Jump to content
Kalandozok.hu - M.A.G.U.S.

Gondolatok


Recommended Posts

CS: Én is pont ilyenre gondoltam. Csak egy helyfelelőst kellene találni, aki biztosítana mindenkit a hely elérhetőségéről, és problémamentességéről. A programokat összehoznánk könnyen(ebben sokat szeretnék segíteni).

Nefi én szeretnék találkozni veled. Ezért javallottam lehetőséget az előérettségis dolgodra, majd elolvasom mit írtál rá. Szeretnélek látni a TT-n. :wink:

Link a hozzászóláshoz

Lithas!

Szívessen kipróbálnám én is, de emellett sok hivatalos nyári tali is lesz. Ha megengeditek megjegyezném a nyári Sárkányszív Rohamot. Mivel én helybeli vagyok, ezért esetleg tudok segíteni. Ha jól emléxem akkor augusztus 23-25.-ig tart, de ez nem 100%. Lehet érdeklődni!!!

Gangler: jól láttam, hogy te is

Link a hozzászóláshoz
Nefi én szeretnék találkozni veled. Ezért javallottam lehetőséget az előérettségis dolgodra, majd elolvasom mit írtál rá. Szeretnélek látni a TT-n. :wink:

Nagy valószuinűséggel lemegyek megint, de szvsz megint csak egy napra, mert egyáltalán semmi erre fordítható összeggel nem rendelkezek és nem is fogok sajnos, mert spórolok a nyári egy hónapos bicikli túrámra :D

Link a hozzászóláshoz
Nefi: Mért kell pénz az ilyen táborokhoz? A kajámat szivesen neked adom, más nem tudom mi kéne... (egy ember simán kibírja 3-4 napig éhen... :lol: )

És szerinted lent a csóró benyomását akarom azzal kelteni, hogy a Te kajádat eszem meg. :wink: És azomklívül nagyon válogatós vagyok így az ilyen menzai kaják 90%-t meg sem eszem...

Link a hozzászóláshoz

Ez csak poén volt egyébként. Tudom hogy a "gyüjtök a biciklitúrára" mellett van elég pénzed és nem vagy rászorulva busz helyett a gyaloglásra, csak arra próbálok utalni, hogy esetleg maradhatnál 2-3 napot amíg legalább lejátszunk egy kalandot, és esetleg tudunánk beszélgeni egyet a "külvárosi éj" hangulatában (vagy valami..érted...).

Link a hozzászóláshoz

Lithas!

Takeda: ne haragudj, de ezt a fa tövét nem igazán vettem. Mindenesetre Antail után szabadon: azért rosszul esett, bár biztos félreértettem. A Sárkányszív Roham idén (remélhetőleg) 12. alkalommal kerül megrendezésre. A régi Rúna számokban találhatsz hirdetést. Szervezői az egyik legrégebbi szerepjátékos társulat a Nagy Folyó innenső oldalán. A rendezvényen minden megtalálható: táblás és kártya játékok, bemutatók, asztali játékok és szerepjáték. Túl részletes dolgokat nem tudok írni, mert én az ősszel csatlakoztam a társulathoz. De a 11,5.-en ott voltam és igen jól éreztem magam. Ha lesz rá igény, szívessen segédkezek.

Nefi: nem mondok semmit, úgy is tudod, mit gondolok...

Darun

Link a hozzászóláshoz
Kalíthas!

Kedves mortel, nekem már az is piszok szerencse lett volna, ha csak egy percre látlak. De nem szerettelek volna "elrabolni". Vasárnap azért remélem ráérsz. :wink:

Darun

Elrabolni? :mrgreen: Nem tudom, hogy ráérek e, mert akkor tanulnék és készülnék a szóbelire ami jöv hét csütörtökön lesz, hétfőn filozófia TZ-t írok, kedden matekot :cry:

Link a hozzászóláshoz

Darrick: Ez nem ilyen egyértelmű. Azt mondod ez a rockereket a többi zenehalgatótól elkülöníti? Nem tartom magam rockernek, de nem hiszem, hogy egy átlagos rocker ebben térne el tőlem. Megjegyzem, én elég sok zenei stílusból egyaránt a minőséget kedvelem, ebbe belefér a rock is, meg a nem rock is. Rhapshody, Edda, Enya, sound trackek, charlie, LGT (és Presser szólóalbumai), Cranberies, Abba, ... de egyik esetben sem minden szám hanem számonként vállogatva mit szeretek.

Link a hozzászóláshoz

Nefinek igaza van valamennyire... ha elmegy az ember egy ilyesmi talira (lásd rpg tali vagy akár TT :lol:) az emberek nagy tagy többsége rocker. Arra leszek kíváncsi, h mit fognak szólni TT2-n az emberek, ha odaállítok egyedüliként, aki nem az... ugye nem fogjátok leszólni a balettruhámat? És ha szerzek hozzá acélbetétest? ;):D

Link a hozzászóláshoz

Meg az RPGsek nagytöbbsége ért a számítógéphez, Anime rajongó, szokott olvasni, etc. de ez alapvetően nem erről szól, inkább másról, mivel a diszkós a többség, ezért aki kisebbségben van az ugye összetömörül, és ezekben a szűkebb közösségekben jobban terjed az rpg is, olvasás is, stb. A nagy tömeg jobban tud lefele húzni az emberen a kis közösség meg jobban tud felfele húzni.

Link a hozzászóláshoz
Nefinek igaza van valamennyire... ha elmegy az ember egy ilyesmi talira (lásd rpg tali vagy akár TT :lol:) az emberek nagy tagy többsége rocker. Arra leszek kíváncsi, h mit fognak szólni TT2-n az emberek, ha odaállítok egyedüliként, aki nem az... ugye nem fogjátok leszólni a balettruhámat? És ha szerzek hozzá acélbetétest? ;):D

Drága Taom, én biztosan nem foglak bántani, sőt ha a többiek akarják ezt megtenni akkor majd megvédeni, és akkor acélbetétest sem kell szerezned, mert én így szeretlek ahogy vagy. ;)

Tao ha jössz nyári táborba ott már ketten leszünk!

És téged is, persze ha el tudok menni.

Link a hozzászóláshoz
Vándor
Ehhez a témához mostantól nem lehet hozzászólni
×
×
  • Új...