Jump to content
Kalandozok.hu - M.A.G.U.S.
Keresés Itt
  • Több lehetőség...
Eredmények keresés, amik...
Eremények keresése...

Gondolatok

Recommended Posts

Crowstone: Én a keresztény alapdokumentumokat figyelembevéve (Biblia) 100%-osan kimondhatom hogy egyetlen könyvben sincs arról szó hogy a lélek tovább élne a halál után. Pál apostol mondta: Amely napon az ember meghal elvesznek gondolatai. (kb.)

A katolikus egyház által felállított dogmákat nem veszem figyelembe, hiszen azok nem a Bibliára épülnek, és néha ellentétben állnak Jézus szavaival is. Ezt nem részletezném tovább (ehelyt, max külön kérésre), mert nem akarok senkit vallási "megy?z?désében" sérteni.

Link a hozzászóláshoz
El?sször legyen az, hogy mi lehet az oka, hogy a legtöbb rocker szerepjátékos és, hogy a legtöbb szerepjátékos rocker?

Szerintem ez azért van mert a sok diszkópatkánynak annyi esze és képzel?ereje sincs, hogy egy ilyen világot elképzeljen!

(Bocs, ha valakit megsértettem. Akinek nem inge ne vegye magára!)

Link a hozzászóláshoz

Kicsit ijeszt?nek tartom ezt. Fiatal fejjel inkább megnyugtatóbbnak tartom azt, hogy a halál után van valami. :roll:

Anyám azt mondta egyszer, hogy ? már nyugodt, hisz ? úgy érzi, hogy ? bennünk (bennem és a testvéreimben) él tovább. És bel?le is marad majd valami sok-sok év multán is.

Na err?l mit gondoltok? 8)

Link a hozzászóláshoz
Vándor
Ehhez a témához mostantól nem lehet hozzászólni
  • Új...