Jump to content
Kalandozok.hu - M.A.G.U.S.

Melyik a kedvenc fajod?


Sychter

Recommended Posts

Üdv!

Speciel éb pl azt bírom az orkokban, hogy kiváló a szaglásuk nagyon erősek és jól bírják szuflával, ugyanakkor kicsit együgyűek...

Az egyik ork gladiátoromnak módosítókkal együtt 15-ös szépsége és intelligenciája lett. 8)

A khálok jellemükből fakadóan sajnos nem gyilkolhatnak csak úgy, de ha mégis gyakni kéne akkor igen látványosan lerendezi az ellenfeleket..

Az érzékei összességében a legjobbak.

Az NJK-kban félelmet kelthet csak a megjelenése.

De a legjobb tolvaj a goblin. Most a haverokkal játszunk és már 6-os szintű a tolvajom.A százalékos képzettségei ...hát igen 4db 50 alatt van,

a többi vagy 100 v. 90 fölött van. Meg azt bírom ebben a goblinban, hogy ahányszor nagy sz'rban van akkor elfut a 20-as gyorsaságával és a Mf-ú futásával.(ilyenkor természetesen sz'rban maradnak a csapattársak... :twisted: )

Link a hozzászóláshoz

8)

Üdv!

Nos szerintem:

-Khal: Igazán azoknak ajánlom akik szeretik a kihivásokat, és nagyon jó szerepjátékosok. Mert nehéz megjátszani azt hogy egy forma1 es buldozerrel, 45 el menetek városban elöre engedve az elözöket.

Magyarul Nehéz megjátszani azt hogy Ne használja ki 1értelmű emberfeletti :

Erejét, Gyorsaságát, Ügyességét, Egészségét,

Link a hozzászóláshoz

Elf a number one, mégpedig azért, mert olyan légiessek, kecsesek... és főleg a l"enézésük" miatt.

Bár néha imádok kijátszani egy a fákat védelmező, emberbarát hőst. :D

A number two az asszem az az ember, mert szabadságot nyújt, bár más extrát nagyon nem érzek bennük...

Más fajokkal egyelőre még nem próbálkoztam :P - kezdő vagyok-, de ez a kettő volt a legszimpibb közüllük.

Az még egy böhöm Udvari orkkal szívesen eljátszanék. Vagy egy hóbortos törpe pap... szóval ötleteim megvannak, de még nem kerültek kivitelezésre.

Link a hozzászóláshoz

Érdekes mód ém még elfel nem is játszottam. :roll: ha jól emlékszem. Kezdő karim félelf volt, de ennyi. Nekem ők túl ,,jók", persze nem a kráni ,,,bajtársaikról" beszélek most. :lol:.

Legjobb rosszat játszani. Valahogy én nem tudnék kijátszani egy szent és ártatlant. na jó volt próbálkozásom, de szerintem nem nekem találták ki.

Link a hozzászóláshoz
Nekem a kedvencem az aquir vérű kráni fejvadász, és asszem nem is lesz más kedvencem. Mondjuk majd legközelebb sötételf leszek, de nekem az aquir vérű kráni fejvadász a kedvencem.

Bár még jó at ember lovag is, de a hunter a legjobb.

Elf..

hm, első karakterem volt félelf, de valahogy nekem az nem menne.

Emberevő Hulla

Üdvözlet!

:) Szeretem az ilyen hozzászólásokat olvasni. Miért pont a legyőzhetetlen legnagyobb hatalommal és könyörtelenséggel rendelkező karakterek a kedvenceid? :wink: Ó, talán ráhibáztam az okra a kérdésemben. :oops: Félre ne ércs, imádom Krán gondolkodásmódját, és a benne élő emberek hidegvérét... De ez néha túl egy sémájú. A lovagiasságot, a szeretett, a becsületet is érdemes néha kipróbálni, bár ezeket más birodalmakban találod meg és más kasztokban.

Link a hozzászóláshoz

Köszi, Bahamuth-tól szerváltam az avatarom.

Szeretem az ilyen őrűlt karaktereket mint amiről beszélsz. Igazi KM csemegék... De őszintén mit lehet egy ilyen karival játszani? Feltételezem neked van egy ilyen karaktered, felvilágosítanál? Úgy képzelem kráni vágrehajtó vagy akiket bevetésre küldenek, semmi csapatmunka hacsak nem egy fejvadász osztagot küldenek, lévén, hogy melleted egy nem kráni karakter labdába sem rúghat, sőt több mint valószínű, hogy az ellenséged, vagy rövid időn belűl annak tekint téged.

Én próbálok reálisan gondolkozni, de egy élőholt kannibált, aki feltételezem őrűlt is ha mán személyiséggel rendelkezik, nehezen tudom elképzelni egy kocsmai jelenetben, egy hétköznapi megbízatás közben... 8)

Az más kérdés, hogy az élőholtak NJK karakterek, ettől most kanyarodjunk el, legalább nem szeráfista a karid. :wink:

Link a hozzászóláshoz

Élőholt verzió nincs, de élő az van. Hm, kannibál, most akarttam egy elmebeteg kannibál fejvadászt. Élőholtban nem akarok csinálni karaktert, mert az már minden határon túlmegy, még ha vicces is. Nos ilyen esetekben általában a többiek is hasonló erejűek de az akkor nagy horderejű kaland...

Egyébként életútnál én dwoon Ranil lovag vagyok, amit úgyanúgy szeretek, sőt még jobban.

Te tudnál kalandot mesélni egy 13. szintű kráni szabadvadásznak, aki a Birodalmi Klán tagja lopakodóval felvértezve, és még Chi harca is van???

:lol::lol::lol:

Emberevő Hulla

Link a hozzászóláshoz

Nos, valszeg tudnék, csak fel kéne készülni rá. Valami Renegát kaliberű kalandot dolgoznék ki neki. Kérdés az, hogy mennyire bírod ha szivatnak, mert ha nem is könnyen de meg lehet fogni egy ilyen karaktert is. Tény, hogy kihívás lenne, de a kaland tuti nem arról szolna, hogy hogyan pusztulnál el, csak gondolom te is akkor szereted a játékot ha megszorongatnak, de mégis a végén hejt tudsz állni...

Mert én így mesélek, mindenki szív egy kicsit, leverik róluk az utolsó szegecset is a vértekről, de a végén mégis talpon maradnak...

De ez már egy másik topic!

Link a hozzászóláshoz

Hmmm... hadd ízlelgessem a szót... Dwoon... hmm... Ranil lovag... mmm... Legjobb ;)

Olvasgatva itt a hozzászólásokat...

Én megfogadtam százszor is és be is tartom egy ideje, hogy embernek és félelfnek mesélek csak... Hogy miért? Mert más JK nem igazán illik bele egy partyba! Ez van, sem egy khál, sem egy elf, sem egy Aquir, se egy kráni, se semmi... Hogyha a partym pszhiopata karakterekkel játszana... hát annak sem örülnék, és valószínűleg a party látványos halálával fejeződne be a játék... Ez van... A tápos karakterekre pedig KMi kötelességemnek érzem rányomni a "kalandmesteri bélyeget". :D Szerintem a szerepjátékot nemszabad összekeverni az izomjátékkal, és ez gyakran előfordul a nem ember vagy félelf fajúakkal, de még azokkal is... lásd kráni fejvadász... stb...

Amúgy Ranil lovag: kérhetek tőled egy előtörténetet olvasásra? Kíváncsi vagyok, hogy mit találtál ki. :) előre is kösz!

Link a hozzászóláshoz

8)

Üdv!

Elöször is:

Hullazabáló..: Sötételf karakter..? nem mondom...

Nekem is van 1 olyan karakterem aki képes aquir hatalomszavakat kaibálni, de az egy Gho-Ragg BArbár aki MINDEN-be belemegy ahol ölni lehet, de nem mondanám gonosznak, inkább Rosszindulatunak, mert rengetegszer harcolt a jók oldalán.. de nem is ez a lényeg hanem az hogy minden legyözhetetlen feladatnak nekimegy és ezért "nem olyan táp"..

De egy wsötét elf..?

-90 Od ja van és

-Nemes nyelvek hadobál...

-Természetes úton halhatatlan

-Õk a legjobb (észrevehatetlen) lopakodók

-Aquir nyilpuskából halűlos lövés

-Ha jk lenne kab +20 Hm-e lenne szintenként..meg + 4 minden Fizikai tul-ra.

No a lényeg.. ez NAGYON NEM lehet játszhatóvá tenni.

d3st hez szólnék..:

Mint gondolom észrevetted ez egy szerepjáték :wink: ....

tehát a lényege hogy beleéld magad, és kijátszd a Nem létező, extrém lényeket, szituációkat.Ezért is igazi kihivás, egy Khál, Dzsenn, Ammund kijátszása mert jellemük, vagy külsejük, igen eltér a normálistól, Ezért is csak JÓ SZEREPJ

Link a hozzászóláshoz

Hát nem tudom... Khál járkál az utcán: "Fogjuk be és adjuk el gladitáornak, vagy öljük meg és a levágott fejét tűzzük ki a kapura, mert megeszi a kölkeinket" vagy hasonló...

Elf megy az utcán... tíz toroni mögötte a bokorban...

Amund megy az utcán... Szelíden visszafordul, amikor meglátja a falu népét vasvillákkal meg kaszákkal felfegyverkezve maga előtt...

De ezek most nagyon pihent példák voltak. A lényeg az, hogy az emberközpontú, rasszista világban, mint Ynev nem járhatnak-kelhetnek csak úgy az ilyen fajzatok. :roll:

Link a hozzászóláshoz

BYCS

Üdv!

Elöször is:

Hullazabáló..: Sötételf karakter..? nem mondom...

Nekem is van 1 olyan karakterem aki képes aquir hatalomszavakat kaibálni, de az egy Gho-Ragg BArbár aki MINDEN-be belemegy ahol ölni lehet, de nem mondanám gonosznak, inkább Rosszindulatunak, mert rengetegszer harcolt a jók oldalán.. de nem is ez a lényeg hanem az hogy minden legyözhetetlen feladatnak nekimegy és ezért "nem olyan táp"..

De egy wsötét elf..?

-90 Od ja van és

-Nemes nyelvek hadobál...

-Természetes úton halhatatlan

-Õk a legjobb (észrevehatetlen) lopakodók

-Aquir nyilpuskából halűlos lövés

-Ha jk lenne kab +20 Hm-e lenne szintenként..meg + 4 minden Fizikai tul-ra.

No a lényeg.. ez NAGYON NEM lehet játszhatóvá tenni.

Bocs, én voltam félreérthatő,

nálnuk a sötételf megegyezik a kárni elffel, csak fekete a bőre, fehér a haja, de értékeiben ugyan az. Nálunk nem kráni elf van, hanem sötét elf, sztem így jobb

Minden Jót:

Link a hozzászóláshoz

Emberevő Hulla: egy szót sem ejtettél a Ranil lovagodról!!! El vagyok szomorodva! Látod?! ---> :cry: :cry: :cry: :cry: Ennyire szomorú vagyok, szóval légyszíves valamit mesélj róla, mondjuk privátba!

Amúgy meg ha ennyire átformáljátok a világot, akkor az már nem mágus, hanem BYCS Ynevje vagy mittudomén ;)

Én még ígyis ellene vagyok a ghoragnak, meg ilyeneknek, mint JK, de mint NJK is naaagyon ritkán lehet őket alkalmazni...

Link a hozzászóláshoz

8)

Üdv!

Nos avalóban a Kráni elf az egy nagyjából elf csak gonosz!

Semmi fekete bőr meg ilyenek.. ezt szerintem jobban vadásznák mint az amundot (d3st), és így enm is nagyon vállalhatna klánbabeépülős, vagy a városban mászkálós küldit, míg egy átlaos kinézetű sunyi kráni elf, normál kinézettel, sokkal inkább jobb Fejvadásznak, mint, egy vöröszemű, feketebőrű, fehérhajú valami...

d3st.. Még anniyt hogy az mundot embernek nézik, és szinte istenitik, hiosz a szépsége lehengerlő, a nők ezért sem üldöznék, a féérfiak meg azért nem nagyon kötnek bele mert erősebb fizikumú mint az emberek.

nem viccből lettek megalkotva ezek a afajok, és aépp azért életképesek, mert megvannak azok az emberfeletti tulajdonságaik, képességeik, amikkel túlélik az üldöztetéseket!

pl: Igen a Khál-t ha meglátják sok városban üldözni kezdik, de pl: Pyaronban, Erionban,Északi szövetségbe,Elfendelben, és még sok NAGY városban nyugodtan mászkálnka a MAcsaklényeknek nevezett teremtmények , melyek hirhesek, Testi erejükről, mréhetetlen dühükről, és Mégis békés természetükről,! Ez benne van a sumiban, és a 2. TK-ban is, meg az hogy ezek ellen mindig a Város legjobbjait vonultatják fel! De nem azért mert megy az után.. Vagy ha igen sem ölik le egyböl, de természetesen a nagyképű, hiú urak vadászatot indithatnak ellenük, és ime 1 küldetés! Esetleg Shadon-ban van oly mértékű Rasszizmus ami neki is komoly gondot okozhat!

Link a hozzászóláshoz

Ezt most nagyon offenzívnak érzem.. :o

De azért az amundot is fel lehet ismerni valamennyire szerintem, másrészt meg azért játszom magust, mert Ynev rulz ;)

Az Unióhoz meg Ranilhoz elég a PPl2 és az Északfölde. Azért játszom ezzel, mert ez ragad meg leginkább (bár én mindig a lehető leg anti-szociálisabb karaktereket játszom valamiért :D pld félvad Gangrel, komor Ranil lovag, véleményét nem eltusoló Order of Hermes, vagy 4000 éves Verbena (tulajdonképpen csak 80, mert szoborrá változtatták az antik Go.ban és felébredt a második vh végén...) ... Szóval én nem szeretek a szürke gladiátorokkal, az izombrujahkal, meg sztereotípiákkal lenni. A legutóbbi előtörim pld majdnem tízezer szavas és 10-11 oldalas.. Fél-félelf félgorviki és fogadott dzsad karakter, akire ráerőszakolták a gorviki elveket, aztán a dzsadokhoz került és doldzsah a kegyeibe fogadta... Meg is kell az ilyet magyarázni, csak az a baj, hogy még nincs kész és a meglévőnek is a 60%-a még nagyon vázlatos...

Õőőő, már csak egy kérdés van hátra.... Ezt ki kérdezte??? :D:D:D

Link a hozzászóláshoz

Ave

sajnos nem olvastam vissza mindent de nem értem hogy miert azzal kell még mindig foglalkozni hogy ha valaki jáccik egy fajjal akkor mennyi lessz a tulélési esélye itt meg ott meg amott hogy hol a legrasszistábbak és hol a leg felvilágoultabbak, egyet nem értek miert gondolja bárki hogy képes felfogni egy olyan világban élő ember reakcioit amelyikben sosem fog tudni valos tapasztalatokat gyűjteni hiszen egy olyan világban ahol természetes dolog az hogy egy vallás papja kézzelfoghato bizonyítékot tud mutatni istene létezésére gondolok itt a papi mágiára, ahol varázslok iszonyatos hatalommal felvértezve képesek egy város földel egyenlővé tételére, ahol harcosok a fizika törvényeit maghazutulo sebességre képesek testuket gyorsitan(slan), ahol olyan különleges és furcsa lények mint elfek, törpék csak hogy olyat emlitsek ami nem megy ritkaságszámba mindenapi látványhoz tartoznak akkor miert akarja mindenki annak az eselyet latolgatni hogy mire kapnak vérszemet egy bizonyos terület lakoi????? szerintem egy földműves alacsonysori embernek nem az lessz az elso dolga ha meglát egy khált, amundot vagy barmi mast hogy "fogom a vasvillát aszt felnégyelem" hanem minél nagyobb távolságra elkerulni, a városkban a városőrök meg minek kockáztassák szinten a testi épségüket egy olyan lénnyel szemben amirol joformán csak "tanultabbak" értem itt magusok vannak tudatában képességeikkel, amig szép nyugodtan költögeti aranyait a városban és nem csinál balhét minden percben addig minek belekötni ha az a város nem fekszik tényleg valamelyik érdekcsoport befolyása alá akik nem nezik jo szemmel az ilyen lényeket de szerintem nem az lesz senkinek az elso dolga hogy egy ilyen karterrel ezekre a helyekre látogasson :lol:

Link a hozzászóláshoz

8)

Üdv!

Mr Bean..

Nos én is épp ezt mondtam asszem csak kicsit másként.

De a készítők "hibája" a : Csináld magad Ynev, ez csak vázlat!

Mert akkor ez olyan, mi nem vállalunk feleőséget az ellentmondásokért!

Ugyhogy a lényeg, ha azok ott vannak akkor ott vannak és nem vicből vannak benne a szabályrendszerben...

Üdv!

Link a hozzászóláshoz

Mr.Bean: Jól szóltá testvérem!//Settenkedő rulez :wink: //

Szerintem is. Mondjuk Gorvikban, vagy Erenben nem nagyon mászkálnék elffel- remélem jól tudom, hogy Gorvik az a rasszistaföld, Eren pedig elfellenes-.

Az viszont igaz, hogy Ynev legtöbb pontján kószálhatunk ilyen, meg olyan fajú karival, mert már "megszokott".

E' nem Shadowrun, ahol az ember az etalon, az orkokat meg a trollokat pedig le se köpik, meghurcolják... :lol:

Itt bizony a fajok kiegyenlítik egymást. Fogalmazhatok úgy is, hogy ember- minden más : 50- 50% Ez esetben talán a minden más győzne... talán. :wink:

Link a hozzászóláshoz

Még mindig azon a véleményen vagyok hogy odos / opos karikat ne nagyon szerepeltessen senki. A fajok túlélési esélye pedig csak a Kmen múlik. Aki erre mond valamit úgyis szabályt sért. :))

De ha nem is ebből indulok ki...

képzejétek el ahogy becsörtet a nagy khál... jujj de megíjed valaki. Aztán a khál valamit szerepel. Kiver vm balhét, ilyesmit. Biztos lesz vki aki meg akarja majd szerezni magának. Akár az uralkodó akár más, de nem csak érzelmekről szól a játék. ***** jó kalandot lehet csinálni ha épp a karid élte a tét. Mert csak úgy egyszerűen kellesz egy kísérlethet.

Amúgy én is emberközpontú vagyok. Nálam is az ember, félelf, törpe triumvirátus van meg, bár én még szimpizek a dzsennekkel is. A többi fajt viszont nem zárom ki, de hát mindenki megkapja a magáét. Aki amivel akar. Csak játsza ki és ne lepődjön meg ha őt veszélyesebbnek ítélik mint szegény csórikám tolit aki ráadásul ember is.

Link a hozzászóláshoz

A hozzászóláshoz be kell lépned, vagy regisztrálnod Kalandozó!

Kizárólag a városőrség által átvizsgált kalandozók hagyhatnak válaszokat.

Kalandozónév regisztrálása

Regisztált kalandozóként felhőtlenebb az élet!

Csatlakozás a Kalandozókhoz

Bejelentkezés

Már velünk kalandozol? Lépj be!

Belépés
×
×
  • Új...