Jump to content
Kalandozok.hu - M.A.G.U.S.

Melyik a kedvenc fajod?


Sychter

Recommended Posts

"Jó vele játszani, meg az a sok sok kötöttség ami ellens?lyoz... hát én nem is tudom, nekem tetszik, de valami nagy baj van vele az biztos... Talán azok az iskolák... olyan angolos rendszer?ek, valami beütést érzek rajtuk." Idézem a haveromtól... :D Szerintem nem játszható rendesen, nincs neki... szóval valami baj van a kasztban az tuti! Szal sok sikert a Jégrámust javítsásához! :D:lol::D

Link a hozzászóláshoz

venes: ha nekem szoolt el?z? irásod, akkor igen nem sokára tartok dedikálást az egyik - még nem döntöttm el, h melyik - könyvesboltban... so kszeretettel várlak... ami meg a könyv cimét illeti, nem talált, ugyanis : Akhál mint félelmetes, és iszonyatos harcos, avagy a legjobb, és lebecsületesebb barát...

sajan a kiadónak vmiért nem tetszik a cim, de jelenleg ez a cime, ha váltotzik, azonnal küldöm a változatot... még 1-2 kérdésben vitázok velük, de lassan minden a helyére kerül... na majd megadom a boltokba kerülés pontosabb id?pontját...

Link a hozzászóláshoz

mint már emlitettem ez már lassan nem rajtam mulik, hanem a kiadón, és abüroráciai utvszet?kön..., de azonnal értesiteni fogok minden kedves érdekl?d?t a könyv megjelenésekor... habár nem lesz benne tul sok ismeretlen, talán csak annyi, h leirok olyanokat, amiket mindenki kérdezget, de a nagyja kútf?, és kutatás együttase... lesz, de el?tte még egy kasztot dolgozgatok...

Link a hozzászóláshoz

nnnna egy kis izelit? a kháolból... igy már sookalta érthet?bek, majd azért még b?vitgetem...hát ime:

Khálok - Faj

1., A faj eredete

A khál faj eredetér?l nem sokat lehet tudni - tevékenységük leírására egynémely népek esetenként több ezredéves legendáira, és démonokra támaszkodva próbálkozhat a történész. Annyi mindenesetre biztosra vehet?, hogy - sok más fajjal együtt - a Démonikus Óbirodalom uralkodó (mágus-nemesi) osztályát alkothatták egykor (err?l legh?bben az általuk rabigába kényszerített démonok tanúskodhatnak). A Doranban végzett kutatások tanúsága szerint viszonylag korán, az els? Birodalom széthullásakor távoztak Ynevr?l - azaz...

Nos, igen, a khálok újra megjelentek Ynev földjén.

Az Óbirodalom széthullását az arisztokrácia lassú degenerációs folyamatnak látta (tehették; a fokozatos visszaszorulás több száz évet ölelt fel az Els? Birodalom történelmében); ez ellen úgy próbáltak védekezni, hogy igen komoly mágikus er?feszítéseket tettek a hibák meg nem történtté tételére - igen, képesek voltak ekkor paradoxonok (más néven: id?démonok) uralására. A módszer ideig-óráig m?ködött: mindaddig, amíg az egyre durvább id?töréseket kezelni (elfedni) tudták. Aztán

Link a hozzászóláshoz

elnézést, az elöbbi szép hosszú leirás a kháloról én voltam, csak valami technikai gubanc folytán nem jelentkeztem,? be, vagy valami, ezért nem irta a nevemet... örülnék neki, h a mazsinó figyelmesen elolvasná, és véleményt alkotna róla, amit megoszt vlünk is, de egyben kérek mindekit, h irja le a véleményét evvel kapcs... kai nem értené, h mazsinót mér kértem meg szeélyesen, annak elárulom, h azért, h a khálok benn maradhassanak a játszható fajok közt... :roll: :roll: :D :shock: 8) :(

Link a hozzászóláshoz

A hozzászóláshoz be kell lépned, vagy regisztrálnod Kalandozó!

Kizárólag a városőrség által átvizsgált kalandozók hagyhatnak válaszokat.

Kalandozónév regisztrálása

Regisztált kalandozóként felhőtlenebb az élet!

Csatlakozás a Kalandozókhoz

Bejelentkezés

Már velünk kalandozol? Lépj be!

Belépés
×
×
  • Új...