Jump to content
Kalandozok.hu - M.A.G.U.S.

Gondolatok


Recommended Posts

Takeda persze hogy lehet halhatatlan az ember .Te is ismered a megoldást? ha nincs nála hal és nem hat akkor...

Fárasztó rész után más.

Gem egyébként igazán jókat mondott a halhatatlanságról Takeda nem?Gratula Gem!Ezt azért írom hogy ne csak "támadásokat" kapj!,)

A minap feltettek egy kérdést nekem.

A kérdés így hangzik valahogy:

Te most boldog vagy?

kifejtve:

Az életed boldog?Tudod mit akarsz az életben?Amit teszel az boldoggá tesz?

Ezen érdmes elgondolkodni egy picit azt hiszem.

Nos a sztori folytatása,hogy kabásból visszakérdeztem és az illet? annyit válaszolt tök határozottan gondolkodáas nélkül.Igen 7 éve az vagyok.

Rocker témában meg már szinte minden elhangzott.Lehet hogy egy diplomamunkát megérne téma!?

Link a hozzászóláshoz

Gem valóban jó dolgokat írt, de hát ez a szokásos elvárható közemberi megnyilatkozás (ami valószín?leg sok átlagembernek nem jutna az eszébe). Azt hiszem inkább lezárom a kérdésem, nem akarok senkit ezzel traktálni de manapság ilyen hangulatom volt. Aki még kíváncsi, az olvassa el az itteni els? versemet, és válaszoljon a vélemények topic-ban a kérdésemre.

Link a hozzászóláshoz

a aláltól én se, de a haláltól se annyira, csak nm örülnék neki, mer még van egy kevéske id?, amit lekell it huzzak, és az olyan lesz, amilyenné én teszem,és ugy meghalni, h eddig nem tul sokat eltem,értem,tapasztaltam...nem látom értelmét...f?ként, h még at se tudtam semennyire se kihasznáni, h évek óta csak a suliban senyveddek, és tanulok, és gürcölök, tehát valahol élvezni is akarom enne a gyümölcsét..nos ennyit a legkissbe dióhélyban...

te nefi mit gondolsz róluk??

a lélekvándoráls meg ugy sincs bizonyitva, és nem ugy tünik, mintha valamikor a közel jövöben lenne, de attól függetlenül még létezhet, de ugyse emléxünk rá...

Link a hozzászóláshoz

Hát tényleg nem valószín? hogy ezt a közeljöv?ben be tudják bizonyítani.De már láttam olyanokat akik valóban ésszer? tudományos érveket kerestek erre a kérdésre és többé kevésbé találtak is.Mégpedig a következ?ket(megpróbálom szó szerint idézni):

"Azok a személyek akiket sikerült megvizsgálnunk, és sikerült nyomonkövetnünk feltételezhet? reinkarnációjukat hasonló pszichológiai és fizikai mintákat mutattak mint el?z? életükben.

Gondolkodásmódjuk általában megegyezett de természetesen voltak apróbb eltérések.

Tapasztaltunk azonban olyan esetet is amikor az alany életmódja gyökeresen eltért el?z? önmagáétól.

Meglep?dve tapasztaltuk azt is hogy valami miatt a vzsgált személyek haláluk után hasonló körlményekbe születtek mint amiben haláluk el?tt voltak és néhány esetben hipnózissal sikerült el?hoznunk el?z? életük emlékeit."

Ezt egy angl pszichológustársulat írta akik közel 100(!) évig foglalkoztak ezzel a témával.Az elírásokért bocsi.Ezt nem azért írtam be ogy kötekedni lehessenrajta csupán érdekességként hogy bizony ilyen is van.

Várom az észrevételeket.

Link a hozzászóláshoz

Takeda mester én is keresztény vagyok, de mégsem e miatt nem hiszek a lélekvándorlásban, hanem azért mert egyre több ember és állat és egyébb lesz a földön, namármost a lélek egyik testb?l a másikba költözik, akkor azokkal a testekkel mi lesz amelyiknek nem jut lélek? Viszont a keresztények azt valják: a lélek tovább él a test pusztulása után. Ha belegondolunk ez is majdnem olyan mint a reinkarnáció, ?k is hallhatatlan lélekr?l beszélnek, csak az nem vándorol testr?l-testre.

Miért keresitek olyan dolognak az értelmét aminek még nincs itt az idelye, inkább sokalta evilágibb dolgokkal és képzeletetek világával foglalkozzatok mint a halál utáni világgal. De arra is van szerepjáték (Wraith).

Link a hozzászóláshoz
Vándor
Ehhez a témához mostantól nem lehet hozzászólni
×
×
  • Új...