz, miért is kellenek ezek?

Link a hozzászóláshoz

A hozzászóláshoz be kell lépned, vagy regisztrálnod Kalandozó!

Kizárólag a városőrség által átvizsgált kalandozók hagyhatnak válaszokat.

Kalandozónév regisztrálása

Regisztált kalandozóként felhőtlenebb az élet!

Csatlakozás a Kalandozókhoz

Bejelentkezés

Már velünk kalandozol? Lépj be!

Belépés
×
×
  • Új...