Jump to content
Kalandozok.hu - M.A.G.U.S.

Gondolatok


Recommended Posts

De, de kedves Bálint! Csak nem nálam olvastad? :)

Én nap mint nap szerelmes leszek! Egy étel, egy ember, egy autó, egy ház, egy játék, egy film, egy könyv, egy munka és akár egy természet látványába. Imádok mindent ami a földünkön van, mindent ami mozog, ami él! Ahol járok, ott életre kél még az is ami már meghalt! Egyszóval minden rajtunk múllik és belöllünk származik, legf?képpen ez a csodálatos szerepjáték! :wink:

Mazsinó

Link a hozzászóláshoz

Az élet szép! :D

Minden pillanata egy kis csoda.

"De, de kedves Bálint! Csak nem nálam olvastad?" /Mazsinó mester/

Már korábban is megfogalmazódott ez a gondolat bennem, de szerintem mindekiben felötlik egyszer... Talán nem véletlen. :wink:

Hisz az élet a legjobb szerepjáték. Ha valaki azt mondja, hogy szürke, az csak nem néz eléggé körül a világban. Nem kell a nagy távolság, elég csak közelebbr?l megnézni egyes dolgokat. Nagyon szeretek élni. :oops: :lol:

Link a hozzászóláshoz

Az élet egésze nem szép mert tele van fájdalommal és szenvedéssel. Bocs Mazsinó de szerintem az élet inkább küzdelmes és fájdalmas kevés örömmel, csak akkor tudsz felszabadulni ha már mindent megértettél azzal kapcsolatban ami a világot mozgatja mikor már el?re tudod mi az a tett ami nem okoz fájdalmat és szenvedést sem magadnak sem másnak. De erre még csak kevesen voltak képesek.

Link a hozzászóláshoz

ejjjha...

de sok filozófust láthatunk, miközben próbál okosabbnál okosabbakat irni... ezzel nem akarok senkit megsérteni,....

(1:)Ötalán csak annyit tennék hozz, h ki milyenné teszi, annak látja a világot, s benne az életét, ehhez,csak annyit ki mennyit, és mit tesz a világért, s vele együtt az életért (akár a sajátjáéert is) annyit láthat- kap visza...

(2:)még annyit, h ne gondolkozz a világ -s az élet - értelmén, mer ha megleled, akkor nem biztos, hogy örömöt lelsz benne...=> áldott tudatlanság... :D :D

Link a hozzászóláshoz
Az élet egésze nem szép mert tele van fájdalommal és szenvedéssel. Bocs Mazsinó de szerintem az élet inkább küzdelmes és fájdalmas kevés örömmel, csak akkor tudsz felszabadulni ha már mindent megértettél azzal kapcsolatban ami a világot mozgatja mikor már el?re tudod mi az a tett ami nem okoz fájdalmat és szenvedést sem magadnak sem másnak. De erre még csak kevesen voltak képesek.
Link a hozzászóláshoz

A technika ördöge :twisted: !

Szóval ami kimaradt:

" Az élet boldogságát nem a boldog percek adják,hanem a felemelt fejjel átélt keser? órák."

~Shakespeare~

"A boldogságot nem lehet ajándékba kapni.Egyetlen titka van:ADNI.

Adni jó szót,mosolyt,hitet,határozást,és sok-sok :ÖNZETLEN SZERETETET" ~Ghoethe~

Eleinor (A N? :) :wink:

Link a hozzászóláshoz
Vándor
Ehhez a témához mostantól nem lehet hozzászólni
×
×
  • Új...