Jump to content
Kalandozok.hu - M.A.G.U.S.

Gondolatok


Recommended Posts

Nyári terveim: melózhatok 2 hónapot, hogy legyen $em a Nyári Táborra és Szigetelni is tudjak (bár lehet hogy idén is belógok 5 napra egy jeggyel mint tavaly, csak akkor le kell mondanom a fürdésröl :lol: )Aztán kéne még vagy 100ezer pénz mert már nem bírok még egy évet várni, hogy meglegyen a villanygitárom nomeg az erösítő... ja és persze ha megvágnak, kell még pótvizsgáznom és lakást keresnem mert fater kidob otthonról... :(

Persze ha emelett még marad idöm MAGUSra, hát sort kerítünk végre Eternal életútjára. Ideje lenne már befejezni, de elfel van az istenadta... :lol:

Link a hozzászóláshoz

Szóval! Elf! Ez tudod nálam is így van, nem szeretem kategóriába keretezni az embereket. Ez olyan, mintha valami külön fajról lenne szó amikor a diszkósok vagy a rockerek, vagy (mint én) a metálosok a témák... :shock: Szóval ezzel én is így vagyok, nem szabad kategorizálni! Csak azért az a fura, hogy emberek természetüktől fogva másnak tekintik az embereket ha nem olyanok mint ők maguk, és ezért valahogy más fajként beszélnek róluk... De nem ragozom tovább, hisz én is ezt teszem! :P

Link a hozzászóláshoz
Nyári terveim: melózhatok 2 hónapot, hogy legyen $em a Nyári Táborra és Szigetelni is tudjak (bár lehet hogy idén is belógok 5 napra egy jeggyel mint tavaly, csak akkor le kell mondanom a fürdésröl :lol: )

Meg meg kell olddanod hogy ne kapjanak el, ami egy kicsit kellemeetlenebb is tud ám lenni. De ugye sokminden múlik a lehetőségeken is. Amúgy a legjobb úgy belógni, hogy rendező szerez neked 5 napos ingyenjegyet...

Link a hozzászóláshoz
Nyáron ha minden igaz elmegyek a sörgyárba dolgozni

ebböl az következik hogy lesz pénzem,de csak akkor ha annyira sok lesz

megveszek egy olcsobb dobfelsterelést.A szigetre én is kiakarok menni

de csak akkor megyek ha annyi marad.

SÖRgyárba!!!Most beletrafáltál a közepébe!!Figyu akkor ugye tudsz hozni sört is gyári hibás címszó alatt..mert akkor te leszel a legjobb barátom!!!! :wink: :lol:

Link a hozzászóláshoz
Azért jobb lenne ha olyan sörházba menne dolgozni ahol helyben készült sört szolgállnak fel, nem? Akkor egyfelől hidegen kapnád a sört, másfelől lenne hova beülni elfogyasztani, stb. Szerintem korrektebb. Bár én nem sörözöm nem értek hozzá, lehet hogy a sört melegen kell inni? :D

Teljesen egyetértek :mrgreen:

Link a hozzászóláshoz
Üdv mindenkinek!!!

Láttátok a M.A.G.U.S. új kiadását ha vki iusmeri mesélje má el nekem, me nem értem pedig má 1992óta M.A.G.U.S.-ozom, és eddig vagy 200 életutat meséltem de ebben az újban még 1 karaktert se tudok megcsinálni. :(:(

Nem csoda, ha még nem olvastad el, nem nézted végig, de a helydben nem is foglalkoznék vele, maradj a réginél, jobban jársz.

Link a hozzászóláshoz
Üdv mindenkinek!!!

Láttátok a M.A.G.U.S. új kiadását ha vki iusmeri mesélje má el nekem, me nem értem pedig má 1992óta M.A.G.U.S.-ozom, és eddig vagy 200 életutat meséltem de ebben az újban még 1 karaktert se tudok megcsinálni. :(:(

Nem csoda, ha még nem olvastad el, nem nézted végig, de a helydben nem is foglalkoznék vele, maradj a réginél, jobban jársz.

Elf kössz a tanácasot, de nem fogadom meg. Megértettem (hurá végre!!!) az új rendszert és rájöttem, hogy a réginél jobb. Igaz hogy, van néhány hátránya (pl.:elég lassú a karakteraékotás,....) de alapvetQen jobb. Ehez kapcsolatban szeretnék pár kalandozónak mesélni az új szabályok szerint(esetleg a régivel, de azé jobb lenne az új).

Aki az ÚJra szeretne jelentkezni az küldje el a kidolgozott 4. szintü karakterét a kanos.atos@freemail.hu -ra.

Aki a RÉGIre szeretne jelentkezni az egy 3000tp-vel rendelkezö karaktert küldjön a cupak@vipmail.hu -ra.

(az idQpontot egyeztetjük e-mailban) 8)

Link a hozzászóláshoz

Elf kössz, de a sok hiba mellett van számos jó is az újításban Pl.:nem kell 5 könyvet hurcolászni, a játékosok sokkal különfélébb, színesebb karaktert hozhatnak létre, e-mellett ami engem legjobban zavar az a szintlépés nem pedig a hat másodperc. Nem akarlak megsérteni de a 6 másodperc nem olyan sok Pl.: ha életedben megpróbáltál egy lovagi kardot(igazit) akkor tudod (súlya=5-6kg) hogy nem lehet a karddal (még emberfeletti erQvel sem) olyan könnyen hadonászni hogy mellette a O-ben legyen még idQd esetleg 1 sebesültet megvizsgálni.(próbáld kio fogj 1 jókora base-ball ütöt utána csapj vele 1et utána védd ki a nemtom milyen reflex-visszatámadást azt fuss vele 5 métert és ott kezdj el vizsgálni 1 ... paplant.(sztem el se jussz a paplanig)

Emellett az eredeti játékrendszerrel is jól lehet játszani de én nekem pl jobban bejön a d20 -as stílus.(de a világ változik lehet hogy 1hónap múlva szétszídom a rendszert :) :) )

Link a hozzászóláshoz

Hát a tanulás...

Én általában el?veszem a könyvem/füzetem, beteszek valami jó zenét, aztán leülök és úgy csinálok, mintha tanulnék, de inkább a legújabb kalandötleteimet írom a margóra, vagy teljes kalandokat dolgozok ki a füzet hátuljában. Nagyjából ennyi. Ha tudom el?re, hogy dolgozatot írunk, akkor persze tanulok rendesen, általában az elmetérképezés c. módszerrel. Rendkívül id?igényes, de amit azzal megtanulok azt érettségiig biztos nem felejtem el.

Link a hozzászóláshoz

Lithas!

Ha én most leírnám, hogy hogyan készültem az érettségire, akkor:

a, senki nem hinne nekem

b, mindenki röhögne

c, mindenki sírna

d, mindenki megbukna v nem vennék fel f?sulira

Remélem Nefi, hogy nem csalódtál bennem, már ami a lustaságot illeti. A válaszban persze már annál inkább!

Darun

Link a hozzászóláshoz
Vándor
Ehhez a témához mostantól nem lehet hozzászólni
×
×
  • Új...