Jump to content
Kalandozok.hu - M.A.G.U.S.

Gondolatok


Recommended Posts

Mazsinóval nagyon egyetértek, Huszárral meg részben. Nos azzal a lélek és test problémával nem igazán értek egyet, amit ti léleknek neveztek azis csak úgy kifejlődik a testtel együtt és semmi köze nincs a lélekvándorláshoz. Bár gondold úgy ahogy akarod, nem tudom megmásítani akaratodon kívül az elképzelésed és hiába nem akarok összevesszni senkivel.

Link a hozzászóláshoz

d3st:Nem hiszel abban hogy a lélek örök?Tegyél meg valamit a kedvemért:Próbálj visszagondolni milyen volt kisgyereknek, amennyire csak tudsz.Emlékezz ahogy lassan felnősz és eljutsz oda ahol most vagy.

Könnyű elképzelni ugye?Most képzeld el magad ahogy felnősz és megöregedsz.Ez se olyan nehéz nemde?Most képzeld el hogy MEGHALT

Link a hozzászóláshoz

A lélek a halandó, gondolkodó test által kreált fogalom, amellyel igyekszik elkerülni azt a tényt, hogy halála után nem létezik tovább.A lélek mint fogalom létezik csupán és a halál utáni élet ugyanolyan vágyálom mint a jelenlegi tudásunkkal eljutni például a Plútóra.

Na ez elég nyakatekert lett de remélem értitek mit akartam kihozni :D

Link a hozzászóláshoz

Eleinor: Boldog vagyok hogy egyre több az olyan ember aki a világ elvont és láthatatlan dolgaival foglalkozik, és nem csak a hétköznapokkal. Ez a látásmód nagyon aranyos, ám azért remélem te is látod, ez mitológia. Még Cornelius Agrippa is meggyőzőbb elméleteket állít fel.

Hogy azért kellene léteznie a lélekvándorlásnak mert egy csomó Krisna hívő hisz benne? Elárulom, volt olyan idő, mikor a világ 1/3-a hitt benne.

Link a hozzászóláshoz

nektek volt már olyan, h ezt már láttam valahol... érzés, amkor előtted bevillna vmi egy pillanat az egész, egy pillanatnyi szituáció, amire én csak azt tudom mondani, h megálmodtam... előre... volt már olyan is, h elöbb jutott az eszembe, int megtörtént volna, és később is csak akkor és ott jutott az eszembe, h ez már megtörtént, én ezt már látam, v vmi hasonló.... egyszerűen belehasit az emberbe a felismerés, h én ezt már láttam....

tudom elég unalmas olvasni ezt a kavalkádot, és fárasztó is, de akivel már történt hasonló, az szerintem érti, h mire is gondolok... remélem :D :shock:

Link a hozzászóláshoz
Vándor
Ehhez a témához mostantól nem lehet hozzászólni
×
×
  • Új...