Jump to content
Kalandozok.hu - M.A.G.U.S.

Ki mit szeret?


Recommended Posts

hm... ki mit szeret? mindeki szeret valamit, vagy valakit! (sombunall=some but no all) én is sokmindent szeretek, és egyik kedvenc játékom a rubik kocka, aszem kb 1 éve hogy megtanultam kirakni. ha valaki rajtam kívül érdeklődik még eme zseniális játék iránt, az szoljon, és egyeztetünk. én kb 5 perc alatt rakom ki, de ismerek olyan módot is amivel ennek az időtartama lecsökkenhető 2percre. ha valaki ennél gyorsabban ki tudja rakni az szoljon, megtaníthatna. rá, vagy alapíthatnánk eggy rubik fan clubot is akár;) najo ennyire nem kell messzire menni. szoval irjatko ebben a témában

Link a hozzászóláshoz

más........................................

Nefadar! te eléggé érdekes lány vagy de tulzásba.........hm nem is... szóval minden csak nézőpont....... figy probáld mindennek a napos oldalát nézni, ne vegyél semmit se tul komolyan, a humor sokat segíthet... tudom pesten lakszezért is gondolom, a természet, is eléggé jotékony tud lenni. csinálj magadank egy szabad hétvégét, végy magadhoz egy túrabakancsot és menj az orrod után.keress egy nagy tisztást és üljvagy feküdj le egy. felejts el mindent amit eddig tudni véltél, teljesen ürítsd ki a fejed, olyannyira hogy nemaradjon más, csak a ...nemtudom minek nevezzem? semminek, vagy TAOnak. de mindegy minek nevezzük a valóságot ez nem változtaja meg. de ha elég ügyes vagy ugyanezt megteheted a picinyke kis szobádban. És ha adsz egy kis időt magadnak, hogy elmélyülhess a neutronokban, akkor teljesen átértékeled majd a dolgokat, és kilábalsz ebből a posványból. ha ott lennék tudnék segíteni neked, feltéve ha te is akarnád, kivennénk 1 hetet. a gátlásokat , meg minden egyéb elemét korlátozo dologtol megszabadulnánk.ez pusztán egy eszme futtatás volt nem felajánlás, ahhoz még én is tul sok gátlással rendelkezek) (de.......... hagyjuk................ csak azt tudom mondani....

"you can find all you need in your mind, if you can take the time"

(ha nem jol írtam bocsi, nem perfect még az inglissem)

és az hogy papírod van ööö...na hagyjuk inkább...

végül: neharagudj hogy most ennyire megmondom h mi van de enm bírom nézni a szenvedésed, legalábbis ez jött le az írásaidbol, hogy ha nem is minden percben, de általában szenvedsz. javíts ki ha tévedek.

Link a hozzászóláshoz
Ha lennt vagyok a padlón akkor nem tudok feljönni...Én még nem találtam olyat ami feltudna vidítani ha szomorú vagyok.

Szerntem csak nem találtad meg még a módját, de akár a játék is sokat tud segíteni, hiszen ekkor megpróbálsz azonosulni a karakterrel aki éppen vidáámabb természetű, oka van rá, stb. na ezért nem jó sokat játszani fejvadász vagy egyéb sötétebb karakterrel mert az fordítva hat.

Link a hozzászóláshoz

olyan:A tesóm is nagyon szereti a rubik kockát, meg könyve is van, de hogy ő milyen gyorsan tenné ki azt nem tudom, ő azért nincs olyan profi. Nekem régen volt egy olyannom, amkit senki se tudott kitenni, aztán ....köhöm...izé....szétszedtem és öszetettem a kiinduló helyzetbe. Nekem sose ment ez a játék. Logika kel hozzá :lol:

TheElf: Igazad van sokat segíthat, és segíthetne, de mostanság nem játszunk, mert mindig van valami, de az elvonási tünetek már jelentkeznek.....

Link a hozzászóláshoz

Hát őszintén jobban járnál ha nem csak úgy álá natura lenne ez helyzet. Ha fogamzásgátlótól van akkor azt meg lehet oldani(gondolom) de mondjuk ebben a témában nagyon nem vagyok otthon :D MIndenesetre remélem nem kell majd dilibogyót szedned mint nekem egy időben. Bár az nem antidepresszáns volt, de azt tudom hogy nagyon kellemetlen volt és komolyan mondom minden bajom elmúlt mikor már nem kellet szednem :)

Link a hozzászóláshoz
Elf: tudom, ebben nem kell kioktatni :wink: de nagyon remélem, hogy nem attól van

Ha attól van akkor találsz rá jó megoldást, még mindig könnyebb akkor megoldani mint bármilyen más esetben. Ebben az esetben ugyanis már a forrásánál is meg lehet szüntetni a probléémát, és lehet rá megbízható megoldást találni...

Link a hozzászóláshoz
Elf: tudom, ebben nem kell kioktatni :wink: de nagyon remélem, hogy nem attól van

Ha attól van akkor találsz rá jó megoldást, még mindig könnyebb akkor megoldani mint bármilyen más esetben. Ebben az esetben ugyanis már a forrásánál is meg lehet szüntetni a probléémát, és lehet rá megbízható megoldást találni...

Igen, tudom de én akkor sem szeretném, hogy attól legyen, mert szvsz az azt jelentené, hogy soha más fogamzásgátlót sem tudnék szedni...

míg neketek ilyennel nem kell foglalkoznotok... :evil: nem fer...

Link a hozzászóláshoz
Vándor
Ehhez a témához mostantól nem lehet hozzászólni
×
×
  • Új...