Jump to content
Kalandozok.hu - M.A.G.U.S.

Melyik a kedvenc fajod?


Sychter

Recommended Posts

A kérdések szerintem is jók. De mivel a frissítésre még várni kell, és én most nem írom le ide, ami majd benne lesz, a válaszokra ég várni kell. Remélem nem sokat. Már várom a megvilágosult tekinteteket (AHAAAA!!!).

Akinek ezek után kérdése van az bátran szóljon. Ez az első kiegészítés. Pár nap múlva befejezem az elfek tanulmányozását, aztán megint az erdőpillére összpontosítok. Néhány hét múlva egy nagyobb terjedelmű (Summáriumba illő) leírást szeretnék adni, ami végre elfogadhatóvá teszi a fajt. Aztán végre lesz egy új teljesen kidolgozott faj. Ez lesz az erdőpillék aranykora.

Szép álmok ezek. A megvalósításuk persze nem ilyen egyszerű, de mint eddig is, véres verejtékkel azon leszek, hogy tökéletesre dolgozzam az erdőpillék világát.

Végül csak annyit, hogy a fegyverek közül csak a tőrt használják, a többi csak ritkaságként szerepel. De ezt most nem fejtem ki bővebben.

Link a hozzászóláshoz

Ami a fajok történelmét illeti sztem nem igazán szükséges hogy olyan gyökeres legyen(pl.: Udvari rok egyből ottvan az ETK-ban) az hogy a sebzést meg a minden egyebet ehhez a kis röpködő lényhez igazítsuk az meg megint olyan embert kíván kinek túl sok a szabadideje.

a hangya meg azért olyan erős termetéhez képest mert nem tud beszélni és még mutogatni se nagyon az erdőpillének meg kifejlett humorérzéke van és akár komolyan is el lehet vele társalogni

Link a hozzászóláshoz

Üdv!

Sztem nem kéne ilyen fajokról vitázni, mert meg lett csinálva, ha nem tetszik akkor nem veszed figyelembe. :!: de sztem ez már csak hüléskedés hogy minden egyes fajt + kasztot ki kell dolgozni mert már így is anny minden van hogy egyszerűen nem tudok választani :D . Ezzel most senkit se akartam megbántani, de ha valaki arra adja a fejét hogy megcsinálja akkor legyen benne annyi tisztelet azok felé akik el fogják olvasni hogy igényesen csinálják meg (ez most nem az EP-ről szólt ), mert nem egy olyat olvastam már hogy elment a kedvem az egész játéktól...

Kedvelem az egzotikumokat és az egyedi dolgokat de sztem már túlzásba visszük ezeket kidolgozásokat, ha vmi újra vágysz akkor próbálj meg változtatni az eddigi karaktered jellemén vagy eszméin vagy mittudom én, de ne rontsuk el azzal mások játékát hogy olvas itt egy új fajt amit kipróbálna de nem teheti mert nem engedi a KM vagy a játékostársak leszólják hogy pl.: egy EP-vel játszik (nem leszólás akart lenni)

:(

Link a hozzászóláshoz

Az, hogy a karakternek változik a jelleme, nem jelenti azt, hogy erdőpille lesz. Nekem tetszik az életmódjuk, és az, ahogy viselkednek. Én imádom az erdőpilléket, és ezt semmilyen más faj nem tudja utánozni. Ha a KM valamit nem enged annak jó oka van, és nem az, hogy tetszik-e neki, vagy sem. Amúgy az erdőpille nem a harc terén mutatkozik meg igazán. Egy háborúban valószínűleg a fák közé rejtőzne, vagy elrepülne. Nem zavar engem az egy ép, mert az erdőpillémet, még sosem ölték meg, ha harcolt, akkor a mérgei mentették meg. Persze volt egy eset, mikor egy orkot felbőszítettem, akkor a szobámnak a padlóján kerestem egy lazább deszkát, és az alá bújtam el. Ott töltöttem az éjszakát. De nem azért, mert így akartam, hanem mert az ork feldúlta, és a szekrény sarka pont arra a deszkára esett, ami alatt az erdőpillém feküdt. A megmenekülésem a fogadósnak köszönhető volt, aki másnap rendet rakott.

Ez a történet egy rosszabb fogadóban nem lett volna ilyen könnyű.

Az erdőpille nem egy Ép-ből, hanem egy stílusból áll. Az eljátszása nehéz, de én rengeteg előnyt látok benne, épp a mérete miatt, és mert tud repülni.

Amúgy én egy nyitott ablakon át berepülve keresek szállást. Ha nincs ilyen a kémény a fák, az erdő szintúgy megfelel. Bár a kémény sok veszélyt rejt... :twisted:

Na azért egy erdőpille nem olyan csirke. Amúgy a leleményes JK-k jól ki tudják használni. :lol:

:mrgreen: - Ezt csak azért, mert jól néz ki! Ez a kedvenc jelem...

Na mindegy.

Link a hozzászóláshoz
...Furcsa, de ott azt írja, a jellemük káosz halál.

Ezt azért nem vártam tőlük.

At hittem, hogy azok a fiúk igazán rendesek és barátságosak. :(

Üdv!

Madovick az a korcssárkányokra vonatkozik, az őssárkányok a faji háborúk végefelé "örök" álomra szenderültek, csak néha ébrednek fel. Káosz Halál jellemmel nem hiszem hogy az aquirok ellen háborúztak volna. Ezért kellett az Opálhajósnak levarázsolnia a harmadik (most már vak) holdat Ynev egéről...

Link a hozzászóláshoz

Üdv!

Madovick: Az Opálhajós egy Tredt tanácsbeli aquir volt akinek valamilyen mágia segítségével sikerült levarázsolnia az égről ezt a holdat. A holdnak a fénye a sárkányok megkövült könnycseppjeiben záródott. Asszem valamelyik Legendák és Enigmákban olvastam, nem tudom sajnos most így hirtelen hogy melyik volt az :roll: . Majd utánajárok és abban az van leírva hogy hogyan sikerült az Opálhajósnak túljárni az elfogására küldött elfek és egy driáq (elf testet öltött sárkány) eszén.

Link a hozzászóláshoz

Sziasztok!

Az elfek, ha jól játszák őket nagyon esendőek. Nem találják a helyüket az utódfajok között. Mondjuk ki kicsit le is nézik őket. Ez meglátszik modorukon és stílusukon. Szal ritka az elf-utódfaj barátság. Ebből kiindulva pedig már látszik is az elf faj abszolute hátránya. Biztos értitek mit akarok mondani.

Ez a hátrány egyébként csak az embernek nincs meg. Persze, ha a game Sirenarban játszódik... :)

Link a hozzászóláshoz

De egy kisseb ilyás 110 méterről tökéletes könnyedséggel kilövi a bal szemát a BM-ed nek, ugyhogy tulságosan ne becsüljük alá őket. Pláne ha egy Kráni elfről van szó. De én még a Sirenari erdőjároktol is távoltartanám magam...

Tény, hogy a nekromancia eredetű varázslatok hatékonyak ellenük. És valóban felfogásuk nem feltétlenűl alkalmas az embernépek társaságához, de ennek ellenére bármelyik kasztba tartozó Elf méltó ellenfele lehet bármelyik JK-nak.

"Elfek, tökéletes kasztal kombinálva legyőzhetetlenek."

Ez viszont nem igaz Lord Asriel. Mindenkinek lehet találni veszélyes ellenfelet, vagy feladatot.

Link a hozzászóláshoz

A hozzászóláshoz be kell lépned, vagy regisztrálnod Kalandozó!

Kizárólag a városőrség által átvizsgált kalandozók hagyhatnak válaszokat.

Kalandozónév regisztrálása

Regisztált kalandozóként felhőtlenebb az élet!

Csatlakozás a Kalandozókhoz

Bejelentkezés

Már velünk kalandozol? Lépj be!

Belépés
×
×
  • Új...