Jump to content
Kalandozok.hu - M.A.G.U.S.
Keresés Itt
  • Több lehetőség...
Eredmények keresés, amik...
Eremények keresése...

II. Mentálcsavar Tábor

Előre láthatólag jönnél a július 3-6ig tartó II. Mentálcsavar Táborba?  

13 szavazat

1. 1. ElÅ?re láthatólag jönnél a július 3-6ig tartó II. Mentálcsavar Táborba?

• Biztosan (90-100%)
    • Valószínűleg (70-90%)
    • Lehet (minden más %)
    • Kizárt (ork vagy? mondom kizárt!)
    • ööö... mi ez?? (megvárom a részleteket)

Recommended Posts

Üdv,

mindazok, akik már leadták a tábordíj második részletét és a karaktereiket illetve azok előtörténetét is, ne figyeljenek.

akik viszont nem tették, azoknak a pénz már határidőn túl van és szeretnénk már a táborkasszában látni. akik a karakterekkel vannak elmaradva (néhányan vagytok, ha jól nézem), azok a hétvégéig még elküldhetik. ha addig nem érkezik meg, kénytelenek leszünk mi biztosítani a csapatot (amivel nem biztos, hogy azon kívül, hogy nem ti rakjátok össze, bármit is vesztetek, sőt!)...

előre is köszi mindazoknak, akik betartották-betartják a határidőket!

mi

Link a hozzászóláshoz

8)

Üdv!

nem voltam neten így a 7 végi határidőt (tudom hogy ez már akitolt..) sem láthattam, de elküdlöm 2 napon beül, Creep barátommal majd intézem a többit is ami kell. Jut is eszembe:

Creep! Remélem elmentél az erősítőért! :rem:

Ö.ö... enyit mostanra :)

Üdv!

Link a hozzászóláshoz

8)

Üdv!

Kössz.. ez.. aszem még elég kedves külemi leírás szóval...:D

Nah elküldetem akaraktert előtir stb.. nehoygmár mássla játszunk.. A "Szupercsapat" megy!

Elpusztítjuk a világot! öhh.. hupsz akarom mondani.. :

Megmenjtük a világot! :wink:

Üdv!

Link a hozzászóláshoz

Diassan kerlas!

Nah, II. Mentálcsavar tábor megtörtént! :D

Az idei tábor megrendezésével ez a rendezvény is beállt a folyamatosan megrendezett Mentálcsavar rendezvénytípusok nem túl hosszú, ám feltörekvő sorába (asztali verseny, tábor).

A résztvevők létszáma ezúttal 20 fő körül volt (köztük 4 mesélő), akik jelentős része velem egy hordában Debrecen irányából rohamozta meg a Jászságot. Élvezetes volt az odaút (Szolnokon aluljárófoci, sörözés, dalolás (Kovbojok rulz), miegymás) :D Azért a jászapáti kocsma fenegyerekének sárkánykarmait majdnem Atka gitárhúrjai bánták...

A napokat időben elhelyezni nem tudom, mert voltak szakadások :D

A főzés bográcsos téma volt, köszönet érte Csigének, Fekusznak, Péternek, varjúnak és Fekusz apukájának, megdolgoztak rendesen a mindennapi betevőnkért. Nagyon finom volt!

A központi szerepbe a Magus-modul került ( a Warhammer és a BYCS-féle játék most nem jutott szerephez, annál inkább a közkedvelt és sportszerű kártyajáték, a Munchkin :twisted: ) A versenymodul 4 részből állt, a Quironeia mentén, a Baraad-szigeteken és Caedonban játszódott. A helyszínek és konfliktusrendszerek alapján az eddigi kedvenc MCS-modulom (külön tetszett a hangulatkeltő is). Csapattársaim, BYCS, a Fehér Tigrisek Ralja, Asy, a mileai egyetem történelemprofesszora, varázsló, Atka, a mileai egyetem lélektanprofesszora, mellékállásban Morgena-pap és jómagam, egy tökéletesen csatamágusnak, az egyetem vulgármágia- és hadászat-fakultásának professzorának álcázott shadoni inkvizítor közösen vágtunk neki a harcoknak. Voltak jó szerepjátékos részek, a mesélők Shala és Nazgul kitettek magukért, köszönet nekik, az ellenfelek "megmurdáltak" , "esetlegesen" elmenekültek :twisted::twisted::twisted:

A nyertesek a következők lettek:

A legjobb csapat díját a 3 testőr, Kun Zoli (bajvívó), Bajusz Dávid (Illúzionista) és Nagy Kristóf (bárd) zsebelték be

A két különdíjas Bíró Kata (orwellánus papnő) és Asy (varázsló) lettek

A LEGJOBB SZEREPJ

Link a hozzászóláshoz

A leírásod alapján szimpatikus, közvetlen hangulatú tábor lehetett. Sajnálom, hogy még egyetlen MCS rendezvényre sem tudtam eljutni, és a közeljövőben sem fogok.

De remélem egyszer meglátogatlak titeket, régóta érik már bennem. :)

Üdv

TAO

Link a hozzászóláshoz

újra vége egy rendezvénynek - ezzel az előkészületek szűnni nem akaró hada is lezárul.

olvasva az előző kommentet (köszönet érte...), látom, nem sok érdembélit mondhatnék még el a táborról. szervezői szemmel köszönöm azoknak, akik elmaradhatatlan tagjaivá értek kicsiny csapatunknak ez idő alatt és tevékenységükkel a legaktívabban segítettek ki minket amikor csak gondunk akadt;

köszönöm Creepnek a komment és a pontos tudósítás mellett, hogy elvállalta a Legénységi Felelős felelősségteljes posztját :), amelynek keretei között már el is kezdte a toborzásokat a Toroni Viadal próbameséjére és egyéb találkozókra, illetve köszönöm folyamatos jelenlétét

köszönöm nektek, Csige, Taxen, Peti, Asy, Norbi és mindannyian, akik a főzést vagy a piszkos munkát (mosogatás jelen esetben) magatokra vállaltátok és maradéktalanul, kifogástalanul teljesítettétek a vállaltakat, illetve szintén nektek köszönöm, hogy a Mentálcsavar team tagjaiként segítettétek a szervezést

köszönet illeti továbbá Shalafit, aki az utolsó pillanatban segített ki minket mesélőhiányunkban, illetve Nazgult, aki vizsgái mellett is szakított időt "komolytalanabb" elfoglaltságokra is...

köszönet két csapatomnak, akik közül összességében két győztes is kikerült. - nekik külön gratulálok - nagyon élveztem mindőtöknek mesélni.

és végül köszönet mindenkinek, aki részt vett bármilyen módon is a táborban. reményeim szerint mindőtöket viszontláthatjuk jövőre is...

és most valami, ami nem érzelgős-csöpögős köszönetnyilvánítás :)

örömmel mondhatom, hogy a hamarosan megalakuló Mentálcsavar Egyesület alapító tagjai számára tervezünk ősszel egy kis alapító bulit. ami azt illeti, gondoltunk arra, hogy őszi szünetben megismételhetnénk a tábort, szűkebb közösségben de talán nem rosszabb hangulatban, szóval fiúk, gondolkodjatok, hogy volna-e kedvetek néhány napra elszökni az unalmas hétköznapokból október tájékán.

jah, képek hamarosan felkerülnek a szokott helyre, avagy tőlünk megszerezhetőek. amik meg nem, azokat várjuk szeretettel, küldjétek át, ha tehetitek.

Link a hozzászóláshoz

üdv mindenkinek,

akkor értékeljünk a szervezői nemek másik oldaláról is.

- vége, ezen nincs mit cáfolni

- jó volt, itt sincs hiba

- volt mit enni és nem is kellett üvölteni, hogy vájúhoz - megvan

- tetszett a mese, végképp megfelelő

- az idő nem mindig volt jó - igazatok van, legközelebbre megmozgatunk még néhány szálat...

bővebben akkor néhány apróságról...

a kalandmodult itt eléritek (ha a kalandmester esetleg nem tudta kellő mértékben követni az előírt utat vagy nem tudta elmondani, hogy nagyjából miről is lett volna benne szó):

http://mcstabor.extra.hu/mcst2modul.doc.

az étkezésről, hogy mindeki érthesse. mikor felmentünk Jászszentandrásra, mint szervezők, a reggeli órákban megtudtuk, hogy van fa. megnyugodtunk, szóltunk a többieknek, hogy ne vegyenek a község határában a tüzépben, mert lesz. aztán jobban megnéztük és rájöttünk, hogy a fa nedves farönköket jelent jó kétszáz méterre a táborhelyünktől, ahol amúgy sem lehet tüzet rakni. nagyon kiváló. el is jött az este, többen megéheztek, ígyhát ki kellett találni valamit. semmi baj, épp voltak, akik nem játszottak (vagy csak a kmük meggyőzhetőbb volt), így hoztunk fát, a tűzfelelősök pedig lezsírozták a gumibotos és meglehetősen marcona éjjeliőrrel, hogy rakhassunk egy 2E-nyi fényforrást. ezt nevezem 1-es meg 0-s szabályának a képességpróbán. megvolt a lehetőség, helyszín, fa, minden. csak éppen balta meg ásó nem akadt. dehát persze - volt ám alkarnyi késünk, feltalálva magunkat ástunk hát azzal és két jó kezünkkel gödröt, vágtunk hát azzal és néhány szaftos káromkodásunkkal fát. aztán nagynehezen, egy kevés dezodor, némi tisztasági papír és ki tudja, hogy minek a felhasználásával be is gyulladt a tűz. a kaja így hatványozottan jól esett első éjjel 2-körül, második éjjel 11 körül, harmadik este 7 körül.

mindezen fáradozásokért köszönet illeti a már kiemelt és felsorolt Asbóth Balázs Asy, Bíri István Csaba BYCS, Csige Dániel Metál maci, Fekete Dániel Taxen, Kocsis Norbert varju és Nagy Péter Herendy Olivér a későbbiek során is feltétlenül igénybe vett tűzmesteri szolgáltatásait és személyeit. És persze hálánkat érdemli mindenki más is, akiket név szerint nem tudnék felsorolni, ám nekik köszönhetően került fa a tűz mellé akár játék közben vagy éjközépi sötétben is.

ezek után én már csak a díjazottakról és díjakról szólnék néhány szót.

mindenki azért kapott díjat, amiért mondtuk. a szerepjáték számunkra nem a sok manából, nem az egy kör alatt kiosztott minél hatalmasabb sebzésről, az átüthetetlen Vé-SFÉ kombinációról vagy a furfangos minden főértékem 20 megoldásokról szól. jelenti viszont a jellem szem előtt tartását minden körülmények között, a karakterrel való együttérzést, a problémákon való hosszas gondolkodást, az ötletes megoldásokat és a hallgatást illetve szómenést, amikor ennek vagy annak jön el az ideje. erre osztottuk hát a díjat.

ezt tehát Lakatos

Link a hozzászóláshoz

Hi.

Na bereggeltem ide is végre.

Lássuk csak a tábort... hm: Rufus köszi a modult, igen kellemes volt!

A szakácsbrigádnak kösz a finom (bár néha érdekes) kaját - az ucsó pörkölt volt a legjobb :D

Rhea köszi a mesét :D nagyon élveztem, és cicus is : :lol:

ugye emlékszel megígérted hogy máskor is mesélsz!

Link a hozzászóláshoz
Vándor
Ehhez a témához mostantól nem lehet hozzászólni
  • Új...