Jump to content
Kalandozok.hu - M.A.G.U.S.

Ki mit szeret?


Recommended Posts

Ok, csak nem tudom láttad-e a fent nevezett játékot, ami elég érdekes példa sok olyan dologra is amit szeretünk, szeretnénk, és mé több olyanra ami a legjobb dolgokat is képes elrontani. Lehetne elég sokat beszélni a dologról, de azt hiszem inkább érdemes egy kicsit utánanézni a dolognak. Persze sokan attól tartanak, hogy más játékok sorsa is hasonló lesz a közeljöv?ben.

Link a hozzászóláshoz

Nem jáccottam az el?bb említett játékkal, de BG II végignyomtam nemrég (SoA+ToB) SoA-t iszonyat jól megcsinálták, nagyon jó volt a sztorija is és maga a kalandozás is. ToB viszont nekem nem teccet, mert szvsz csak össze lett dobva egy 'menjünk és gyapjuk le a népet' jeleg? játék, sztori viszont semmi.

Viszont játékban a nagykedvenc, természetesen az Elma(Elasto Mania) :lol:

ELMA 4EVER

Link a hozzászóláshoz

Na arról, hogy ki mivel játszik az saját probléma. Nem kell a másikat le nézni azért mert egy rég elfeledett játékkal játszik. A régi játékok is tudnak ugyan olyan élvezetet nyújtani mint az újak pl.:Diablo 1.

Szóval err?l nem igazán lehet veszekedni és lehordani egymást, én azt hiszem. Minden játék a maga értelmében jó :!:

Link a hozzászóláshoz

Darrick: aha, most jelent meg nem régen. De nekem aztán mondhatod, én csak a borítóját nézegethettem, viszont Tavaszi Talin ez volt a legjobb játékosnak járó díj - ha valaki nem lenne képben.

Tybycsoky: ezt sose értettem. Amikor én 5 éve abbahagytam a 'kántör'-özést már akkor is ezek a pályák voltak a kedvencek (na meg az empire és a mansion) de hogy nem lehet ezekre ráunni? :roll: ha csak egy órát játszottunk, nekem már akkor is csömöröm volt t?lük...

Link a hozzászóláshoz

Ezt én is olvastam valahol, hogy nemsokára kijön az 5. De menjünk sorba: az 1-gyel nem jáccottam, el?ször a 2 került a kezembe,ami nagyon teccett. Aztán a 3, sztem jobb volt mint a 2. Aztán sikerült megszereznem az 1-et, de a 3 után ez már kicsit fura volt és nem teccett annyira, nem is nyomtam végig. Aztán a 4 nem volt rossz, de a lényeket kicsit elbaccták.

Link a hozzászóláshoz
Vándor
Ehhez a témához mostantól nem lehet hozzászólni
×
×
  • Új...