Jump to content
Kalandozok.hu - M.A.G.U.S.

Ki mit szeret?


Recommended Posts

Lithas!

Venes: ööö... izé, inkább visszavonulok. A patkányméreg nagyon ütős, ezért én a második whyskis pohár után abbahagyom. De ha feljössz az átjárónapra, akkor elfogadom a kihívást, és megmutathatod, hogy ki a legény... ööö izé... akarom mondani leány a gáton. Mélységes mély tisztelettel:

Darun, engedelmeddel ideiglenes bajnok (várlak!!! :twisted: )

Link a hozzászóláshoz
Lithas!

Miért van az, hogy itt mindenki alkoholista? Ráadásul erőssen visszaeső formában. (Akinek nem inge, ne vegye magára, a kivétel erősíti a szabályt és tisztelet a kivételnek!!!)

Darun

Ez nem igaz, itt csak Gem az (bocsi, de nem tudtam kihagyni :wink: ). Én sem vagyok az, havonta egyszer ha iszok alkoholot és ált. akkor sem többet mint egy üveg sör vagy 3-4 dl Gege és én által főzött csokilikőrt...

Link a hozzászóláshoz

Nem csak Gem az tudtommal (lásd gordizmus tanait) de a lényeg, hogy sok játékos iszik is. Miért? Mert ma a legtöbb buliban nem csak pia van hanem más is, és ugye mindenből nem jó kimaradni, de akadnak olyan dolgok amiből azért célszerű... magyarán az RPGs kicsit kevésbé züllött mint az átlag magyar diák. De azért nagyon kilógni a sorból nem célszerű nekünk se.

Link a hozzászóláshoz

Sziasztok!

Nem tartom magam alkoholistának, de nem is tartózkodom tőle. Egy két sör egy összejövetel alatt lemehet, de nem szoktam tovább cifrázni. Ha alkalom van -születésnap, évforduló, buli - az más :) Cigzni nem cigizek, de néha szivarozom. Ez csak az én titkom volt, úgyhogy most meggyóntam :) A mértéktelen ivásnak valóban nincs értelme, de egy két sör nem árt senkinek szigorúan 18 fölött :) :) A drogok pedig csak azoknak jön be, akiknek nincs elég akaraterejük. Meg kell tudni állni a dolgot. Túl rossz az ár/jutalom arány, hogy értelme legyen.

Link a hozzászóláshoz

Elf jól látod!Valóban ez volt az oka szerintem is.Ez is bizonyítja több generáció is játssza a MAGUST!:) Bulikba azért isznak is rendesen főiskesekbe pl. szinte mindig.Józanul nagyokat lehet nézni.Pl techno partikon sokan droggal élnek, de igaz ez alter bulikra is!Mindenkinek magának kel rá jönnie mennyire éri meg!Szerintem semennyire.De tény néha baromi jó érzés!:)

Link a hozzászóláshoz

Szerintem sem éri meg, de ettől még ugye a kérdés nem így néz ki, jár 30 diák egy osztályba, 4 menő gyerek drogozik, mindjárt fog menni utána másik 6-7 akkor már a bulin mindenkinek körbeadják aki számít, 3 bulival később az egész osztály. Mennyivel jobb lenne fordítva, ha a jó példa terjedne így.

Link a hozzászóláshoz

A drogról Fürge Disno barátom tud majd mesélni, ha jó lesz a gépe... :)

A Budaiba jár, ami köztudottan az ország füvészkertje... :)

Szóval ö még nem próbálta ki, de nem is hiszem, hogy fogja, de ha igen, akkor sem szokik rá. Az én baráti körömböl senki sem drogozik, ugyanis én szeretem megsemmisíteni a drága pénzen vásárolt anyagokat. Meg szeretem jól helyrerakni az eltévelyedetteket. A drog nem megoldás. Szerintem...

Link a hozzászóláshoz

Hmm, a mi osztályunkban 'csupán' 3-4 füves van, de azok keményen kenik (szigorúan csak pián...). A sors ironiája (jól írtam?), hogy az egyik legjobb haverom (most ár nem az), kezdte el az egészet...

Megpróbáltam leszoktatni, elláttam jó tanácsokkal, meg minden, de már késő, annyira gyenge lett a jelleme, hogy már a bagót se lenne képes lerakni...

Link a hozzászóláshoz
CS: szerencsés vagy, nálam az osztály és talán az évfolyam 2/3a füvezik és bi/meleg partikat tartanak minden hétvégén... :?

Hmmm... 2/3ad füvezik (azt mondtad 100 fő), marad 1/3(50), annak a fele lány 1/6-od(25), mondjuk ebből mondjuk amelyik nem leszbikus... nem diszkós, stb. nem irigylem aki onnan akar barátnőt szerezni.

Link a hozzászóláshoz
Vándor
Ehhez a témához mostantól nem lehet hozzászólni
×
×
  • Új...