Jump to content
Kalandozok.hu - M.A.G.U.S.

Kalandozok.hu Dungeon Paintball 2007 - Élménybeszámolók


TAO

Recommended Posts

Jelentés.

08:00-s találkozó helyett az Isaszeg Alpha Squad 9-kor érkezett járműjével, ám legalább egyből a célobjektumhoz.

09:00, té mínusz tizenötperc. Egyenruhát átvettük, fegyvereket ellenőriztük és üzembe állítottuk. Külön felszólításra sem kaptunk RPG-t és AWP-t, így a tűzerő átlagosnak és kiegyenlítettnek mondható.

09:15 a lőgyakorlathoz két sejtre osztódtunk:

Vérrókák (aka Piros csapat)

Antail

Sir Thomas

TAO

Tetra

Venes

Kobrák (aka Zöld csapat, aka Isaszeg AS)

Gergő

Joci

Mosquito

Woodman

09:45 A lőgyakorlat már folyik, helyszín: A Dungeon

09:46 FELCSEEEERT!

10:12 Húsz méterről Kobrának néztem Sir Tomot a sötétben, és kilőttem (ám nem én voltam az első, aki ezt megtette a csapatunkban)

10:23 Hátbalőttek, miközben sérült társunkat, Adri-Venest próbáltam menteni

10:29 Manhunt skill fejlesztése, Mosquito becserkészése hátulról és 5 méterről nyakonlövése

10:37 Váltakozó szerencsével történő harci szituációk. Egy-körben-hármat és első-halott trait-ek megszerzése

10:xx Már céltárgy is van a pályán (aka zászló), ezt onnan tudtam meg, hogy lelőttem egy zászlós embert, aki a következő szavakat ismételgette fennhangon: "Ne lőjj, én vagyok az!"

11:07 Sir Tom és Mosquito 1 méterről sorozatot lő egymásra. Csend. Még egy lövés, és az első találat, Mosquito halálhörgésében is szitkozódik.

11:30 Joci a leggyengébb láncszem, hősi halált halt, búcsú porhüvelyétől, kis pihenő, csapatok újraszervezése. Tetra nevű elit dzsungelharcosunkról kiderült, hogy áruló, és a Kobrák tagja lett.

12:00 Új helyszín: A Beton-dzsungel (sniperek és camperek előnyben)

12:12 Tetra nevű (áruló) célpont tökéletes megsemmisítése. Miután fejbelőttem, festékes maszkjában, hangos "ne lőjj máá" tőmondatokat ismételgetve lefejelt egy vascsövet. Porhüvelyét társai vonszolták ki.

12:30 Fordult a háborús szerencse. Az ellenfél becampelt a három legjobban védhető pozícióba, nincs esélyünk ellenük. Kamikaze-akció indul! Eredmény várható.

12:42 Most velünk van Fortuna. Mosquito fejbelőve és egy társa gyomron részemről. A többieket levadászta Antail nevű ügynökünk, míg Venes, a sniper fedezte a koszos hátsónkat harctéren.

12:49 Sir Tom nevű berserkerünk ezen a pályán magasabb rátával dolgozott, mint mi. Igaz, háromszor annyi lőszert használt el... utólag tudtam meg, hogy Vietnámban volt zöldsapkás, és az idegei nincsenek rendben. De jó harcos.

13:10 Fogy a lőszer. Már egymás között osztogatjuk az utolsó darabokat.

13:16 Nincs több lőszer. Az utolsó, tárban maradt golyókkal párbaj folyik, utolsó vérig. Páros párbaj.

Egyik oldal: Sir Tom bajtárs és én, másik oldal: Mosquito és Woodman.

Távolság: 20 méter.

Egyoldalú eredmény: Woodmant egy lövésből gyomron lőttem, majd pár üres puffogtatás után Mosquitot Sir Tom fejlövésével hurcolták le a pályáról. Csúnya dolog a festék-fulladásos halál.

13:30 Nincs más hátra, nem maradt senki. Sir Tom bajtárs és én 25-30 méterről végeztük ki egymást, úgy 7-8 golyóval.

13:45 A pihenő territórium megszállása, kajavadászás, mások elől becserkészése és elfogyasztása. Regenerálódás.

Összességében a lőgyakorlat jól sikerült. Az emberek kiképzése megtörtént. Jelentésemben alátámasztom, hogy a katonák készen állnak ugyanezen gyakorlat éles lőszerrel való tesztelésére.

ps: a combomon 2 zöld folt van a Kobráknak köszönhetően, de a doki szerint 60 napon belül rendbejön

ps2: idővel a többi dzsungelharcostól is érkezik majd jelentés (ugye? ;))

Link a hozzászóláshoz
Vándor
Ehhez a témához mostantól nem lehet hozzászólni
×
×
  • Új...