Jump to content
Kalandozok.hu - M.A.G.U.S.
Keresés Itt
  • Több lehetőség...
Eredmények keresés, amik...
Eremények keresése...

Melyik a kedvenc fajod?

Sychter

Recommended Posts

Na hagyjuk ezt az evolúciós marhaságot!

Vagy ha már ragaszkodunk hozzá, akkor helyesen. Minden, hansúlyozom MINDEN élő faj azért létezik, mert evolúciós szempontból sikeres. A sárkányok, démonok, aquirok, stb. lehet, hogy "fejlettebbek", DE (Yneven) egyedszámuk ELENYÉSZÕ. Ez is egy "mértéke" az evolúciós fejlettségnek, és ebből a szempontból felülmúlják őket a humanoidok. A Dzsennek elméje, intelligenciája kiemekedő, mégis érzelmileg "satnyák", az amundoknál ez fordítva igaz. A Khálok bitang erősek és gyorsak, igazi ragadozók, cserébe viszont rövid életűek. Az elfek pedig hosszú életűek, viszont szaporodásuk enyhén szólva gyenge ütemű és ezt még lehetne folytatni...

Az összes faj sikeres. Ezért maeadtak fenn.

MINDEGYIK AZ EVOLÚCIÓ CSÚCSA ÉS EGYIK SEM.

Uff, én beszéltem :lol:

Link a hozzászóláshoz
Hi!

Nem is láttam ezt a fórumot még.

Hát természetes, hogy a Dzsennek az evolúció csúcsai!

A Sárkányok, és egyéb aquir korcsok ideje lejárt, maradnak a tisztavérű Dzsennek :)

Mental-Isten-Császár-Rulezzzz :)

SAS

Köhöhmmmmmmm ebbe most belekötnék.....az amundok és nem a DZSENNEK!!!!!!!! :twisted: Az AMUNDOK!!!!!!

:lol:

Link a hozzászóláshoz

Én nem tudom....engem annyira a törp se fogott meg...És én személy szerint khálal se lennék. :oops: Bocs azoktól akik szeretik.

Én főleg emberrel és amunddal szeretek lenni, ha lehet ilyet mondani. Bár most kifogom próbálni a dzsenn-t is, de már előre nem jön be annyira, mint az amund, nekem túl ,,hidegnek" tűnnek, most ezt nehéz így elmagyarázni, meg hozzám személy szerint nem áll olyan közel a pszi. ha már ennyi mindent írtam ellne, akkor jó kérdés lehet, hogy mégs miért próbálom ki??? hát ezt meg főleg nem tudom. :lol:

Link a hozzászóláshoz

nahh nekem a kedvenc fajom a félelf.emellett nagyon bírom még a khálokat, törpöket, dzsennek ugyahogy és a wiereket is komálom.

az embereket azonban nagyon nem szeretem, ez van.

dzsennet még nem próbáltam, de egyelőre nem is fogom, mert rettenetesen nehéznek találom a jéghideg számító logikát, minden fajta érzelem nélkül...brrrr.egyszerűen egy embernek egy ilyen mentalitást kijátszani...hááát huhhh.na

Link a hozzászóláshoz

Egyszerűen törödjetek bele a Dzsennek a világ urai. :)

Az Amundok is jók, mindíg is kedveltem a jól szituált rabszolgákat. :)

Ehhe... Vagy inkább rabszolga nőket. ;)

Az az érdekes, hogy a Dzsennek Asztrálisan is tápok, hiszen pont a magas asztrál jelöli, hogy uralkodnak magukon.

Az Amund meg = 0 Iq 0 Asztrál, mennek a kis háborgó lelkük után :)

SAS

UI: Nem komoly ám ;)

Link a hozzászóláshoz

Szerintem tök mind1, milyen faj, milyen kultúra... ha valaki tud játszani, és jól játszik, azt a karaktert, fajt játsza ki, amelyiket a "kezébe adják".

Okés hogy vannak kedvencek, de igazából mindegyiket ki lehet valahogy játszani, vagy legalább megpróbálni. Mindegyiknek van kihivása, amiért érdemes.

Link a hozzászóláshoz

Hi!

[...] igazából mindegyiket ki lehet valahogy játszani[...]

Ööö...

Nem tetted hozzá, hogy kivéve a Khált :D

Másrészt bármit ki lehet játszani, de mégis csak az az érdekes, hogy ki melyik fajt szokta leggyakrabban, és miért.

Itt van például Nesire, akiről még mindíg nem tudom, melyik a kedvenc faja ;)

SAS

UI: Persze tippjeim vannak :)

UI2: Ami viszont a rosszabb szerint elég lenne visszakeresni ha nem lennék ilyen lusti...

Link a hozzászóláshoz
Kedvenc faj... szerintem tudod :)

Amúgy én bármivel játszok. Amit a kezembe adsz, vagy legalábbis megpróbálom kijátszani. Bármilyen faj, és nem.

De azért elf a kedvenc.

Igen én is erre gondoltam, csak az volt a furi, hogy egy Amund letűnt isten nevét választottad nicknek :)

Persze a leírásából selytem miért ;)

SAS

Link a hozzászóláshoz

Ja akkor már értem miért tetszett Nesiré-nek az NJK-m. Olyan cuki. Kicsit sokat volt a napon az igaz, dehát tudod ilyen az élet. De, hogy őszinte legyek a Dzsenn-Wier lehet a legtápabb. He-he-he

Abban viszont igazat adok Nesiré-nek, hogy ha jó vagy akkor mindent tudsz játszani. Bár őszintén ennyi szerephez túl kis színház vagyunk.

Link a hozzászóláshoz
Bár őszintén ennyi szerephez túl kis színház vagyunk.

Ebben igazad van... valahogy mégis nekem ez a kihivás :)

Ezzel szórakoztatom magam, úgymond, hogy a leglehetetlenebb karaktereket játszom. Ebből sokat nem láttatok NYT-ben, mert ott a biztonságos talajon maradtam inkább, de pár emberke mesélhetne arról, milyen extrém dolgokat találok ki, igaz @huszár? ;)

Link a hozzászóláshoz

Sajnos csak a karaktered nyújthatott maradandót szép hölgy...

...izé ezt cenzúrázzuk mert még a végén nem élem meg a TT.-t

Csak nem egy egész bölénycsordára gondolsz. Mindegy majd elsőnek Mazsi mesél neked, és akkor nekem már nem lesz vele gondom.

Bocsi Mazsi (imádnivaló egy pacák ám)

He-he-he

Link a hozzászóláshoz

Ezzel teljesen egyet értek....nagyon egyébként nem is lehet váalsztani...sokszor érzi úgy az ember, hogy most lenne kedve, mondjuk egy törpét játszani, holott sose fordulna meg az illető fejében. És bár mint elöbb is említettem én is úgy gondolom, hogy egy jó játékos bármit ,,el tud játszani", de azért van olyan amit ,,szívesebben", ilyen nálam az amund.... :lol:

Link a hozzászóláshoz

Ülj oda az asztaltársasághoz...

Hozzájuk szólhatsz anélkül is, hogy bemutatkoznál. Ha ismert kalandozó vagy, Fedd fel kiléted hogy megismerjenek.

Vándor
Válasz a témára...

×   Formázott tartalmat illesztettél be.   Formázás megszüntetése

Only 75 emoji are allowed.

×   A hivatkozásodat beágyazta a gépszolga automatikusan.   Mutasd inkább hivatkozásként

×   A Pszi-emlékfelidézés sikeres volt.   Szerkesztőablak kiürítése

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Új...