Jump to content
Kalandozok.hu - M.A.G.U.S.
Keresés Itt
  • Több lehetőség...
Eredmények keresés, amik...
Eremények keresése...

Melyik a kedvenc fajod?

Sychter

Recommended Posts

Najó, egyszer egyszer előfordul, hogy valami más fajjal is játszok, de ezeket csak 1 kaland erejéig szoktam használni, csupán vicces szituációk teremtésére, meg a jó poánokért. :D

pl Tybycsoky meg Warlock (és persze Nesire) azon kevesen közé tartoznak, akik láttak engem udvari orkkal játszani... aztán hogy ez mennyire ment... :roll: azt már csak ők tudják megmondani :D

TAO

Link a hozzászóláshoz

Huha, nem birom ki, irok ide is:)

A kedvenc faj? elég sok van...igazából a hangulattól függ...

Amiről azonban egyre többet olvasok, és amit már csak a kihivás nagysága miatt is minél nagyobb tökélyre akarok fejleszteni, az az elf.

Elég kevesen tudják jól játszani, mert nagyon megfoghatatlan... éppen ezért kihivás, aztán majd meglátjuk mennyire sikerül a tervem ;)

Link a hozzászóláshoz

Kedvenc faj: Egyenlőre az ember.

Valamikor régen játszottam félelffel, de nem igazán játszottam ki emlékeim szerint.

Viszont Pico nagy hatással volt rám táborban liveon a gnómjával, így még az is lehet hogy azt is kipróbálom. :) Majd egyszer. Ki tudja, ez a hangulatomtól fog függeni.

Link a hozzászóláshoz

Én még mindig amund fan vagyok, annak ellenére, hogy ewzen kijelentésemért sokan a pokolra kívánnak..... :lol: Vagy mégse? A lényeg, hogy szerintem az amund egy olyan tápos faj amely nagyon jól ki is játszható és a játékot, ha jó a KM, egy csapásra megváltoztathatja.

Link a hozzászóláshoz

Az amund szvsz egyáltalán nem tápos faj. Nem nagyon hiszem el, hogy valaki az összes különleges képességére megdobja az IQ-ját.

Viszont valóban nagyon tudja nehezíteni egy kalandozó csapat játékát, pláne ha a kaland valahol délen P. isz. 3692 és 3702 között játszódik.

A manifesztáció nem sokat kedvez egy kiszakadott amundnak, mind népe és mind a dzsadok, piaroniak és krániak haragjától tartania kell, és ezt a rá irányuló gyűlöletet ugyanúgy társaira is át szivárogtatja, ha azok elfogadták őt...

Ugyanakkor alapvetően gonosz természetű ez a faj. Harc, Szenvedés, Halál, hogy Amhe Ramun hitvallásáról említsek meg három szót. És lévén, hogy a többi amund isten papjai kiírtattak (talán Alexet kivéve) ezen isten kultusza az írány elv az amundok között.

Link a hozzászóláshoz

Na de kérem... az erdőpillénél nincs is jobb faj! :D

Én imádooooom!!!!!!! :D

Az erdőpillénél jobb faj nincsen. Az tényleg csak azoknak jó, akik iszonyatosan jól tudnak játszani! Mert csak a szerepjáték és a kreativitás számít benne. (Én természetesen erdőpillével nyomulok... Már egy aquir hatalomszóval is szembenéztem, bár az igaz, hogy miután túléltem elmenekültem...) :lol:

Erdőpille minden mennyiségben!

Link a hozzászóláshoz

Kijönni....??????

Hááááttttt szegény, nálam izzadhatna a karakter. No nem a meleg miatt, hanem azért mert én délen mesélek. De szerintem is érdekes egy amund karakter. Egyébként pedig nem mindenhol tudják az emberek, hogy mi is az amund szó jelentése. Pl.: a shadoni felföldön, vagy abasziszban a kutyát nem érdekli..... Ha nem hivalkodik nálam se fejezik le csak azért mert más a bőrszine.

U.i.:Na jó toron, és gorvik kivétel....

Link a hozzászóláshoz

Humanitás minden fokon,tudjátok csak ember vagyok és ráadásra elégedett is magammmal,tehát minek játszanék más korcs fajokkal-bahh méghogy elfszabásúak,emberszabású egész ynev-és azthiszem a szövegból létszik gorvicki vagyok tehát szerintem az erdőpille és az amund meg az elf meg a törpe meg mindenki más de legfőként a shadonikak zavaró tényezők.de amúgy békeszerető vagyok.ízlések és pofonok-de közhely-.

Link a hozzászóláshoz

Na de kérem... és a Dzsennek????

Bár Amund óta nagyon kedvelem az amund népet, azért nem játszanék vele. Túl sarkalatos lenne.

Elf se lennék, hasonló megfontolásból.

És ugye az ember, félelf még jó.

A Wier kettősségét talán csak Dragon tudja kijátszani (pláne elmesélni), azért ezt is passzolom.

Link a hozzászóláshoz

Üdv.

Nálam is az emberek dominálnak. Bár Ranagol eszméit részesítem én is előnyben, egyáltalán nem vagyok fajgyűlölő (lévén, hogy ez a vallás nem emberközpontú, álítsák akármennyire is ennek az ellenkezőjét a gorvikiak).

Játszottam már amundal, khállal, elfel, félelfel, törpével, udvariorkal, vadorkal, vierrel is. Mégis az ember az amej számomra a legjobban bevált, lévén hogy én is ember vagyok, valameilyen szinten könyebben megértem ezt a fajt. :wink:

De az igazi kedvencem a Vadork, mindegy hogy melyik törzsből és, hogy melyik nemzetségből. Számomra ez a faj igazi ínyencség, minden képmutatástól mentes, és komoly kihívás, ha valaki tényleg a legjobban akarja kijátszani az emberek civilizációjába keveredett páriát...

Link a hozzászóláshoz

Üdv!

Az ember szerintem is a messze legsokszínübb faj.

Azért kedvelem személy szerint, mert ahány ember, annyiféle szokás, jellemvonás.

Embereken belül fontos a származás, tehát egy dzsad kalmárdinasztia gyermeke pl. nagyon más lesz, mint egy shadoni nemes piperköc.

A Többi faj pedig ugyebár kisebb létszámban van jelen Yneven, ezért nincsenek is annyira eltérö jellemvonások (ez lehet hiba is :) ) , és egy elfendeli elf pl. nem nagyon tér el egy sirenari társától. Minden fajnak megvannak a pozitívumai és negatívumai is, az embernél az a pozitívum, hogy nincs negatívum.

Byez

Link a hozzászóláshoz

Üdv!

Szerintem Con Salamander alapvető faji személyiségjegyekre gondolt, az emberi fajra nem nagyon lehet találni, míg elfeknél, törpéknél vannak a fajra vonatkoztatható személyiségjegyek.

Egyébként mi ez a hülyeség a törp-elf gyűlöletről?

Eddig úgy tudtam ez egyes D&D világokról származó sztereotípia és Yneven egész jóban vannak.

Sylvanus

Link a hozzászóláshoz

Ülj oda az asztaltársasághoz...

Hozzájuk szólhatsz anélkül is, hogy bemutatkoznál. Ha ismert kalandozó vagy, Fedd fel kiléted hogy megismerjenek.

Vándor
Válasz a témára...

×   Formázott tartalmat illesztettél be.   Formázás megszüntetése

Only 75 emoji are allowed.

×   A hivatkozásodat beágyazta a gépszolga automatikusan.   Mutasd inkább hivatkozásként

×   A Pszi-emlékfelidézés sikeres volt.   Szerkesztőablak kiürítése

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Új...