Jump to content
Kalandozok.hu - M.A.G.U.S.

Gondolatok


Recommended Posts

Attol függ honnan nézzük. Valójában mindenki lelkibeteg! :lol:

Ez a játékok ásza, ezért én inkább ugy mondanám, hogy a megszállott játékszeret?k játszák f?leg. Rengeteg fantáziát ill. képzel?er?t igényel.

Mindenkinek szüksége van hitre, mert különben az agy szétesik. Lásd. elsüjjedt tengeralattjáró élve eltemetettjei.

Nekünk egy picit ez életünk fontos meghatározó szórakozási tevékenysége. Más egyhangú discóba jár, szétveri a szomszéd fejét mert az csunyán nézett rá, narkózik, iszik, vagy éppen lakotterületen száguldozik a kiegyensulyozott lelkiállapotával. :mrgreen:

Igy már nyugodtan lehet neki is játszani, de csak egy picit nehogy megsérüljön. :wink:

M

Link a hozzászóláshoz

Valaki: mi a baj?

Egy: megsért?dtem a német tanárra,... három órát tanultam spontán egy szövegre, hibátlanul(na,jó egy hiba, amit rögtön kijavítottam), majdnem hibátlanul elmondtam, és csak négyest ad.

Kett?: fogalmam sincs, de néha kell ilyen hangulatnak is lennie.

három: tegnap spontán három karó dogát írtam, és ezért anya kinyír(hiába van Pesten)

Négy: alkotói válságban vagyok

Öt: edzésen nem engedik azt, hogy szétverjem a másik fejét...(jogos, mert akkor a másik verne szét)

Hat: A duma elakadt.

Hét: Nem esik a hó.

Nyolc: Túl hosszú a hozzászólásom.

Kilenc: démon leszek :twisted:

Link a hozzászóláshoz

Szép kifejtés, alkotói válságban szenvdtem versek terén én is tegnapig majd 3 hét alatt egy verset sem tudtam írni.

Én meg halálra tanulom magam.

Erre kérdés: (ha lehet a Zh-s módszert hagyjátok ki, mert én azt használom és azzal a módszerrel csak a dogáig tudod az anyagot tovább nem)Ki hogyan tanul? És mennyire sikeres az a módszer?

Link a hozzászóláshoz

ti nem értitek! :lol:

Apám anyanyelviszinten tud németül :roll: A hajamat tépem....

Takeda: az tényleg rosszabb... De ennél nagyobb csapás volt, hogy a kulturbarommal kellett felelnem, akivel kölcsönösen, enyhén mondva utáljuk egymást.

Tanulás? Ilyenis van? Na,jó...én igy-úgy.. ahogy kedvem tartja :roll: Aztán vagy meg tanulom vagy nem :roll:

Link a hozzászóláshoz

A tanulás nekem se az er?séggem. Mármint a magolás. Én gyakorlati ember vagyok ezért amit lehet nem csak irás formájában viszem a fejembe.

Valaki: Csak azt szeretném tudni apud járt e, német nyelvet beszél? emberek közt egy bizonyos ideig? Mert ha igen, akkor te is csak ez esetben fogsz perfect lenni németb?l. A nyelv tanulás igy megy a legkönnyebben. Ha apud ilyen jól tud akkor esténként beszélj vele csak németül, annál jobb nincs. Ne hagyd kitérni a lehet?ség elöl, mert ez mindkett?töknek jó. Meglátod néha milyen mókás lehet.

Mégvalami. Ne agódj a négyesért mert az még nagyobb er?feszítésekre sarkal. Azért kell néha a rossz pasz, hogy tudd a különbséget mikor happy! :wink:

M

Link a hozzászóláshoz

ne hari, h beleszólók... már +int, csak 1szer?en ugy gonolom, h hozzászólnék :D

szóval... én egyszer?en arra kényszeritem magamat, h ne izsuljam, idegeskedjem szét az agyam a tanulás miatt... 1.

2. ha fáradt vagyok, akkor neki se kezdek, mert csak az id?met pazarlom, ráadásul még fáradtabb leszak, és olyankor már hisztizni is tudok..., amért csak utálom magamat, és egyre rosszab a helyzat...

mostanság kissé nekem is rossz kedvem van... a 3 karó doga nem is rossz, télleg nem tulszárnyalni akarlak, de a héten nekem sikerült kb 5öt beszedni, és ráadásul foglalkoztam is a témákkal... mind ezek mellet kb 4 kettest, 3 hármast sikerült produkálni... ráadásul mindre rendesen tanultam... kedd du-tól kezdve, gyakorlatilag ugy m?ködöm, mint egy zombi, vagy él?-halott, még nem döntöttem le... reggelente kávéval verek magamba leleket...

3: a tetü hó télleg nem esik, pedig már igazán eshetne... most már igazán eshetne, ehelyett, csak az a kib**** köd, és dzsuva van... az iskolában + szivás emeberesen...

hmmm kissé ki nyafogtam magamat...

hmmm tanulási módszer...: nekem csomószor bejött, h - nem mostanság...- ki jegyzetelem az órán elhangzott anyagot egy kül lapra, és arról tanulok, de fontos, h lényegretör?en, jól, és hasznélhatóan jegyzetelj, ha neadj isten akkor ugy ismerd, h bármikor fel tudd használni puskának is... :D

4: hó helyett sak randa es? esik, amit ki nem állhatok.. brrr!...

Link a hozzászóláshoz
Vándor
Ehhez a témához mostantól nem lehet hozzászólni
×
×
  • Új...