Jump to content
Kalandozok.hu - M.A.G.U.S.

Ki mit szeret?


Recommended Posts

Igen....Honnan lehet letölteni? Ez engem is érdekelne.

Egyértelm?en a 3. rész a legjobb, nagyon élvezetes vele játszani és szép(máramennyire), és értelmes, látom benne a logikát. Még a 4.-ben nem annyira. Bár nekem a külömbféle varázslatok bejönnek, meg a hadjáratok nagyon jó, azokat nagyon szeretem, de valahogy a pályák azok olyan, nem is tudom, egybe olvadnak, egy id? után megunom, meg nincs meg az a Heroes hangulat. Remélem az 5. rész az jobb lesz.

Link a hozzászóláshoz

Üdv néktek!

Én is nagy Heroes fan vagyok, és szvsz a 3 az ami nagyon jól sikeredett(játékélmény, zene, történet, hangulatvilága stb), a 4 meg nem bírta vissza adni teljesen a régi hangulatvilágát, de azért azzal is el lehet játszadozni. Amúgy ha ez a topic: kedvenc együtteseim: In Flames, Cradle of Filth, Dimmu Borgir, Metallica, Picsa, Alvin.

Link a hozzászóláshoz

diablo....én sztem azé utálom me mindenki aki nem ért és nem tudja mi az a szerepjáték aztmondja rá h az az....peeersze Hiroshima meg sugármentes terület....azé me egy karakter fejl?dik az nem szerepjáték....mész gyilkolsz szvsz ez nem szerepjáték....de sztem ezt ti legalább olyan jól tudjátok mint én...legalábbis remélem...ha diabloztok akkor figyekmetekbe ajánlom a Lord of The Rings-The Return of The King c. játékot...sztem ez olyan mint a diablo csak jobban ki van dolgozva és a történet a gy?r?kura...

Link a hozzászóláshoz
Vándor
Ehhez a témához mostantól nem lehet hozzászólni
×
×
  • Új...